x
X

راهکار داشتن بهترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر

ضرورت داشتن سیستم امنیتی برای ماشین صفر

ردیاب خودرو بهترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر است. در این روزها با توجه به افزایش قیمت خودرو، حفظ امنیت خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است. سرقت خود ماشین و سرقت کردن لوازم جانبی ماشین بسیار شایع شده است شاید در نهایت بعد از مدت ها پیگیری و رفت و آمد بتوانید سارق را گیر بیاندازید اما دیگر خودروی شما مثل سابق نمی شود.

سارقین روز به روز حرفه ای تر می شوند گاهی حس می شود که کلاس های آموزشی دارند و تحت نظر استادانی این چنین ماهر می شوند. با توجه به پیشرفت چشم گیری که تکنولوژی دارد و افزایش کارشناسان و متخصصان در این زمینه دیگر جای نگرانی نیست. صاحبان خودرو می توانند با خیال راحت از لوازم های حفاظتی، امنیتی خریداری کنند و در جهت امنیت خودروی خود از آن استفاده کنند.

در ادامه این مقاله شما را با بهترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر آشنا می کنیم. همچنین می توانید برای خرید لوازم جانبی خودرو و سیستم های حفاظتی و امنیتی به سایت فروشگاهی اینصب سر بزنید.

بهترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر

ردیاب خودرو، برترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر

ردیاب خودرو وسیله ای الکترونیکی و کوچک است که برای ردیابی آنلاین و لحظه ای خودرو استفاده می شود. جی پی اس، قابلیت ها و کارایی های بسیاری دارد که صاحبان خودرو را مجذوب خود کرده است زیرا باعث می شود خیال آسوده تری داشته باشند. صاحبان خودرو ها با نصب جی پی اس می توانند ماشین خود را 24 ساعته ردیابی کنند و دلهره ی سیستم امنیتی برای ماشین صفر شان را نداشته باشند.

فرض کنید یکی از آشنایانتان که از قضا اعتماد زیادی هم به ایشان ندارید، ماشینتان را قرض می گیرد. در هر حالتی شما نگرانی این را دارید که کجا می رود، کی بر می گردد و نگرانی هایی از این قبیل. با نصب ردیاب ماشین می توانید با خیال راحت تری ماشینتان را به او بسپارید و هر زمان که خواستید با اپلیکیشن مخصوص، ماشینتان را ردیابی کنید، متوجه می شوید در هر لحظه ای ماشینتان در کدام مسیر است.

ردیاب خودرو یا همان جی پی اس خودرو دارای انواع و مدل های مختلفی است. دو نوع ردیاب خودرو داریم:

  • جی پی اس خودرو آهن ربایی
  • جی پی اس خودرو سیمی

ردیاب ها از لحاظ نصب به دو دسته سیمی و آهن ربایی تقسیم می شوند که ردیاب های آهن ربایی برای تامین برق شان باید از شارژر استفاده کنند. در حالی که ردیاب های سیمی برق شان را از خودرو تامین می کنند.

نقص ردیاب های آهن ربایی این است که هنگام شارژ کردن باید از ماشین جدا شوند و تایم چند ساعته ای را  در شارژ باشند که در این هنگام خودروی شما فاقد ردیاب می باشد. این نکته ای است که خوشایند نمی باشد و صاحبان خودرو ردیاب را برای حفاظت 24 ساعته می خواهند که در تمامی ساعات ماشین خود را آنالیز کنند.

ردیابGT06 کامل ترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر!

ردیاب خودرو استیلاک مدل GT06 بروز ترین ردیاب برند استیلاک است. استیلاک برند شناخته شده ای در زمینه لوازم جانبی خودرومخصوصا امنیتی خودرو را دارد و نامی آشناست.

بهترین سیستم امنیتی برای ماشین صفر

تیم زبده استیلاک این بار با تخصص کارشناسان خود ردیابی را طراحی و تولید کرده اند که از قابلیت های بسیاری برخوردار است. یکی از مزیت های این ردیاب قیمت مقرون به صرفه ای است که دارد زیرا کاربران زیادی را به خود جذب کرده است.

قابلیت های ردیاب استیلاک مدل GT06 :

  • دارای قابلیت شنود داخل خودرو
  • داشتن اپلیکیشن فارسی برای راحتی کار، کاربران
  • راحتی درنصب و پیچیده نبودن روند نصب
  • کنترل از راه دور خودرو
  • امکان تعیین محدوده مشخص جغرافیایی
  • امکان تعیین سرعت مجاز برای خودرو
  • گزارش گیری از مسافت طی شده خودرو

ردیاب استیلاک مدل GT06 از آن ردیابی هایی است که همه قابلیت ها را با هم دارد و می توان گفت یک ردیاب تمام عیار است علاوه بر اینها قیمت مناسب این محصول باعث خودنمایی آن شده است. قیمت جی پی اس خودرو آیتمی است که بسیاری از کاربران به آن اهمیت خاصی می دهند.

سایت فروشگاهی اینصب دارای تیمی با حوصله و کاردان می باشد که این محصول را موجود دارد. اگر همچنان پس از خواندن این مقاله سوالاتی برایتان باقی مانده است می توانید با این شرکت تماس بگیرید و از مشاوران مربوط راهنمایی جامع را دریافت کنید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟