خرید و نصب دزدگیر ماشین و سایر لوازم جانبی خودرو
No products in the cart.

سیستم های حفاظتی

سیستم‌های حفاظتی منزل سیستم‌های امنیتی و بسیار پر کاربردی هستند. این سیستم‌ها برای حفاظت و مراقبت از منازل و اموال شهروندان از خطر سرقت استفاده می‌شوند. به بیان دیگر هر تجهیزاتی که بتواند امنیت جانی و مالی مردم را تامین کند، سیستم حفاظتی نام دارد. بدون شک از بهترین سیستم‌های حفاظتی منزل دزدگیرهای اماکن هستند. چرا که این دزدگیرها قابلیت بازدارندگی بسیار زیادی دارند. زیرا دزدگیر اماکن با پخش صدای آژیر و برقراری تماس تلفنی با مالک، از ادامه سرقت جلوگیری می‌کند. در صورتی که سیستم‌های نظارتی مانند دوربین مداربسته چنین قابلیتی ندارند.

در انتخاب سیستم‌های حفاظتی منزل دقت زیادی مورد نیاز است. زیرا مهم است که سیستمی که انتخاب می‌کنید قابلیت‌های کافی را دارا باشد و دقت بالایی نیز داشته باشد. معمولاً دزدگیرهای منزلی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند سیم کارتی هستند. این دزدگیرها توانایی ارسال پیامک، تماس تلفنی و گزارش دهی را دارا هستند که از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین کاربر می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار دزدگیرها، سیستم حفاظتی منزل خود را از راه دور کنترل نموده و آن را فعال یا غیر فعال کند.

در هنگام خرید سیستم‌ها حفاظتی منزل برندهایی را انتخاب کنید که معتبر باشند و خدمات پس از فروش قابل قبولی را ارائه دهند. توصیه می‌شود به نوع، برند، گارانتی و قیمت دستگاه توجه فرمایید. سیستم‌ها جدیدتر سیم‌کارتی هستند و امکانات زیادی را برای کاربر به همراه دارند. همچنین بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که شرکت خدمات دهنده آن داخل کشور باشد تا در آینده از لحاظ خدمات با مشکل مواجه نشوید.

0 خرید دزدگیر اماکن

خرید دزدگیر اماکن

قطعا افراد زیادی وجود دارند که هنگام خرید دزدگیر اماکن دچار دو گانگی می شوند و این به دلیل مختلف…
0 راهنمای خرید دزدگیر اماکن

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

امروزه تامین امنیت ادارات، منازل مسکونی، فروشگاه ها، اماکن دولتی و غیردولتی، مسئله مهمی است. در نتیجه عموم مردم به…