گرانترین دزدگیر ماشین | بررسی دزدگیر های گران قیمت خودرو | اینصب

گرانترین دزدگیر ماشین

گرانترین دزدگیر ماشین

امروزه انواع مختلفی از دزدگیر ماشین در بازار عرضه می گردد که دارای برند های مختلفی هستند و قیمت های متفاوتی دارند. برخی از آن ها دارای امکانات بالاتری می باشند و به همین علت قیمت بالاتری نیز دارند. به طور کلی دزدگیر های ماشین به دو دسته تصویری و غیرتصویری تقسیم می شوند که دزدگیر های تصویری دارای امکانات بالاتری هستند. در ادامه به بررسی گرانترین دزدگیر ماشین تصویری می پردازیم.

 

گرانترین دزدگیر ماشین تصویری

امروزه دزدگیر های تصویری با برند های مختلفی در بازار عرضه می شوند. از جمله برند های گران قیمت دزدگیر تصویری می توان به برند های ماجیکار، ایزیکار، استیل میت و … اشاره کرد. برخی از مدل های این برند ها امکانات بیشتری دارند و پیشرفته تر هستند و به همین علت قیمت بالاتری دارند. در ادامه به دو مورد از گران ترین دزدگیر های تصویری استیل میت اشاره می کنیم.

 

دزدگیر 888E استیل میت: این دزدگیر به دلیل داشتن قابلیت PKE از سایر دزدگیر های تصویری استیل میت گران تر می باشد. با نصب این دزدگیر، زمانی که از خودرو دور می شود، درب های خودرو قفل  و با نزدیک شدن به خودرو قفل درب ها باز می شوند.

 

دزدگیر رنجر 5164 استیل میت: این مدل دزدگیر استیل میت دارای ریموت با قابلیت نصب سوئیچ است و به همین علت قیمت آن با سایر دزدگیرها کمی متفاوت است.

 

گرانترین دزدگیر ماشین غیر تصویری

برند های گران قیمت دزدگیر ماشین را در بالاتر به شما معرفی کردیم. دزدگیر های غیر تصویری گران قیمت نیز از همین برند ها می باشد. از جمله دزدگیر های گران قیمت غیرتصویری می توان به مدل 838 استیل میت اشاره کرد که نسبت به دزدگیر های ساده گرانتر است. البته این مدل کیفیت بالایی دارد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟