ثبت و پیگیری سفارش

ابتدا در سایت اینصب ثبت نام کنید.سپس وارد سایت شوید و گزینه ( سفارش ها) را انتخاب کنید ، در این گزینه شما قادر به مشاهده و پیگیری سفارش های خود هستید.

فروشگاه اینترنتی اینصب خرید حضوری ندارد اما تحویل حضوری محصول امکان پذیر می باشد.شما می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت کنید و سپس با کارشناسان مجموعه ی اینصب برای تحویل حضوری هماهنگ کنید.

بله.اگر شما عزیزان شرایط ثبت سفارش اینترنتی را نداشتید،می توانید از طریق تماس با مجموعه ی اینصب سفارش خود را ثبت کنید.

در صورت نیاز به تغییر محصول،می توانید با مجموعه ی اینصب تماس بگیرید و تلفنی محصول خود را به محصول دلخواه خود تغییر دهید.

پرداخت هزینه

نحوه ی پرداخت هزینه برای شهر تهران و شهر های دیگر متفاوت می باشد :

شهر تهران : امکان پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت،آنلاین و پرداخت هزینه در محل.

شهرستان : امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین و کارت به کارت

در بعضی مواقع امکان دارد در هنگام پرداخت هزینه ، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود و پول از حساب شما کسر وشد. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما به صورت خودکار تا 72 ساعت به حساب شما برگشت می خورد.  

 

 

خیر، متاسفانه در حال حاضر امکان پرداخت هزینه محصول به صورت اقساطی(اعتباری) امکان پذیر نمی باشد.

برای اعتماد بیشتر می توانید نماد اعتماد الکترونیکی اینصب را در پایین سایت بررسی کنید که این نماد هویت صاحب و محل فعالیت کسب وکارهای اینترنتی را احراز می‌نماید همچنین در زمان وصل شدن بانک به عنوان shaparak در آدرس URL سایت دقت شود و بعد از آن در صورت اعتماد و اطمینان به سایت پرداخت خود را انجام دهید.

سیاست قیمت گذاری در اینصب به این گونه می باشد که محصولات اصیل و با کیفیت با پک کامل به همراه مناسب ترین قیمت ها عرضه می گردد.

بله.قیمت محصولات اینصب همیشه آپدیت و به روز هستند.

ارسال محصول

هزینه ارسال از طریق پیک،تیپاکس و پست به صورت جداگانه توسط مشتری پرداخت می شود.نحوه ی ارسال محصولات در شهر تهران و بقیه شهرستان ها به صورت زیر می باشد :

شهر تهران : از طریق پیک و تحویل حضوری.(اگر مشتریان داخل شهر تهران به نصب نیاز داشته باشند هزینه ارسال رایگان می باشد.)

شهرستان : از طریق پست و تیپاکس ارسال محصولات امکان پذیر می باشد.

هزینه پست هنگام ثبت سفارش بر روی هزینه محصول اضافه می گردد اما هزینه تیپاکس را می توانید بعد از تحویل محصول پرداخت کنید.

تهران : اشخاصی که ساکن تهران هستند می توانند زمان و روز معینی برای ارسال محصولات مشخص کنند.

همچنین اگر سفارش های افرادی که ساکن تهران هستند تا قبل از ساعت 15  ثبت شود همان روز امکان ارسال دارد در غیر اینصورت ارسال محصول فردای آن روز امکان پذیر می باشد.

شهرستان : افرادی که ساکن تهران هستند نمی توانند روز و ساعت مشخصی برای ارسال تعیین کنند زیرا بعد از تحویل مرسوله به پست از دست ما خارج است و محصول شما طی 24 الی 72 ساعت به دست شما می رسد.

افرادی که در شهر های غیر از شهر تهران سکونت دارند اگر قبل از ساعت 12 ظهر سفارش خود را ثبت کنند،همان روز محصول آنان تحویل پست داده می شود و طی 24 الی 72 ساعت محصول به دستشان می رسد ، اگر بعد از ساعت 12 ظهر سفارش آنان ثبت شود محصول فردای آن روز تحویل پست داده می شود.بعد از تحویل محصول شما به پست برای شما پیامکی شامل کد رهگیری مرسوله به شماره ی همراه وارد شده ارسال می گردد.

نصب و هزینه آن

خیر،نصب فقط برای افرادی که ساکن شهر تهران هستند انجام می گیرد و فعلا نصب در شهر های دیگر امکان پذیر نمی باشد.

در صورت تمایل و نیاز به نصب،هنگام ثبت سفارش به صورت اینترنتی،می توانید در مرحله پرداخت هزینه،گزینه نصب را انتخاب کنید تا هزینه نصب به صورت جداگانه بر مبلغ پرداختی شما اضافه گردد.

بله.بعد از ثبت سفارش شما می توانید با کارشناسان مجموعه اینصب در ارتباط باشید و روز و زمان مشخصی برای نصب محصول،  انتخاب کنید.معمولا برای سفارشاتی که تا قبل از 12 ظهر انجام می شود برای همان روز یا نهایتا روز کاری بعد،هماهنگی های نصب با کارشناسان فنی انجام می گیرد.

در شهر تهران کسانی که نیاز به نصب داشته باشند نصب در محل خواسته شده انجام می شود.نصب در محل فقط در مناطق 22 گانه تهران امکان پذیر می باشد و افرادی که در اطراف تهران از قبیل پردیس،تهرانسر،شهر قدس و …  سکونت دارند،می توانند برای نصب با کارشناسان اینصب در داخل تهران قرار بگذارند.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

تمامی محصولات فروشگاه اینصب به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می گردد.در صورت خرابی و یا مشکل،می توانید از خدمات پس از فروش مجموعه ی اینصب استفاده کنید.زمان گارانتی از تاریخ فاکتور همراه محصول آغاز می شود.

در هنگام بروز همچین مشکلی لازم است ابتدا عکس فاکتور محصول را برای ما ارسال کنید سپس ما شما را به واحد خدمات پس از فروش ارجاع می دهیم  و  محصول شما را تعمیر و یا معاوضه می کنیم.نا گفته نماندکه هزینه ارسال محصول بر عهده ی خریدار می باشد.

تخفیف ها و پیشنهادات ویژه سایت

شما می توانید از طریق فرم صفحه محصولات، ایمیل یا شماره ی تلفن خود را وارد کنید تا در صورت تخفیف های سایت به شما در سریع ترین زمان خبر داده شود.

بله،شما می توانید برای دریافت تخفیف،با واحد فروش تماس بگیرید تا متناسب با تعداد محصول شما به شما تخفیف داده شود.