x
X

جامع ترین راهنمای خرید سامانه حضور و غیاب

سامانه حضور و غیاب یکی از مناسب ترین ابزار برای کنترل تردد پرسنل در محیط کاری به شمار می رود. دستگاه حضور و غیاب ابزاری است که در انواع مختلف طراحی و تولید می شود. این دستگاه با استفاده از پیشرفت تکنولوژی در زندگی بشر ساخته شده است. اولین دستگاه حضور و غیاب در سال 1988 میلادی تولید شد.

این دستگاه ساعت زنی کاربرد بسیار ساده ای داشت. با تولید این دستگاه استقبال گسترده ای از آن انجام شد و نتیجه این استقبال، تحقیقات بیشتر در زمینه این دستگاه و تولید مدل های مختلف از آن بود. امروزه انواع دستگاه حضور و غیاب با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند، و می توانند با استفاده از قابلیت های خاص، امورات حضور و غیاب افراد را در پروژه های مختلف انجام دهند.

دستگاه حضور و غیاب

سامانه حضور و غیاب و راهنمای خرید آن

سامانه حضور و غیاب یا همان دستگاه ساعت زنی ابزاری است که تاکنون در مدل های مختلفی تولید شده است. امروزه به دلیل گسترش تکنولوژی به ندرت از سیستم های سنتی مثل دستگاه حضور و غیاب پانچی و یا حتی کارتی استفاده می شود. به دلیل رشد تکنولوژی بهتر است از نمونه های جدید مثل دستگاه های اثر انگشتی و تشخیص چهره استفاده شود. با این دستگاه ها می توان از برخی ترفندهای خاص برای دور زدن دستگاه های کنترل تردد جلوگیری کرد. با این حال در ادامه متن تعدادی از پرکاربرد ترین دستگاه های حضور و غیاب معرفی می شوند.

انواع سیستم‌های حضوروغیاب

  • دستگاه حضور و غیاب کارتی:

این دستگاه در دو نوع دستگاه کارتی تماسی و غیر تماسی تولید می شود. در نوع تماسی دارندگان کارت باید حتما آن را برای رفت و آمد در قسمت مورد نظر دستگاه بکشند. اما در نمونه های غیر تماسی نیاز به این کار نیست و قرار دادن کارت کنار دستگاه باعث می شود که اطلاعات آن خوانده شده، و عملیات ورود خروج و جزئیات افراد ثبت شود. این دستگاه ها با فناوری فرکانس رادیویی RF کار می کنند.

  • دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی:

این دستگاه در زمره دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک شناخته می شود. این دستگاه ها با توجه به تک بودن اثر انگشت هر انسان کار می کنند. برای کار با دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، ابتدا انگشت افراد بر روی دستگاه قرار می گیرد. پس از ثبت و تایید اثر انگشت توسط دستگاه، اجازه ورود و خروج به افراد داده می شود و اطلاعات آنها ثبت می شود.

  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره:

این دستگاه نیز همانند نمونه اثر انگشتی در زمره دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک شناخته می‌شود. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با استفاده از عکس های افراد که از قبل و در زوایای مختلف گرفته شده و درون حافظه سیستم قرار دارد، کار می کند. امروزه از این فناوری علاوه بر حضور و غیاب برای امورات امنیتی نیز استفاده می شود.

راهنمای سامانه حضور و غیاب

مزایای استفاده از سامانه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب ابزاری است که هدف از ابداع آن سهل نمودن امورات بشر بوده است. امروزه از این ابزار کنترل تردد برای پروژه های مختلف استفاده می شود. از مهمترین مزایای انواع سامانه حضور و غیاب می توان به این موارد اشاره کرد:

  • مدیریت بهتر پروژه و کنترل تردد افراد
  • صرفه جویی در هزینه ها بجای استفاده از نیروی انسانی
  • امکان تهیه گزارش از حضور پرسنل برای امورات اداری از طریق نرم افزار حضور و غیاب
  • جلوگیری از ورود افراد متفرقه به محیط کاری
  • جلوگیری از تخلف و سوء استفاده افراد مخصوصا با کمک دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک

دستگاه حضور و غیاب ابزاری است که استفاده از آن برای تمامی مراکز کاری که پرسنل دارند لازم و ضروری است. این دستگاه اگر از برندهای معتبر تهیه شود دارای بازدهی بالا و خطای کم خواهد بود. شرکت فراتکنو یکی از شرکت های تخصصی در زمینه ساخت انواع دستگاه حضور و غیاب است.

سامانه حضور و غیاب فراتکنو

نمایندگی رسمی عرضه انواع سیستم های حضور و غیاب

سامانه حضور و غیاب ابزاری است که شرکت فراتکنو آن را با استانداردهای روز دنیا تهیه می‌کند. محصولات این شرکت در کنار کیفیت عالی، قیمت مناسبی دارند. تمامی مدل های آن به عنوان دستگاه حضور و غیاب ارزان و باکیفیت شناخته می شوند. خرید دستگاه حضور و غیاب فراتکنو را باید از طریق مراکز تخصصی و رسمی فروش انجام داد. تا بتوان این دستگاه حضور و غیاب را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش تهیه کرد. مراکز مختلفی این محصول را عرضه می کنند. توصیه می شود برای خرید دستگاه حضور و غیاب فراتکنو به فروشگاه اینترنتی اینصب مراجعه کنید. ما در فروشگاه تخصصی اینصب به عنوان نمایندگی رسمی این برند شناخته می شویم. شما برای تهیه دستگاه حضور و غیاب ارزان و باکیفیت فراتکنو می توانید با استفاده از این راهنمای خرید سامانه حضور و غیاب با اطمینان از سایت ما خرید خود را انجام دهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟