جدیدترین مقالات مربوط به پاور ویندوز و شیشه بالابر | وبلاگ اینصب

پاور ویندوز

در صنعت خودروسازی امروز تکنولوژی جدیدی با نام Auto window closer  به‌کار گرفته می‌شود. این سیستم جهت افزایش ایمنی خودرو، موجب بالا رفتن خودکار شیشه‌ها بعد از ترک اتومبیل می‌گردد. این سیستم در بازار ایران با نام ” پاور ویندوز ” معرفی شده است. به بیان دیگر پاور ویندوز مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی است که باعث بالا رفتن خودکار شیشه‌های اتومبیل می‌شود.

چنانچه خودروی شما به این سیستم مجهز باشد، زمانی‌که کلید قفل ریموت را فشار می‌دهید، وضعیت شیشه‌ها به‌ترتیب بررسی می‌شود. درصورتی که هریک از شیشه‌ها حتی مقدار کمی پایین باشد، به‌طور خودکار توسط پاور ویندوز بالا برده می‌شود. مشکل باز ماندن شیشه‌های خودرو یک مشکل رایج در بین شهروندان می‌باشد. به‌ویژه برای کسانی که کودک خردسال دارند این مشکل بیشتر رخ می‌دهد. چراکه بازی با شیشه بالابر خودرو یکی از تفریحات مورد علاقه کودکان است.

از طرفی تجهیز خودرو به پاور ویندوز یا همان پاور شیشه بالابر امنیت خودرو را بالا می‌برد. با مجهز کردن خودرو به این سیستم دیگر هیچ نگرانی بابت فراموشی بستن شیشه‌ها که ممکن است باعث سرقت از خودرو شود باقی نخواهد ماند. علت اصلی طراحی این سیستم و استفاده از آن توسط کاربران نیز همین کاربرد آن می‌باشد. اما این تنها مزیت استفاده از پاور شیشه بالابر نیست. مثلاً در فصل پاییز و زمستان اگر شیشه‌ها مقدار کمی باز بماند، نفوذ باران می‌تواند به تجهیزات برقی ماشین آسیب برساند. همچنین معمولاً حیوانات در هوای سرد به دنبال سرپناهی گرم و خشک هستند. به همین خاطر اگر شیشه‌ی ماشین پایین باشد احتمال ورود حیوانات به داخل آن وجود دارد. با خریداری و نصب پاور ویندوز می‌توانید از بروز چنین اتفاقات ناخوشایندی پیشگیری کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟