جدیدترین مقالات دزدگیر اماکن | وبلاگ اینصب

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن باید چه ویژگی هایی داشته باشید؟

دزدگیر اماکن وظیفه ی تشخیص ورود افراد غیر مجاز به حریم شخصی شما را دارد.بیشتر شما به دنباله خرید دزدگیر اماکن برای منزل و یا مغازه ی خود هستید تا در هنگام دور شدن از محدوده ی مورد نظر از تمام اتفاقات مکان مورد نظر خود با خبر باشید.

با داشتن دزدگیر در منزل و یا فروشگاه خود دیگر نگران هیچ چیز نیستید، زیرا شما اطمینان دارید که اگر فردی قصد ورود غیر مجاز به منزل و یا محل کارتان را داشته باشد، توسط این سیستم مطلع خواهید شد. این مهم‌ترین و اصلی ترین مزیتی است که خریداری این محصول به شما می‌دهد.

یکی از سیستم‌های امنیتی که در بیشتر فروشگاه‌ها، طلا فروشی‌ها، منازل مسکونی و… مورد استفاده قرار می‌گیرد، دزدگیر اماکن می‌ باشد.این دستگاه با دو روش پخش صدای آژیر و تماس تلفنی شما را از وجود خطر مطلع می‌کند. اگر از دزدگیر ساده بدون سیم‌کارت استفاده کنید تنها پخش صدای آژیر را در محیط خواهید داشت که از نظر امنیتی ضعیف‌تر از مدل‌های سیم‌کارتی است.

به همین دلیل استفاده از دستگاه تلفن کننده سیم کارتی،امنیت چند برابر می شود.

سوالات متداول کاربران در مورد دزدگیر اماکن :

  1. بهترین دزدگیر منزل ایرانی

  2. نکات طلایی هنگام خرید و نصب دزدگیر اماکن

  3. بهترین چشمی دزدگیر اماکن

  4. بررسی انواع دزدگیر اماکن

نوعی دیگر از دزدگیر با خط ثابت وجود دارد که از طریق تلفن ثابت شهری با مالک تماس می‌گیرد. اما در این گونه از دزدگیرها اگر سارق حرفه‌ای باشد و خط تلفن را از ورودی ساختمان قطع کند، دیگر امکان برقراری تماس با مالک وجود ندارد.

هنگام خرید سیستم حفاظتی باید به این نکات توجه کنید . مجموعه ی اینصب انواع دزدگیر های منزل و مغازه و سیستم های حفاظتی را با بهترین کیفیت به همراه گارانتی معتبر و طولانی به فروش می رساند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟