x
X

همه چیز در مورد دزدگیر جی پی اس دار

امروزه با افزایش سرقت خودرو لازم است تمامی صاحبین خودرو در جهت تامین امنیت ماشین خود، اقداماتی انجام دهند. از جمله اقدامات مهم و ضروری در این مورد، نصب دزدگیر و جی پی اس می باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند دزدگیر خریداری کنند و برخی دیگر به دنبال خرید و نصب جی پی اس هستند. البته لازم است بگوییم که برخی از افراد هم علاقه مند به خرید دزدگیر جی پی اس دار می باشند. در ادامه قبل از معرفی بهترین دزدگیر جی پی اس دار کمی در مورد این محصول به شما توضیح می دهیم.

 

دزدگیر جی پی اس دار

دزدگیر جی پی اس دار هایی که داخل بازار موجود می باشند دارای دو کیت هستند. در واقع آن ها دارای یک کیت ردیاب و یک کیت دزدگیر می باشند. شاید برخی از افراد تصور کنند که این محصول دارای یک کیت مشترک می باشد. بهتر است به جای خرید این محصول دزدگیر و ردیاب را به طور جداگانه تهیه کنید. شما می توانید در انتخاب دزدگیر و ردیاب خود حق انتخاب داشته باشید. در صورتی که با خرید این محصول یک ردیاب و یک دزدگیر داخل یک جعبه به شما عرضه می شود. زیبایی ظاهر ریموت برای بسیاری از افراد دارای اهمیت است. اگر شماهم جزو این دسته هستید می توانید دزدگیر و جی پی اس را به صورت جدا تهیه کنید.

 

دزدگیر جی پی اس دار

 

نصب دزدگیر مجهز به ردیاب

نصب دزدگیر جی پی اس دار نیز مانند نصب دزدگیر و ردیاب می باشد. لازم است برای نصب این محصول دوبار هزینه نصب پرداخت کنید، چراکه هم یک دزدگیر و هم یک ردیاب نصب می کنید و دارای دو کیت مجزا می باشند. پس اگر تصور می کردید که با خرید دزدگیر جی پی اس دار هزینه نصب کمتری پرداخت می کنید، باید بگوییم که اینطور نیست. در واقع شما با خرید این محصول دو محصول خریداری می کنید که در یک پک به شما عرضه می شود.

 

امکانات دزدگیر جی پی اس دار

  • شنود داخل کابین خودرو
  • ردیابی آنلاین و لحظه ای خودرو
  • کلید اضطراری SOS
  • باز کردن درب با ریموت
  • گزارش گیری مسافت های طی شده
  • خاموش کردن خودرو از راه دور

 

توجه داشته باشید که قابلیت های گفته شده در تمامی دزدگیر های جی پی اس دار وجود ندارد و ممکن است برخی از آن ها این قابلیت ها را نداشته باشند. در صورتی که دزدگیر جی پی اس دار انتخابی شما از نوع تصویری باشد، ریموت آن حالت ویبره و زنگ خواهد داشت. در واقع اگر سارق قصد باز کردن درب ماشین را داشته باشد و حسگر های دزدگیر تحریک شود، علاوه بر به صدا در آمدن آژیر، ریموت نیز زنگ می خورد اما اگر دزدگیر از نوع ساده باشد، در این موقعیت فقط آژیر به صدا در می آید.

 

دزدگیر مجهز به ردیاب

 

البته به دلیل وجود جی پی اس قادر به خاموش کردن خودرو با استفاده از اپلیکیشن می باشید. شما می توانید در خواست قطع برق خودرو را از اپلیکیشن ارسال کنید تا خودرو خاموش شود. با این کار برق خودرو قطع می شود و سارق قادر به روشن کردن آن نخواهد بود. هم چنین می توانید با استفاده از میکروفون صداهای داخل خودرو را شنود کنید. البته تمامی ردیاب ها از این قابلیت بهره مند نیستند. به طور کلی باید عرض کنیم این محصول هم دارای قابلیت های دزدگیر و هم ردیاب می باشد.

 

بهترین دزدگیر جی پی اس دار

دزدگیر های مجهز به ردیاب دارای مدل های مختلفی می باشند که لازم است در هنگام خرید مدل های متفاوت آن رابررسی کنید. بهترین دزدگیر جی پی اس دار دارای امکانات زیادی می باشد و سروری بدون قطعی دارد. لازم است توجه کنید که پشتیبانی پاسخگوی خوبی نیز داشته باشد. لازم است در هنگام خرید این محصول به امکانات آن توجه کنید تا بتوانید ردیابی پیشرفته و هوشمند تهیه کنید. در ادامه یکی از بهترین دزدگیر های جی پی اس دار را به شما معرفی می کنیم.

 

دزدگیر خودرو

 

دزدگیر جی پی اس دار نورون مدل S500

دزدگیر ردیاب نورون شامل یک دزدگیر غیر تصویری و یک ردیاب می باشد. باخرید و نصب این محصول می توانید به صورت لحظه ای موقعیت خودروی خود را مشاهده کنید. داخل پک این دزدگیر و ردیاب یک میکروفون وجود دارد که با استفاده از آن امکان شنود داخل کابین فراهم می شود. نورون دارای اپلیکیشن فارسی است که از طریق آن امکان خاموش کردن خودرو، گزارش گیری مسافت های طی شده، شنود داخل کابین، ردیابی لحظه ای و … فراهم می گردد.

 

سخن پایانی

در این مقاله قصد داشتیم کمی شما را با دزدگیر جی پی اس دار آشنا کنیم و شما را بهترین دزدگیر و ردیاب آشنا کنیم. البته لازم است بگوییم که مدل های متفاوتی از این محصول در بازار عرضه می شود که ما دراینجا تنها به یک مورد اشاره کردیم. برای تامین امنیت خودرو هم می توانید این محصول را تهیه کنید و هم می توانید دزدگیر و ردیاب را به صورت جداگانه خریداری کرده و نصب کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟