لوازم جانبی خودرو

لوازم جانبی خودرو جزء جدانشدنی هر ماشین است که رانندگی و استفاده از خودرو را لذت‌بخش‌تر می‌کند. این لوازم موجب فراهم شدن رفاه و آسایش راننده و سرنشینان چه در طول مسافرت چه در طول مسیرهای کوتاه شهری می‌شوند. در ادامه چند نمونه از پرطرفدارترین و کاربردی‌ترین لوازم جانبی خودرو را به اختصار معرفی می‌کنیم.

پخش‌کننده خودرو یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین لوازم جانبی به‌خصوص درمیان جوانان است. مدل‌های جدیدتر این دستگاه ازطریق بلوتوث به موبایل شما متصل شده و موزیک دلخواهتان را در اسپیکرهای خودرو پخش می‌کنند.

دزدگیر ماشین که مسلماً نیاز به معرفی ندارد و ضرورت وجود آن برای همگان به اثبات رسیده است. سنسور دنده عقب و دوربین دنده عقب از لوازم جانبی بسیار پرکاربرد خودرو هستند که برای سهولت پارک و حرکت دنده عقب استفاده می‌شوند.

پاور ویندوز یکی از لوازم جانبی است که موجب بالا رفتن اتوماتیک شیشه‌های اتومبیل می‌شود. این سیستم بعد از خاموش شدن ماشین و ترک آن توسط راننده، شیشه‌های خودرو را یک به یک چک می‌کند. چنانچه هرکدام از شیشه‌ها پایین مانده باشد، به‌طور خودکار آن را بالا برده و می‌بندد.

هولدر مغناطیسی موبایل مخصوص دریچه کولر ماشین، گوشی شما را با هر جنسی که داشته باشد، توسط مگنت نگه می‌دارد. جدا کردن موبایل از آن هم بسیار راحت است و مشکلات نگه‌دارنده‌های قدیمی مثل مدل‌های کشویی و… را ندارد. این وسیله در عرض چند ثانیه بر روی هر ماشینی نصب می‌گردد.

هدلایت نیز نوعی لامپ پرنور ماشین است که مشکلات لامپ‌های زنون را ندارد. این وسیله هم دید راننده را در شب بهبود می‌بخشد و هم ظاهری زیبا به ماشین می‌دهد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟