x
X

راه های جلوگیری از سرقت ویلا

همیشه پیدا کردن راه حل هایی که از سرقت ویلا جلوگیری میکنه هیجان انگیزه, چون هم سارق رو میشه شناسایی کرد هم خسارت رو پس گرفت. در کل ما امیدوار هستیم که هیچ وقت دزد به مالتون نزنه برای همین نکات طلایی جلوگیری از سرقت ویلا رو حتما بخونید.

جلوگیری از سرقت ویلا

علت هایی که باعث سرقت از منزل/ویلا میشه

شایع ترین جرمی که این روز ها همه ما آدم ها باهاش دست و پنجه نرم می کنیم دزدی شدن از اموالمون هست حالا به هر طریقی, اولین عامل موثر جلوگیری از سرقت حواس جمع بودن خودمون هست که همیشه این مورد نادیده گرفته میشه و تقصیر رو گردن سارق میندازیم.

نزدیک به 50% زوج های ایرانی هر دو شاغل هستند و مجبور به ترک منزل اول هر صبح میشوند,این بهترین فرصت برای سارقان می باشد! خانه ای مملو از وسایل قیمتی, طلا ,مدارک ارزشمند و … که از قضا هیچ کسی هم در آن نیست و تا غروب هم باز نمی گردند.

و یا شاید از آن دسته افرادی هستید که ویلایی خارج از منطقه محل سکونت خود دارید و آخر هفته ها را آنجا سپری میکنید,مکانی که برای ایجاد رفاه و آسایش خود و خانواده تان تهیه کرده اید.

علاقه مند به لذت بخش تر کردن زندگی خود هستید و کل هفته را درگیر روتین های زندگی می باشید اما دلخوش به پایان هفته ای خاطره انگیز در ویلای شخصیان, اینجا چیزی آزار دهنده به نظر می رسد سرقت ویلا.

گام های طلایی و موثر برای جلوگیری از سرقت ویلا

همانطور که گفتیم گاهی وقت ها ترس ها باعث میشن که نتونیم کامل از داشته هامون لذت ببریم, اما اصلا نگران نباشید ما در این مقاله راه کارهایی به شما پیشنهاد میدهیم که باعث جلوگیری از سرقت ویلا یا منزلتان می شود.

مهم ترین ابزار جلوگیری از سرقت ویلا

برای تامین امنیت و جلوگیری از سرقت در تهیه دزدگیر اماکن کوتاهی نکنید,با صرف اندک مبلغی در قبال چیزی که قرار است از شما سرقت شود جلوگیری کنید همانطور که برای زیبا سازی ویلای خود و منازل شخصیتان هزینه میکنید.نا گفته نماند که دزدگیر بدون سنسورعملا کارایی ندارد و حتما باید با سنسور مربوطه خریداری شود.

دزدگیر اماکن ساده

این نوع از دزدگیر جزء قدیمی ترین ها میباشد و برای جلوگیری از سرقت فعالیت خود را از چندین سال قبل آغاز کرده است و در هنگام مواجه با اتفاق نا متعارفی شروع به اطلاع رسانی میکند که از نوع آژیر می باشد.

دزدگیر اماکن با خط ثابت شهری

در این مدل دزدگیر به خط ثابت شهری متصل می شود و با تشخیص ورود افراد غیر مجاز از طریق تماس تلفنی و آژیر اطلاع رسانی میکند, البته به شرط آنکه سارق از قبل برق شهری را قطع نکرده باشد میتوانید از سرقت جلوگیری کنید.

دزدگیر اماکن سیمکارتی

از پیشرفته ترین و جدید ترین تکنولوژی در این مدل از دزدگیر اماکن استفاده شده است که امنیت را به شدت بالا می برد, توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است .

بخش اعظم نگرانی داشتن ویلا در خارج از شهر نداشتن امنیت و سرقت ویلا است که می توانید محافظت کامل از مکان مورد نظر خود را به این نوع از دزدگیر بسپارید و با نصب کردن آن با خیالی راحت محیط را ترک کنید, با تشخیص موارد مشکوک از طریق پیامک, تماس تلفنی و آژیر شروع به اطلاع رسانی میکند .

سنسورهای دزدگیر اماکن

پیش تر گفتیم که خرید دزدگیر منزل بدون سنسور کاربرد خاصی ندارد از این رو به چند مدل از سنسور ها و کارایی آنها اشاره می کنیم :

سنسورحرکتی

نحوه عملکرد این سنسوروابسته به حرکت است و با کوچک ترین حرکتی از خود ری اکشن نشان می دهد و سیگنال هایی را به دزدگیر میفرستد که باعث به صدا در آمدن آژیر می شود.

سنسور مگنت

این سنسور بیشتر در لای درب ها, کشوها, کمد ها و پنجره ها مورد استفاده قرار میگیرد ,ساختار این سنسور بدین شکل است که از دو قطعه مغناطیسی تشکیل شده است و به محض فاصله گرفتن از هم سنسور شروع به فرستادن سیگنال می کند .

سنسور ضربه

محبوبیت سنسور ضربه ای زیاد است و مشتریان به عنوان اولین سنسور آن را تهیه میکنند در صورتی که تمامی سنسورها مکمل یکدیگر هستند. از آنجایی که سارقان با زدن ضربه های نا معقول قصد باز کردن قفل ها را دارند و این سنسورها بین درب و پنجره نصب میشوند ,حساسیت به خرج داده و سیگنال هایی را به دزدگیر ارسال می کند که هشدار ها به صدا درمی آیند .

دوربین مدار بسته

از دیگر موارد موثر برای جلوگیری از سرقت می توان به دوربین مدار بسته اشاره کرد, این دوربین ها تمام وقایع را ثبت و ضبط می کنند . دوربین مدار بسته را بیشتر برای مکان های عمومی استفاده میکنند مثل فروشگاه ها, مغازه ها , سازمان ها, محیط های کاری و جاهایی که عمومیت بیشتری دارد ولی با این حال برای جلوگیری از سرقت ویلا و یا منازل هم کاربردی میباشد.

برای نصب دوربین در منازل و یا ویلاها بهتر است که خارج از محیط خانه نصب شود زیرا بعضی از سارقین حرفه ای هستند و امکان این است که تصاویر شخصی را هم با خود ببرند در این صورت امکان اخاذی هم زیاد می باشد در نتیجه نصب درست و اصولی را حتما خواهان باشید.

جلوگیری از سرقت ویلا

پویایی به خرج دهید تا جلوگیری از سرقت در منازل داشته باشید

همانطور که تا اینجای مقاله گفته شد چنین ابزارهایی صرفا برای شناسایی سارقین است تا ترس آنها از بودن دوربین ها و دزدگیر ها باعث جلوگیری از سرقت بشود.

مواردی هم وجود دارد که اگر با وجود چنین راهکارهایی دزد به خانه تان راه پیدا کرد حداقل چیزی برای بردن نصیبش نشود, تمام لوازم مهم و قیمتی خود را در کنار هم نگذارید که کار را برای سارقین راحت کنید . به گفته خودشان جاهایی که شما برای مخفی کردن پیدا می کنید بدیهی ترین انتخاب است که شاید اولین انتخاب سارقین ختم به آخرین انتخابشان شود و زود به اصل مطلب برسند.

مهم ترین آژیر خطر صدای کمک های همسایه است همسایه های خود را از نبودنتان هشیار کنید و اعتماد سازی را هم حتما در اولویت کارتان قرار دهید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟