جدیدترین مقالات سیستم های حفاظتی و دزدگیر اماکن | وبلاگ اینصب

سیستم های حفاظتی

سیستم های امنیتی و حفاظتی چیست ؟

سیستم‌ های حفاظتی منزل برای حفاظت و مراقبت از منازل و اموال شهروندان از خطر سرقت استفاده می‌شوند.امروزه با افزایش سرقت از منازل و مغازه ها،استفاده از سیستم های حفاظتی از الزامات می باشد.

سیستم های حفاظتی دارای انواع مختلفی می باشند.بدون شک از بهترین سیستم‌های حفاظتی منزل دزدگیر اماکن هستند. چرا که این دزدگیرها قابلیت بازدارندگی بسیار زیادی دارند.از دیگر سیستم های حفاظتی می توان به اعلام پدال سرقت و دستگاه های تلفن کننده سیم کارتی نیز اشاره کرد.

دزدگیر های اماکن دارای انواع سنسور های مختلف با کارکرد های متفاوت هستند.از انواع سنسور های دزدگیر اماکن می توان به سنسور حرکتی،سنسور دود،سنسور ضربه،سنسور مگنت و… اشاره کرد.

سوالات متداول کاربران در مورد سیستم های حفاظتی :

  1. بررسی انواع سیستم های حفاظتی
  2. دستگاه تلفن کننده چیست و چه کاربردهایی دارد؟
  3. دزدگیر منزل چی بخرم؟
  4. دزدگیر خانه هوشمند

معمولاً دزدگیرهای منزلی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند سیم کارتی هستند. این دزدگیرها توانایی ارسال پیامک، تماس تلفنی و گزارش دهی را دارا هستند که از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین کاربر می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار دزدگیرها، سیستم حفاظتی منزل خود را از راه دور کنترل نموده و آن را فعال یا غیر فعال کند.

در هنگام خرید سیستم‌ حفاظتی برای خانه و یا مغازه ی خود باید دقت داشته باشید تا با کیفیت ترین محصول را با بهترین برند به همراه گارانتی معتبر و طولانی تهیه کنید.برای دیدن انواع محصولات سیستم حفاظتی  می توانید وارد فروشگاه اینصب شوید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟