جدیدترین مقالات هدلایت خودرو | وبلاگ اینصب

هدلایت خودرو

هدلایت‌‌ نسل‌ جدیدی از چراغ ماشین است که به‌بخاطر برخورداری از نور بالا و عملکرد آنی، مورد توجه علاقمندان لوازم جانبی خوردو واقع شده است. به بیان دیگر هدلایت، لامپ پرنور و قدرتمندی است که به دلیل نور دهی زیاد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. هدلایت‌ها به‌ این دلیل که از تکنولوژی LED و SMD برخوردارند، عملکردی قوی دارند. این لامپ‌ها نسبت به لامپ‌های مشابه مانند زنون، مزیت‌هایی نیز دارند. درواقع هدلایت‌ها به‌خاطر تکنولوژی جدیدتری که دارند، به عنوان جایگزین لامپ‌های زنون، به بازار عرضه شده اند.

مزیت مهم این محصول نسبت به زنون آن است که نور خیره کننده‌ای که موجب آزار راننده مقابل شود از آن ساطع نمی‌شود. از مزایای دیگر هدلایت نسبت به زنون، فاقد ترانس بودن، روشن شدن آنی و سهولت در نصب است. هدلایت معمولاً در کاسه چراغ خودرو قرار گرفته و جایگزین لامپ فابریک ماشین می‌گردد. این وسیله با نور زیادی که به جلوی ماشین پرتاب می‌کند، دید خوب و واضحی به راننده می‌بخشد.

هدلایت‌ها همچنین در پروژکتورهای داخل سپر هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. چرا که در خودروهای امروزی از پروژکتورهای داخل سپر برای بهبود کیفیت نوردهی استفاده گردیده است.

احتمالاً می‌دانید که هر اتومبیل دارای یک نور بالا و یک نور پایین است. هر یک از این دو لامپ نیز کارایی مخصوص به خود را دارند. همچنین در سپر بعضی از ماشین‌ها، جای پرژکتور تعبیه شده که خود شامل دو لامپ دیگر می‌شود. شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ی شخصی‌تان، برای نور بالا، نور پایین، پرژکتور و یا همه‌ی آن‌ها هدلایت تهیه نمایید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟