جدیدترین مقالات کاربردی حوزه دزدگیر ماشین | وبلاگ اینصب

دزدگیر ماشین

امروزه دزدگیر ماشین دیگر یک وسیله‌ی جانبی محسوب نمی‌شود. بلکه یک نیاز ضروری برای هر ماشین به شمار می‌آید. آمار سرقت خودرو در سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است.در این شرایط برای حصول اطمینان خاطر و احساس امنیت، نیاز به خرید دزدگیر ماشین بسیار بیشتر از گذشته احساس می‌شود.اگر نیاز به مطالعه بیشتر جهت خرید دزدگیر ماشین دارید می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید :

انواع دزدگیر ماشین

دزدگیرماشین نیز مانند سایر لوازم جانبی الکترونیکی، رده‌بندی مخصوص به خود را دارد که انواع گوناگون آن را طبقه‌بندی می‌کند. این وسیله به سه گروه ساده، سیم‌کارت خور و تصویری تقسیم می‌شود. دزدگیر ساده معمولی‌ترین نوع دزدگیر ماشین است و طبیعتاً امنیتی که برای خودرو به‌وجود می‌آورد به مراتب کمتر از دو نوع سیم‌کارت خور و تصویری می‌باشد. با این حال داشتن همین دزدگیر ساده خیلی بهتر از نداشتن هیچ نوع دزدگیری است. زیرا اکثر سارقان با دیدن چراغ دزدگیر و یا به‌صدا در آمدن آژیر آن، از سرقت خودرو صرف نظر می‌کنند. مزیت مهم دزدگیرهای ساده، قیمت پایین‌تر نسبت به انواع دیگر آن می‌باشد.اگر نیاز به مطالعه بیشتر در مورد انواع دزدگیر ماشین دارید مطالب زیر را مطالعه کنید :

دزدگیر سیم‌کارت خور نیز ترکیبی از دزدگیر تصویری و ردیاب است. این دزدگیر تمامی امکانات دزدگیرهای تصویری، به اضافه یک نرم‌افزار که روی گوشی صاحب خودرو نصب می‌شود تا موقعیت مکانی خودرو در هر لحظه را نمایش دهد را دارا می‌باشد.از مطالب مرتبط در مورد ردیاب و دزدگیر می توان به مطالب زیر اشاره کرد :

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟