اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری

اتوماسیون ادارای برای بهبود تعاملات اداری استفاده می شود و یک سیستمی مبتنی بر کامپیوتر می باشد که وظیفه ی ثبت و ذخیره و نگهداری اطلاعات را بر عهده دارد.

دستگاه حضور و غیاب یک اتوماسیون اداری نامیده می شود که باعث بهبود عملکرد پرسنل و یا کارمندان در یک سازمان و یا شرکت می شود.وظیفه ی اصلی دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد کارمندان و ثبت دقیق ورود و خروج پرسنل می باشد.همانند اتوماسیون اداری وظیفه ی ثبت،ذخیره و نگهداری اطلاعات ورود و خروج کارمندان را بر عهده دارد.

دستگاه حضور و غیاب دارای نرم افزاری می باشد که بخش حسابداری شرکت و یا منابع انسانی به آن دسترسی دارند و بر اساس  آن اضافه کاری و یا تاخیر داشتن کارمندان را در حقوق آنان محاسبه می کنند.

مزایای اتوماسیون اداری

  • اطلاعات و اسناد شما در فضای کمتر و امنیت بیشتر نگهداری می شود.
  • در اتوماسیون اداری امکان خطا و تقلب به حداقل می رسد.
  • در محل های کار حجم استفاده از کاغذ و… کاهش می یابد.
  • وجود اتوماسیون اداری باعث می شود تا مدیران بر عملکرد پرسنل نظارت کامل داشته باشند.

انواع سیستم حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب دارای انواع متفاوتی می باشند مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی،دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره،و سیستم حضور غیاب کارتی و رمزی.
در دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی هیچ گونه تقلبی صورت نمی گیرد زیرا چهره و اثر انگشت هر شخص منحصر به فرد می باشد.

سوالات متدوال کاربران در مورد سیستم حضور و غیاب:

  1. سامانه حضور و غیاب و راهنمای خرید آن
  2. نرم افزار حضور و غیاب
  3. قیمت دستگاه های حضور و غیاب
  4. بهترین دستگاه حضور و غیاب

اگر قصد خرید سیستم حضور و غیاب دارید می توانید به فروشگاه دستگاه حضور و غیاب اینصب مراجعه کنید و با مقایسه ی انواع محصولات،محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن،محصول خود را به همراه گارانتی معتبر و طولانی دریافت کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟