x
X

راه اندازی قابلیت ایزی دور (کارکال)

قابلیت ایزیدور

دزدگیر ماشین یکی از سیستم  های حفاظتی امنیتی خودرو محسوب می شود که نصب آن بر روی هر ماشینی الزامی می باشد. از بهترین برند دزدگیر خودرو می توان به برند ایزیکار، استیل میت، چیتا، هوتای، اسپای و … اشاره کرد که هر کدام از این برند ها طرفداران ویژه خود را دارند. نصب دزدگیر ایزیکار در سراسر ایران رایگان می باشد و شما می توانید پس از سفارش پس از سارش محصول با ما جهت نصب دزدگیر تماس بگیرید.

برند ایزیکار به دلیل قابلیت ایزیدور (کارکال)، بسیار پر فروش می باشد. همچنین این دزدگیر، ساخت کشور کره می باشد. در این مقاله قصد داریم طریقه ی نصب و راه اندازی قابلیت ایزیدور را به شما عزیزان توضیح دهیم.

طریقه ی نصب و راه اندازی قابلیت ایزیدور

برخی از دزدگیر های ایزیکار دارای قابلیت ایزی دور می باشند که شما می توانید از طریق این سیستم فوق پیشرفته، تنها با یک کد 4 رقمی و بدون داشتن ریموت درب خودرو را باز یا بسته کنید.

سیستم ایزی دور را بر روی شیشه جلوی خودرو نصب می کنند و با ضربه زدن بر روی آن، این سیستم فعال می شود. این قابلیت برای زمانی که ریموت خود را گم کرده اید و یا ریموت همراه خود ندارید بسیار کاربردی می باشد و شما می توانید به راحتی درب ماشین را باز کنید. همچنین از این قابلیت می توانید برای پیج کردن مالک خودرو نیز استفاده کنید.

فراخوان ریموت ایزیدور (پیج کردن)

عمل فراخوان با 2 بار ضربه زدن به سنسوری که بر روی شیشه جلوی خودرو نصب می شود صورت می گیرد و پس از آن ریموت 4 بار به صدا در می آید و آیکون مربوطه روی آن نمایش داده می شود. شما باید برای تایید این سیگنال دکمه IV روی ریموت را فشار دهید.

طریقه و روش ذخیره نمودن کد اولیه به ایزی دور

شما می توانید از طریق وارد کردن کد 4 رقمی، قفل درب ها و سیستم دزدگیر ماشین را فعال و یا غیر فعال کنید. شما می توانید با انجم این 5 مرحله کد ایزیدور را ذخیره کنید :

  1. ابتدا موتور را خاموش و سوئیچ را در وضعیت روشن قرار دهید و یکی از درب ها را باز کنید.
  2. به علت اینکه LED ها، وضعیت مختلف دزدگیر ماشین را نمایش میدهند دائم در وضعیت تغییر و چرخش هستند، به همین علت برای وارد کردن کد 4 رقمی باید منتظر باشید تا LED ها از شماره 1 آرام شروع به چرخش کنند.
  3. شما می توانید کد چهار رقمی مورد نظر خود را از بین اعداد تکرارای یا رند انتخاب کنید. توجه داشته باشید پس از وارد نمودن هر عدد، سیستم دوباره از عدد 1 شروع به چرخش می کند(بنابراین با هر بار چرخش اعداد ، اولین عدد 1 و آخرین عدد صفر می باشد).
  4. بعد از وارد کردن چهارمین رقم کد مورد نظر، سیستم با یک بار به صدا در آمدن آژیر، پذیرفتن کد ها را اعلام می کند.
  5. صفر آخرین عدد می باشد و هنگام وارد کردن ارقام مورد نظر، اگر LED از عدد صفر گذر کند، کلیه مراحل از اول باید تکرار و انجام شود.

معرفی قابلیت ایزیدور برای امنیت بیشتر

  • اگر رمز عبور را 5 مرتبه اشتباه وارد کنید عملکرد قفل آسان درب بدون قفل، برای مدت 20 ثانیه غیر قابل استفاده می شود.
  • شما می توانید در صورت تمایل با ورود به حالت برنامه ریزی سیستم، قفل آسان درب را غیر فعال کنید و فقط از کارکال استفاده کنید.
  • هنگامی که دومین رقم کد را برای غیرفعال کردن سیستم وارد می کنید و همزمان درب را باز می کنید، آیکون تلفن روی ریموت جهت هشدار به شما نمایش داده می شود.

در حین فعال بودن سیستم: از چپ به راست و از راست به چپ LED های ۹ تا ۳ به صورت متوالی روشن و خاموش می شوند. ( ۳ مرتبه به ترتیب ۰-۱-۳-۲-۱-۰-۹-۰) و همچنین LEDهای ۱ تا ۰ هرکدام به مدت ۲ ثانیه خاموش و روشن خواهند شد. (۰-۹-۸-۷-۶-۵-۴-۳-۲-۱)

در حین غیر فعال بودن سیستم: LED شماره ۰ هر ۵ ثانیه سه بار خاموش و روشن خواهد شد و همچنین LEDهای شماره ۱ تا ۰ هرکدام به مدت دو ثانیه خاموش و روشن خواهند شد. (۰-۹-۸-۷-۶-۵-۴-۳-۲-۱)

بعد از غیرفعال کردن سیستم جهت گزارش طرزکار شوک: سیستم بعد از تحریک شوک هنگام غیرفعال نمودن درب ؜ها تمام LED به صورت سریع و مداوم به ترتیب ۰-۹-۰-۱-۲-۳-۲-۱-۰-۹ اعلام وضعیت می؜نمایند.

دزدگیر های ایزیکار با قابلیت ایزیدور (کارکال)

این مدل از دزدگیر های ایزیکار دارای قابلیت ایزیدور هستند :

این مدل از دزدگیر تصویری برند ایزیکار می باشد که منوی آن هم از زبان فارسی و هم انگلیسی پشتیبانی می کند. این دزدگیر از قابلیت پمپ صندوق پران، شیشه بالابر، شوک سنسور و … پشتیبانی می کند. همچنین شما می توانید از طریق نرم افزار دزدگیر، شوک سنسور را غیر فعال کنید.این دزدگیر به دلیل پشتیبانی از قابلیت ایزی دور و اسمارت دور دارای قیمت بالاتری می باشد.

دزدگیر خودرو ایزیکار مدل 7000LF

از پر طرفدار ترین دزدگیر های ماشین می توان به نوع کیلس استارتر اشاره کرد. دزدگیر 7700A کیلس می باشد و از قابلیت های ایزیدور (کارکال) پشتیبانی می کند. با کیلس استارتر می توانید از طریق دزدگیر نیز استارت بزنید.

دزدگیر خودرو ایزیکار مدل7700A

این دزدگیر از نوع دزدگیر تصویری می باشد و دارای ظاهری بسیار زیبا است. این دزدگیر نیز از قابلیت ایزیدور (کارکال) نیز پشتیبانی می کند.

دزدگیر خودرو ایزیکار مدل Z1 plus

اگر برای خرید دزدگیر ایزیکار نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ی اینصب در تماس باشید.

 

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟