x
X

راهی مطمئن برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

مطمئن ترین راه برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

سیستم حضور و غیاب راهی مطمئن برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها می باشد. نگاهی به گذشته بیاندازید، چگونه تردد کارمندان و کارکنان را ثبت می کردند؟ آیا راهی وجود داشت که امکان تقلب در آن وجود نداشته باشد؟

کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

با توجه به سابقه ای که همه شما داشته اید متوجه شده اید که در گذشته راه های مطمئنی برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها و سازمان ها و اداره ها وجود نداشته است. سازمان ها ورود و خروج پرسنل خود را از طریق ثبت دفتری انجام می داده اند. ثبت دفتری راهی است که امکان تقلب در آن بسیار شایع است و می توان اطلاعات دقیقی در آن وارد نکرد.

کارخانه ها و سازمان ها در این جور مواقع آدم مطمئی را برای اینکار پیدا می کنند اما با توجه به شلوغ بودن بعضی کسب و کار ها امکان خطا وجود دارد.

دستگاه های حضور و غیاب جایگزین خوبی برای ثبت دفتری یا آمار و ارقام وارد شده در اکسل می باشند.

انواع دستگاه های حضور و غیاب برای فروشگاه ها

برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها انواع مختلفی دستگاه حضور و غیاب وجود دارد که در ادامه به بررسی نمونه های آن می پردازیم. سیستم های حضور و غیاب در مدل های ثبت از طریق تشخیص چهره، ثبت از طریق اثر انگشت، ثبت رمزی و کارتی می باشند.

سیستم های حضور و غیاب تشخیص چهره از بهترین سیستم ها می باشند زیرا چهره هر فردی منحصر به فرد است. در این سیستم ها امکان تقلب به صفر می رسد زیرا هیچ شخصی نمی تواند جایگزین شخص دیگری بشود.

دستگاه های کنترل تردد اثر انگشتی هم مانند تشخیص چهره منحصر به فرد است زیرا اثر انگشت هیچ انسانی مشابه اثر انگشت فرد دیگری نیست. تنها ایرادی که به این مدل می توان گرفت بهداشتی نبودن آن است، با توجه به شرایط پیش آمده در ارتباط با ویروس ها و شیوع به سرعت آنها باید مراقب بهداشت این دستگاه ها باشید. دستگاه های اثر انگشتی را در محلی نصب کنید که نزدیک شیر آب باشد تا بتوانید بعد از ثبت ورود و خروج تان دستان خود را با آب و صابون بشویید.

دستگاه های کنترل تردد رمزی و کارتی مانند دو دستگاه بالایی اعتبار زیادی ندارد زیرا فرض کنید دو دوست می توانند رمز یکدیگر را داشته باشند و بجای هم رمز را وارد کنند. کارت های این دستگاه ها تماما سفید می باشند برای جلوگیری از جابجایی کارت ها می توانید بر روی کارت هر فرد عکس او را چاپ کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب با توجه به مدلی که انتخاب می کنید متفاوت است و قاعدتا دستگاه های تشخیص چهره و اثر انگشتی قیمت بالاتری دارند.

ضرورت استفاده از دستگاه کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

با توجه به شلوغی کارها در این روزها مدیران این کسب و کار ها می خواهند که از ساعت دقیق ورود خروج پرسنل خود با خبر باشند. بهینه کردن و کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها دغدغه ای است که مدیران این مجموعه ها می خواهند از شر آن راحت شوند. بهترین انتخاب برای مدیریت کردن این چالش خرید دستگاه حضور و غیاب است.

در فروشگاه های لباس، غذایی و خوراکی و همچنین در سازمان ها و ادارات باید سیستمی برای ثبت تردد پرسنل وجود داشته باشد.

معرفی بهترین دستگاه کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

دو مدل از بهترین دستگاه های کنترل تردد را از برند فراتکنو معرفی می کنیم. برند فراتکنو سازنده بهترین دستگاه های حضور و غیاب است که از دقت بالایی برخوردار است.

کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل MB2000

این دستگاه از پیشرفته ترین دستگاه های حضور و غیاب برند فراتکنو می باشد که هر 4 روش تشخیص چهره، اثر انگشتی، رمزی و کارتی را پشتیبانی می کند.

کارت مورد استفاده این دستگاه کارت های RFID هستند که اطلاعات پرسنلی افراد در این کارت ها ثبت می شوند و با هربار و رود و خروج پرسنل و با قرار گرفتن در جلوی دستگاه تردد آنها ثبت می شود.

قابلیت های دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل MB2000 عبارتند از:

  • امکان ثبت 100.000 تردد
  • ظرفیت تعریف 10.000کارت RFID
  • امکان تعریف 2000 چهره
  • ظرفیت تعریف 2000 اثر انگشت
  • دارای سخنگوی فارسی

این دستگاه کامل است و می توان آن را به عنوان یک دستگاه تمام عیار نام برد. بهترین دستگاه حضور و غیاب دستگاهی است که تمام ویژگی های بالا را داشته باشد.

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل LX17

دستگاه LX17 مناسب کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها می باشد زیرا این دستگاه مدل های اثر انگشتی و رمزی را پوشش می دهد. فرض کنید صاحب یک کارگاه نجاری هستید و برای کارگاه خود سیستم حضور و غیاب می خواهید. توصیه ما قطعا به شما این است که دستگاه اثر انگشتی تهیه نکنید زیرا دستان کارگران شما در اثر کار با چوب و لوازم آسیب دیده هستند و مناسب این مدل نمی باشند.

بهترین انتخاب برای کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها دستگاه LX17 می باشد. پرسنل برخی فروشگاه ها کم هستند و می توان از این دستگاه ها برای بهره وری بهتر ساعات کاری کارکنان استفاده کرد.

قابلیت های دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل LX17 :

  • امکان 50.000 ثبت تردد
  • ظرفیت تعریف 500 اثر انگشت

سخن پایانی

برای خرید دستگاه حضور و غیاب مدل فراتکنو از بهترین دستگاه ها می باشند به  سایت اینصب مراجعه کنید و قیمت دستگاه ها، کارکرد آنها و همچنین مدل های مختلف این دستگاه ها را بررسی کنید. در نهایت با گرفتن مشاوره رایگان از این مجموعه بهترین سیستم کنترل تردد پرسنل در فروشگاه ها را خرید کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟