خرید و نصب دزدگیر ماشین و سایر لوازم جانبی خودرو
No products in the cart.

دزدگیر اماکن

مهم‌ترین مزیت استفاده از دزدگیر اماکن در منزل یا محل کار، آرامش ذهن است. زیرا شما اطمینان دارید که اگر فردی قصد ورود غیر مجاز به منزل و یا محل کارتان را داشته باشد، توسط این سیستم مطلع خواهید شد. این مهم‌ترین و اصلی ترین مزیتی است که خریداری و نصب دزدگیر اماکن به شما می‌دهد. زیرا احساس امنیت از اصلی‌ترین نیازهای هر انسان است. افراد زیادی محل کار و منزل خود را با این سیستم‌های حفاظتی تجهیز می‌کنند تا آرامش روانی داشته باشند. یکی از سیستم‌های امنیتی که در بیشتر فروشگاه‌ها، طلا فروشی‌ها، منازل مسکونی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد، دزدگیر اماکن می‌باشد.

زمانی که شما دور از منزل یا محل کارتان هستید داشتن نظارت و کنترل از راه دور بسیار مهم است. زیرا وجود امکاناتی مانند کنترل دستگاه از راه دور و نظارت، باعث جلوگیری از وقوع سرقت می‌گردد. دزدگیر اماکن با دو روش پخش صدای آژیر و تماس تلفنی شما را از وجود خطر مطلع می‌کند. اگر از دزدگیر ساده بدون سیم‌کارت استفاده کنید تنها پخش صدای آژیر را در محیط خواهید داشت که از نظر امنیتی ضعیف‌تر از مدل‌های سیم‌کارتی است.

نوعی دیگر از دزدگیر با خط ثابت وجود دارد که از طریق تلفن ثابت شهری با مالک تماس می‌گیرد. اما در این گونه از دزدگیرها اگر سارق حرفه‌ای باشد و خط تلفن را از ورودی ساختمان قطع کند، دیگر امکان برقراری تماس با مالک وجود ندارد. به همین خاطر بهترین نوع دزدگیر اماکن دزدگیرهای سیم‌کارتی هستند. زیرا این دزدگیرها هم به روز بوده و هم امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

0 خرید دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر اماکن

قطعا افراد زیادی وجود دارند که هنگام خرید دزدگیر اماکن دچار دو گانگی می شوند و این به دلیل مختلف…
0 راهنمای خرید دزدگیر اماکن

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

امروزه تامین امنیت ادارات، منازل مسکونی، فروشگاه ها، اماکن دولتی و غیردولتی، مسئله مهمی است. در نتیجه عموم مردم به…