x
X

اهمیت نصب دزدگیر موتورسیکلت

مطمعنا شما نیز به اهمیت نصب دزدگیر ماشین یا موتورسیکلت یا هر وسیله نقلیه در دنیای پر هیاهوی امروزی توجه داشته‌اید. نصب دزدگیر روی موتور جزء اصلی‌ترین قدم امنیتی برای آسایش خاطر شماست، اما اگر شما نیز راننده موتورسیکلت هستید، این مقاله به شما کمک می‌کند تا با انواع دزدگیر موتورسیکلت تا نصب دزدگیر موتورسیکلت آشنا شوید.

دزدگیر موتورسیکلت

همان قدر که موتورسیکلت وسیله نقلیه روان، پرسرعت، و کم‌هزینه‌تری نسبت به خودرو است، همانقدر هم راحت‌ترین روش سرقت، سرقت موتورسیکلت می‌باشد. زیرا بدون نیاز به روشن بودن آن نیز احتمال ربودن آن وجود دارد. پس عاقلانه‌ترین راه برای بستن راه سارقان، نصب دزدگیر موتورسیکلت می‌باشد.

 

موتورسیکلت

 

انواع دزدگیر موتورسیکلت

در این مقاله سعی داریم تا شما را به نحو احسنت، گام‌به‌گام، از شناخت اولیه تا پیشنهاد برای خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت راهنمایی کنیم. اگر در گوگل سرچ کنید، دزدگیر موتورسیکلت، لیست طولانی ای از برندهای مختلف دزدگیر پیش روی شما قرار می‌گیرد که هرکدام معایب و مزایایی دربر دارد. از برند استیل میت گرفته تا برند ایکس من.

ما نیاز به دزدگیری داریم که صدایی رسا، بدون اتصال، داشتن دزدگیر یدک، قیمت مناسب و.. و در آخر ظاهری شکیل داشته باشد.

نکات مهم در خرید دزدگیر موتورسیکلت

تناسب با مدل موتور شما

باید توجه داشت که اولین قدم در خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت توجه به مدل موتور شماست. نحوه نصب روی موتور ارتباط مستقیمی به تولید داخل یا خارجی وسیله نقلیه شما دارد. پس توجه به تکنولوژی موتور خویش داشته باشید که از نوع انژکتوری یا کاربرانی است.

برند دزدگیر

قضیه قابل‌توجه خریداران در نصب دزدگیر موتورسیکلت، برند دزدگیر موتورسیکلت می‌باشد که محدوده آسایش شما را مشخص می‌کند. مطمعنا با افزایش این دایرهٔ امن، قیمت دزدگیر شما نیز افزوده خواهد شد.

ریموت یدک

ممکن است پیش‌آمده باشد که ریموت شما نیز ربوده یا به هر نحوی غیرقابل‌دسترس باشد، توجه داشته باشید که داشتن ریموت یدک الزامی است.

قیمت

نمی‌توان منکر این قضیه شد که قیمت تأثیر بسزایی در خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت خواهد داشت. پس باید مقرون‌به‌صرفه و همین‌طور دارای کیفیت مناسب باشد.

امکانات جانبی

اکثراً دزدگیرهای موتورسیکلت دارای امکانات جانبی جذابی نظیر، ویبره، تغییر ملودی پخش، داشتن سیستم تصویری، دارای سیستم کنترل دوربرد و… اند. توجه به این قضیه نیز در بهترین انتخاب، سودمند خواهد بود.

 

دزدگیر

 

نصب دزدگیر موتورسیکلت

اولین قدم که باید توجه داشت، خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت باکیفیت است. امروز آپشن‌های بسیاری روی دزدگیر شما پیاده شده که می‌تواند موقعیت موتور شما را تشخیص دهد یا حتی بار اضافی روی موتور را نیز به اطلاع برساند.

قدم بعدی که باید توجه داشت، کتابچه راهنمای همراه دزدگیر است. هنگام خرید توجه داشته باشید این کتابچه یاور شما هنگام بروز مشکلات است. یک خرید معتبر، آسایش شمارا به همراه خواهد داشت. زمانی که برند خریداری شده دارای سایت پشتیبانی با آموزش‌های رایگان در اختیار خریداران باشد، همچنین سیستم پشتیبان که به سؤالات شما پاسخ دهد.

از طریق کتابچه راهنما یا آموزش آنلاین سایت مربوطه، با سیستم مدل دزدگیر  و نصب دزدگیر موتورسیکلت آشنایی پیدا خواهید کرد.

توجه به ایمنی کار و زدن برچسب دزدگیر در معرض چشم و در انتها امتحان کردن عملکرد دزدگیر، جزو موارد قابل‌توجه خواهد بود.

 آشنایی با دزدگیر موتورسیکلت استیل میت

توجه داشته باشید که هر محصولی مزایا و معایبی دارد و خرید عاقلانه، خریدی است که دید کلی به محصول و موارد ذکر شده ایجاد شده باشد.

برخی برندهای محبوب بازار را باهم بررسی می‌کنیم.

 دزدگیر استیل میت

مزایای دزدگیر استیل میت

مزایای نصب دزدگیر موتورسیکلت استیل میت به صورت زیر می‌باشد:

 • مصرف باتری کم
 • قابلیت روشن خاموش‌کردن موتور با ریموت
 • کیت ضد آب
 • دارای سیستم ضد سرقت
 • سیستم تصویری
 • ریموت یدک دارد
 • برد حدود 1000 متر
 • قیمت کمتر نسبت به بقیه برندها
 • هشدار به‌صورت ویبره و ملودی و…

توجه داشته باشید محصولی که خرید می‌کنید، شرکت مربوطه، باید اطلاعات کافی را در اختیار مشتریان قرار دهد. نبود اطلاعات، یا اطلاعات اندک در درسترس، کمکی به خرید بهتر محصول نخواهد کرد. همچنین در صورت این‌گونه اطلاعات (اندک یا نبودن اطلاعات در بستر فضای مجازی، احتمال کلاهبرداری معامله را افزایش خواهد داد). هم چنین لازم است به این نکته توجه داشته باشید که دزدگیر به درستی و اصولی بر روی موتورسیکلت نصب شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

در اینجا ما دو محصول محبوب مشتریان را خرید کردیم. البته دور از توجه نماند که میزان رضایت مشتریان از محصول استیل میت 80 درصد و میزان رضایت از محصول SPBZ ،50 درصد گزارش شده و این اختلاف‌نظر نشان‌دهنده عرضه بهتر خدمات شرکت استیل میت می‌باشد.

 

آشنایی با دزدگیر استیل میت

 

برد دزدگیر در دزدگیر استیل میت؟

شعاع پاسخگویی ریموت دزدگیر شما در واقع شعاعی که ریموت کنترل با وسیله شما ارتباط برقرار می‌کند، برد دزدگیر را مشخص می‌کند. در اینجا نیز شرکت استیل میت با برد 1000 متر، برگ برنده بازار را بدست گرفته است. این در حالی است که سایر محصولات مشابه دارای برد 500 متر و حتی 250 متر و کمتر هستند.

شعاع برد همان‌طور که شرح داده شد جزء کمیت‌های مهم و قابل‌توجه است. مثلاً تصور کنید موتور شما در فاصله 2000 متری شما قرار دارد و سارق، قصد ربودن وسیله نقلیه شمارا در سر دارد، در این هنگام ریموت شما علایم هشدار را به شما نشان نخواهد داد، گویا جای موتور امن است!

از نظر ما سیستم دزدگیری، مناسب است که به شما فاصله از وسیله نقلیه را بازگو کند یا به‌نوعی هشدار لازم برای حفظ فاصله را ارجاع دهد.

دزدگیر یدک

در کنار ریموت دزدگیر شما، ریموت یدک دیگری نیز نهادینه خواهد شد.

تصور کنید، شما از محیطی شلوغ به‌طرف موتورسیکلت خود حرکت می‌کنید و هنگامی که می‌خواهید موتور خود را روشن کنید، متوجه می‌شوید ریموت شما در دسترس نیست به هر دلیلی ممکن است این اتفاق بی افتد.

خرابی ریموت، گم‌شدن، ربوده شدن و… در این هنگام چاره‌ای جز استفاده از ریموت یدک ندارید. توجه داشته باشید شرکت‌هایی که این عنوان را رعایت نکرده‌اند یک‌قدم از سایر رقبا پس افتاده‌اند زیرا داشتن ریموت یدک یکی از مستلزمات لوازم جانبی یک محصول باکیفیت است.

سؤال اصلی که ممکن است برای کاربران پیش بیاید، در هنگام خرابی ریموت یدک و یا گم‌شدن ریموت چه کنیم.

پاسخ ما مراجعه به خدمات ریموت است. یک شرکت معتبر به شما خدمات گارانتی ارائه خواهد داد که در صورت نیاز توانایی استفاده از خدمات را خواهید داشت. توجه کنید به‌هیچ‌عنوان تلاش برای تعمیر ریموت نکنید زیرا:

 • تعمیر کاران ریموت از ابزارهای خاصی استفاده می‌کنند که در دسترس عموم مردم نیست.
 • سیستم امنیتی پیچیده درون ریموت ممکن است ازکارافتاده و موجب به خطر افتادن امنیت موتورسیکلت شما شود.

پس پیشنهاد ما مراجعه به خدمات گارانتی ریموت می‌باشد.

قیمت دزدگیر موتورسیکلت

نمی‌توان منکر این قضیه شد که قیمت تأثیر بسزایی در خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت خواهد داشت. پس باید مقرون‌به‌صرفه و همین‌طور دارای کیفیت مناسب باشد.

قیمت ریموت‌های دزدگیر موتورسیکلت رنج‌های گوناگونی باتوجه‌به خدمات و لوازم جانبی‌ که ارائه می‌دهددر بازار متفاوت است. نظر ما این است که در هنگام خرید دزدگیر موتورسیکلت خساست را کنار بگذارید و واقع‌گرایانه به قضیه نگاه کنید. هیچ گرانی ای بی‌حکمت نیست، توجه کنید که ممکن است اختلاف قیمت جزعی شمارا از خدمات یک محصول باکیفیت، دور کند.

حدود قیمت دزدگیرهای موتورسیکلت نسبت به خودرو بسیار پایین‌تر بوده و دارای سیستم ساده‌تری می‌باشد.

امکانات جانبی

اکثراً دزدگیرهای موتورسیکلت دارای امکانات جانبی جذابی نظیر، ویبره، تغییر ملودی پخش، داشتن سیستم تصویری، دارای سیستم کنترل دوربرد و… اند، توجه به این قضیه نیز در بهترین انتخاب، سودمند خواهد بود.

امکانات یک دزدگیر یک شرکت با دیگری متفاوت است. به طور مثال شرکت استیل میت امکان کنترل امنیت تصویری را برای محصول خود به ارمغان آورده که امروزه جزء امکانات بروز می‌باشد.

از دیگر امکانات جانبی این محصول شگفت‌انگیز می‌توان به قابلیت ضد اسکن، پشتیبانی از شیشه بالابر، پشتیبانی از صندوق پران، اشاره کرد.

البته توجه باید داشت که تمامی مدل‌های شرکت استیل میت و یا هر شرکت معتبر دیگر، امکانات یکسانی نخواهند داشت و بسته به هزینه، توانایی و امکانات محصول، مرتبط خواهد بود.

سخن پایانی

امروزه گزارش‌های بسیاری مبنی بر سرقت خودرو، موتورسیکلت، دوچرخه و هر وسیله نقلیه، به پلیس ارائه می‌شود. دراین‌بین مهندسان توجه بسیاری بر کنترل امنیت خودرو داشته‌اند که نتیجه آن، امنیت نسبی خودرو می‌باشد. اما در این مسیر وسایل نقلیه دیگر مانند موتورسیکلت که استعداد ربودن آسان، حتی بدون روشن‌کردن وسیله را دارند، قابل‌توجه است بنابراین باید نصب دزدگیر موتورسیکلت را جدی بگیرید .

امید است که خرید و نصب دزدگیر موتورسیکلت مناسب، با شرایط ذکر شده، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟