x
X

نحوه کپی ریموت پارکینگ

از نحوه کپی کردن ریموت چیزی می دونی؟ موضوعی که در این مقاله بهش می پردازیم یعنی کپی کردن ریموت کار بسیار ساده ای است. اما در عین سادگی لازم است که همه این کارو بلد باشن. چرا؟ خیلی وقتها پیش می آید که به یک ریموت یدک یا یک ریموت جدید احتیاج داشته باشیم. در آپارتمان ها، شرکت ها و یا حتی در خانه وقتی اعضای مختلف خانه رانندگی می کنند احتیاج داریم که ریموت های بیشتری داشته باشیم. پس با من همراه باشید تا نحوه کپی ریموت پارکینگ رو خیلی کوتاه و ساده باهم یاد بگیریم.

برای کپی کردن ریموت پارکینگ قبل از هر چی به چند نکته مهم توجه کنید. فقط دو مدل از ریموت ها هستند که امکان کپی شدن و ست کردن ریموت های بیشتر برای آن ها را داریم. ریموت لرنینگ و ریموت بلوتوثی. مثلا ریموت های فابریک و  یا ریموت نوربالا امکان کپی شدن ندارند. حالا چرا همه ی انواع ریموت ها امکان کپی شدن ندارند؟ کپی کردن ریموت های بلوتوثی و لرنینگ که در ادامه خواهیم دید به قدری ساده است که هرکسی با صرف زمان کوتاهی در صورت داشتن ریموت اصلی امکان کپی آن و داشتن یک ریموت یدک برای درب پارکینگ را خواهد داشت.

کپی کردن ریموت پارکینگ

واضح است که این مسئله از لحاظ امنیتی یک نکته منفی برای این ریموت ها به حساب می آید. مسئله دیگری که قبل از کپی ریموت باید به آن توجه کنید این است که ریموت ها با دو فرکانس 433، 315 مگاهرتز موجود هستند. شما در صورتی قادر به کپی ریموت هستید که ریموت جدید و ریموت مادر یک فرکانس مشترک داشته باشند. با در نظر گرفتن این نکات بریم تا کپی ریموت پارکینگ را یاد بگیریم.

صفر تا صد کپی ریموت پارکینگ

برای یادگرفتن کپی ریموت پارکینگ آماده اید؟ در قدم اول همانطور که گفتیم به یک ریموت جدید هم فرکانس با ریموت مادر احتیاج دارید. برای کپی ریموت پارکینگ دو مرحله کلی را باید انجام دهید. پاک کردن اطلاعات ریموت جدید و سپس کپی کردن اطلاعات ریموت اصلی

  • اطلاعات قبلی ریموت را پاک کنید

به پاک کردن اطلاعات ریموت اصطلاحا خام کردن ریموت هم گفته می شود. گاهی ممکن است بخواهید از یک ریموت قدیمی برای یک درب جدید استفاده کنید و یا مطمئن نیستید که ریموتی که قرار است روی آن کپی کنید خام باشد. در این موارد بهتر است خیلی ساده ابتدا کدهای قدیمی را از ریموت پاک کنید و ریموت را خام کرده و سپس اطلاعات ریموت مادر را روی آن کپی کنید. به غیر از این ممکن است در مراحل کپی اطلاعات ریموت پارکینگ دچار اشتباه شوید. در این مورد هم احتیاج دارید یکبار ریموت را پاک کنید و دوباره عملیات کپی ریموت پارکینگ را انجام بدهید.

هردو کلید خاموش و روشن را که با AوB یا 1 و 2 روی ریموت مشخص شده اند را هم زمان فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید. اگر چراغ چشمک زن را مشاهده می کنید اطلاعات ریموت با موفقیت پاک شده و ریموت خام است.

یکبار دکمه های ریموت را چک کنید. اگر چراغ ریموت با فشردن دکمه ها روشن نمی شود عملیات درست انجام شده است.

به خاطر داشته باشید که اگر از پاک کردن اطلاعات ریموت پشیمان شدید و یا اطلاعات ریموت شما به صورت اتفاقی از بین رفت نگران نباشید. از فشردن همزمان دکمه های 3 و 4 یا C و D برای بازیابی اطلاعات استفاده کنید.

  • اطلاعات ریموت مادر را کپی کنید

حالا که مطمئن هستید که ریموت جدید شما خام است. نوبت به کپی ریموت پارکینگ می رسد. دقت کنید ببینید ریموت ها هم فرکانس هستند؟ برای تشخیص فرکانس ریموت خیلی ساده ریموت را باز کنید و عدد نوشته شده روی کریستال ریموت را بخوانید. در روش دوم که برای همه امکان پذیر نیست تشخیص فرکانس ریموت توسط دستگاه فرکانس یاب است. یکی از دکمه های ریموت را فشار داده و عدد نوشته شده بر روی فرکانس یاب را بخوانید.

حالا که از فرکانس هر دو ریموت مطمئن شدید، آنتن هر دو ریموت را در مقابل هم قرار دهید حالا هر دکمه از ریموت مادر را با همان دکمه در ریموت یدک جدید را به طور همزمان فشار دهید و چند ثانیه صبر کنید تا کپی شوند و چراغ چشمک زن ریموت را ببینید. این عمل را برای همه ی دکمه های ریموت ادامه دهید. حالا یکبار ریموت جدید را امتحان کنید. بله میبینید که خیلی ساده یک ریموت یدک از ریموت مادر دارید. خیلی ساده بود نه؟

خب این سادگی همیشه نکته خوبی نیست. در صورتی که اشخاص قصد سوء استفاده از این عملیات را داشته باشند در کوتاه ترین زمان می توانند یک ریموت یدک از درب پارکینگ، شرکت، خانه شما داشته باشند که اصلا عاقلانه منطقی و امن نیست. پس باید چه کار کرد؟ چطور از امنیت درب پارکینگ و سایر درب های ریموتی اطمینان حاصل کنیم؟

ریموت نوربالا، بهترین انتخاب برای درب پارکینگ

ریموت نوربالا، بهترین انتخاب

به یک ریموت امن، راحت و غیرقابل کپی احتیاج دارید؟ به عمر طولانی ریموت و عدم احتیاج به شارژ آن اهمیت می دهید؟ دوست دارید به جای چند ریموت که همیشه امکان گم شدن و یا جاگذاشتن شان وجود دارد از یک ریموت برای همه ی درب ها استفاده کنید؟ به سرعت عمل، کیفیت ریموت و امکان کار کردن با درب هایی با فرکانس های مختلف احتیاج دارید؟ حمل ریموت های مختلف برای درب هایی که در روز با آن ها سروکار دارید برای شما سخت است و در کل به دنبال بهترین ریموت درب پارکینگ هستید؟

اگه یک ریموت همه فن حریف لازم داری باید ریموت نوربالا بخری. ریموت نوربالا واقعا همه آن چیزی است که از یک ریموت بی نظیر انتظار داریم. دقت و امنیت بالا، ساپورت درب ها با هر فرکانسی و امکان ست کردن چهار درب. ریموتی که به سادگی روی ماشین نصب می شود و دیگه لازم نیست چیزی همراهت باشه و کلی مزیت های دیگه که لازمه خودت در رابطه باهاشون تحقیق کنی. فقط یادت باشه که هر سوالی راجب ریموت های نور بالا داری می تونی با ما در اینصب تماس بگیری. همینطور اگه خواستی ریموت نوربالا بخری و نصبش کنی. اگه دنبال یه ریموت خوب با ضمانت و خدمات پس از فروش و با قیمت مناسب می گردی بازم با اینصب تماس بگیر. ما بهترین ریموت هارو برای شما بهترین مشتری های دنیا آماده کردیم.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟