x
X

نکات طلایی برای داشتن سیستم ضد سرقت ساختمان

سیستم ضد سرقت ساختمان یا همان دزدگیر منزل باعث آسایش خیالت میشه. امکان نداره تو خونت وسیله مهمی داشته باشی و هر بار که میری بیرون نگران دزدیده شدن اموالت نباشی.! مدیر ساختمان بودن که دیگه واقعا مسئولیت بیشتری داره و دوستداری تحت هر شرایطی امنیت ساختمان رو حفظ کنی.

سیستم ضد سرقت ساختمان

نکات داشتن بهترین سیستم ضد سرقت ساختمان

بهترین راهکار برای داشتن ساختمانی امن داشتن سیستم ضد سرقت می باشد. کافی است در محله ای باشید که سارقان آمارتان را درآورده باشند، در تایم های مخصوصی که شب های عید و جشن باشد همه ساکنین ساختمان را خالی می گذارند. ساختمان خالی با ارزش ترین چیز برای سارقین می باشد و با برنامه ریزی دقیق وارد ساختمان می شوند.

اگر از قبل مدیر ساختمانی داشته باشید که محافظه کار بوده است و حواسش را برای به تله انداختن دزد ها جمع کرده باشد، دزدها را به راحتی گیر می اندازید. اما نکاتی برای داشتن بهترین سیستم ضد سرقت ساختمان را باید بدانید.

سیستم ضد سرقت سیم کارتی برای آپارتمان

برای داشتن بهترین سیستم ضد سرقت ساختمان بهتر است که نوع سیم کارتی آن را انتخاب و تهیه کنید. دزد گیر اماکن سیم کارتی از بروز ترین و پیشرفته ترین دزدگیر ها می باشد. نوع اطلاع رسانی سیستم های سیمکارتی علاوه بر هشدار از طریق صدای آژیر، تماس و پیامک هم می باشد.

مهم ترین نکته برای سیستم ضد سرقت کامل و بی نقص داشتن ابزارهایی است که کارایی دزدگیر اماکن را چند برابر می کند. سیستم ضد سرقت یا همان دزدگیر اماکن بدون داشتن سنسور ها کارایی خاصی ندارند. در ادامه چند مورد را برایتان با شرح کامل توضیح می دهیم:

  • سنسور حرکتی

حسگر حرکتی یا سنسور چشمی نام های دیگر سنسور حرکتی می باشند و نیاز است علاوه بر خرید بهترین دزدگیر منزل از این سنسور هم استفاده شود. کارایی این حسگر بسیار زیاد می باشد و از محبوبیت بالایی بین مشتریان برخوردار است. عملکرد این حسگر به این صورت است که حرکات موجودات زنده را شناسایی کرده و بلافاصله سیگنال های مربوطه را به کیت اصلی ارسال می کند.

سیگنال های ارسالی به کیت باعث می شوند دزدگیر ساختمان به صدا در بیاید و هم زمان برای خط شما پیامک ارسال می شود و زنگ می خورد.

  • سنسور ضربه

شوک سنسور یا همان سنسور ضربه یکی از مهم ترین و کاربردی ترین سنسور ها برای امنیت بیشتر دزدگیر می باشد. این وسیله بیشتر در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان آسیب زدن به در و دیوار یا سقف آن مکان وجود دارد. با نصب کردن این سنسور به مکان های حساس به محض اینکه کوچکترین ضربه ای به آن محدوده وارد شود این وسیله ری اکشن نشان می دهد.

نوع واکنش شوک سنسور به این صورت است که بعد از وارد شدن کوچکترین ضربه از طریق سیگنال های مربوطه به کیت اصلی باعث به صدا در آمدن آژیر می شود. اگر کیت مرکزی شما سیم کارتی باشد علاوه بر صدای آژیر، همزمان هم برایتان پیامک می آید و هم تماس گرفته می شود.

  • سنسور مگنت

سیستم ضد سرقت ساختمان

سنسور مگنت یا آهن ربایی با اینکه بسیار کاربردی می باشد ولی باید حواستان را جمع کنید که برای درب ورود و خروج ساختمان استفاده نکنید. رفت و آمد در این محل زیاد است و کلافه کننده می شود اگر آن را غیر فعال نکنید. این وسیله بین در ها یا کشو ها یا پنجره ها قرار می گیرد و به محض جدا شدن از یکدیگر باعث به وجود آمدن صدای آژیر یا زنگ و پیامک  می شود. از این سنسور برای درب ورودی منزل استفاده کنید که با آمدنتان به خانه آن را غیر فعال کنید تا با هر بار ورود و خروج هشدار به صدا در نیاید.

  • سنسور دود

دتکتور دود یا سنسور دود ابزاری بسیار کارآمد می باشد که می تواند دزدگیر منزل شما را به کامل ترین سیستم ضد سرقت ساختمان تبدیل می کند. استفاده از این سنسور باعث می شود در صورت بروز کوچکترین دودی یا نشت گازی از طریق سیگنال های مربوطه باعث درآمدن صدای آژیر شود. سنسور دود شما را از خطر های احتمالی در امان نگه دارد.

این سنسور بیشتر در منازل و پارچه فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای کارگاه یا کارخانه هایی که از دستگاه های دود زا استفاده می کنند و یا محیط آلوده است مورد استفاده قرار نگیرد بهتر است.

سخن پایانی

تا اینجای این مقاله متوجه شدیم که دستگاه اصلی دزدگیر به تنهایی کاربرد خاصی ندارد. نکته کار اینجاست که باید از ابزارهایی برای کامل تر شدن سیستم ضد سرقت ساختمان استفاده کنیم تا نتایج بهتری را ببینیم. اما نکته حائز اهمیت دیگری هم وجود دارد آن هم این است که تمامی سنسور ها برای همه مکان ها مناسب نمی باشند.

قبل از خرید دزدگیر اماکن و سنسور های مربوطه با مشاورین مخصوص صحبت کرده و راهنمایی هایی بگیرید. داشتن همه سنسور ها بسیار کار محافظه کارانه ای می باشد اما شاید در بعضی مواقع نیاز نباشد از تمامی سنسور ها استفاده کنید.

قیمت دزدگیر منزل برای بعضی مشتریان در اولویت قرار دارد اما پیشنهاد میکنیم در این مورد سعی کنید بهترین مدل را با عالی ترین کیفیت خریداری کنید. همانطور که اشاره کردیم دزدگیر سیم کارتی بروز ترین دزدگیر اماکن است که قابلیت های بسیاری دارد. یکبار برای همیشه امنیت را به ساختمان، آپارتمان و منزلتان بیاورید و با خیالی راحت از خانه دور شوید یا به سفر روید.

اینصب ارائه دهنده بهترین دستگاه ها و سنسور ها می باشد که با گارنتی طولانی مدت آن محصولات را به شما عرضه می کند.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟