دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب دستگاهی برای کنترل ورود و خروج کارمندان می باشد.این دستگاه عملکرد پرسنل را بهبود می بخشد و بدون اختلال و خطا و تقلب،تردد پرسنل را ثبت و در حافظه ذخیره می کند.

انواع دستگاه حضور و غیاب شامل دستگاه های زیر می باشد:

  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
  • سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی
  • رمزی
  • کارتی

در دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره هیچ گونه تقلبی صورت نمی گیرد زیرا هم چهره و هم اثر انگشت منحصر به فرد می باشد.

وجود دستگاه حضور و غیاب باعث می شود تا ورود و خروج کارمندان به طور کامل ثبت شود و اضافه کاری و تاخیری ها ی پرسنل خیلی دقیق محاسبه و در حقوق آخر ماه آنان تاثیر داده شود.

اینصب تمامی مواردی که برای خریداران سوال بود را در مقاله ها به طور کامل بررسی کرده است،در صورت داشتن سوال می توانید مقاله هایی که سوال بیشتر کاربران بوده اند را مطالعه کنید و پاسخ خود را بیابید.همچنین برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان مجموعه ی اینصب تماس بگیرید.

سوالات متداول کاربران در مورد دستگاه حضور و غیاب:

  1. دستگاه حضور و غیاب چیست و چگونه کار می‌کند؟
  2.  بهترین دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
  3. بهترین دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره
  4. آموزش نحوه تخلیه اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب
  5. آموزش نصب دستگاه حضور و غیاب
  6. راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

در صورت نیاز ب خرید دستگاه حضور و غیاب و دیدن انواع مختلف آن و خواندن مشخصات هر محصول می توانید به فروشگاه سیستم حضور و غیاب اینصب مراجعه کنید.

شما می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت اما ثبت کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول خود را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟