x
X

دلایل خرید قفل فرمان

دلایل خرید قفل فرمان

دلایل خرید قفل فرمان رو تو این مقاله کامل توضیح دادیم. اگر به دنبال ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش بالابردن امنیت خودرو در مقابل سارقان هستید، خرید و نصب قفل فرمان را امتحان کنید. شاید قفل های فرمان بنظر شما ساختار خیلی ساده و نا کارآمدی داشته باشند. اما درصورتی که سری به اعترافات سارقان خودرو بزنید، می بینید که استفاده از همین وسیله به ظاهر ساده به هیچ وجه بی فایده نیست. به همین دلیل است که همیشه پیشنهاد می کنیم:  اگر برای خودرو خود از هیچ وسیله امنیتی و ضد سرقتی استفاده نمی کنید، دست کم از قفل فرمان استفاده کنید. اگر به تازگی صاحب خودرو شدید و هنوز در بازار متنوع محصولات ضد سرقت و برند های مختلف، انتخابی نکرده اید، فعلا و تا دیر نشده از قفل فرمان استفاده کنید.

فراموش نکنید، حتی اگر برای ماشین خود ازانواع دزدگیر و یا ردیاب خودرو استفاده می کنید، باز هم برای اطمینان بیشتر از قفل فرمان استفاده کنید. طرز کار قفل فرمان بسیار ساده است. قفل فرمان  یک وسیله فلزی میله مانند است که قابلیت تنظیم دارد. از طریق قفلی که بر روی بدنه آن قرار دارد روی غربیلک فرمان محکم می شود. از این طریق مانع هر گونه چرخش و حرکت فرمان به طرفین می شود. بنابر این حتی اگر سارقین به داخل اتومبیل شما راه پیدا کنند قبل از جدا کردن قفل فرمان امکان حرکت خودرو را ندارند. بطور کلی سه مدل قفل فرمان در بازار لوازم جانبی وجود دارد:

انواع مختلف قفل فرمان

  1. قفل فرمان مدل کشویی

  2. مدل عصایی

  3. قفل فرمان مدل رمزدار

از لحاظ سهولت استفاده برای مالکان و زمان بر بودن و دشواری باز کردن قفل، نوع کشویی بیشتر پیشنهاد می شود. دلایل خرید قفل فرمان بنظر ساده اما بسیار کارآمد است. چرا باید از قفل فرمان استفاده کنیم؟ باز کردن قفل فرمان اگرچه برای سارقان کار خیلی دشواری نیست اما زمان بر است. و همانطور که حتما می دانید کم کردن زمان سرقت و سرعت عمل بالا تر برای سارقان ریسک کمتری به همراه دارد. به همین دلیل سارقان بر خلاف ما و مالکان خودرو علاقه ای به قفل های فرمان ندارند.

چند وقت پیش گزارشی می خواندم از اعترافات سارقان آماتور و حرفه ای خودرو. که به دو نکته جالب در رابطه با قفل فرمان برخوردم:

چرا باید از قفل فرمان استفاده کنیم؟

  1. استفاده از قفل فرمان سرعت عمل سارقان را کاهش می دهد.
  2. استفاده از قفل فرمان ریسک به دام افتادن سارقان را افزایش می دهد.

به همین دلیل مهم ترین خاصیت استفاده کردن از قفل فرمان خاصیت بازدارندگی است. سارقان آماتور به دلیل عدم تسلط و سرعت عمل در باز کردن قفل ها، عموما از سرقت ماشین های دارای قفل فرمان منصرف می شوند. سارقان حرفه ای هم اگرچه، امکان گذشتن از سد هر قفلی را در کوتاه ترین زمان ممکن دارند. اما اعترافات سارقان حرفه ای هم نشان می دهد، ترجیح می دهند به سراغ ماشین های بدون قفل فرمان بروند تا دردسر نداشته باشند.

قفل فرمان همچنین یکی از بهترین ترکیب های ضد سرقت در کنار دزدگیر ماشین و رد یاب خودرو است. تصور کنید شما از دزدگیر خودرو به همراه  قفل فرمان استفاده می کنید. دزدگیر خودرو از طریق ایجاد سرو صدا و چراغ زدن شما را از وجود خطر آگاه می کند، حالا در مرحله بعد، باز کردن  قفل فرمان سارقان را معطل می کند. این بهترین زمان برای رسیدن شما به خودرو و جلوگیری از سرقت ماشین است.

در مثال بعدی ممکن است شما از ردیاب خودرو، دزدگیر و قفل فرمان بصورت همزمان استفاده می کنید. دزدگیر خودرو شما را از وجود سارقان مطلع می کند. ردیاب خودرو شما را از موقعیت دقیق ماشین مطلع می کند، قفل فرمان سرعت عمل سارقان را کم می کند و به شما این امکان را می دهد که قبل از به سرقت رفتن خودرو به محل برسید. در این مورد حتی در صورتی که خودرو شما سرقت شود باز هم نگران نباشید. وجود ردیاب خودرو به شما در یافتن محل خودرو و بدام انداختن سارقان کمک می کند.

تا این جا دیدیم که قفل فرمان با تمام سادگی که دارد مزیت های مهمی برای مالکان خودرو، در جهت بالا بردن امنیت خودرو و ضد سرقت کردن اتومبیل دارد.

پیشنهاد خرید بهترین قفل فرمان

بهترین قفل فرمان

حالا که تقریبا از دلایل خرید قفل فرمان مطمعن شدیم بهتر است سری به بهترین برند و مدل های قفل فرمان برای خرید بزنیم. اگر بدنبال یک برند با کیفیت، با بدنه خوش ساخت و سبک هستید. که قیمت مناسبی داشته باشد. پیشنهاد ما خرید قفل فرمان از برند پر فروش و پرطرفدار لوکمس است. برای انتخاب از بین مدل های مختلف پیشنهاد اینصب دو مدل قفل فرمان بسیار کارآمد از همین برند لوکمس است.

  • قفل فرمان مدل دوبل

این محصول قابلیت استفاده برای تمام مدل های ماشین را دارد. یکی از بهترین مدل های قفل فرمان کشویی با بدنه ای از جنس فولاد و روکش پی وی سی است. بدلیل کشویی بودن باز کردن آن برای سارقان از مدل های دیگر زمانبرتر و دشوارتر است. اگر شما بدنبال یک قفل فرمان کشویی با کیفیت هستید، این مدل بدون شک یک انتخاب مناسب برای شما است.

  • قفل فرمان مدل کلاغی

قفل فرمان کلاغی از سال های دور مورد استفاده مالکان خودرو بوده و همچنان یکی از قفل فرمان های پر طرفدار بازار است.  یکی از بهترین ویژگی های این قفل فرمان سهولت استفاده از آن است. جنس بدنه این قفل فرمان از فولاد بسیار مقاوم است.  روکش بدنه از پی وی سی است که از آسیب دیدن بدنه فرمان ماشین در هنگام استفاده از قفل فرمان جلوگیری می کند. این قفل فرمان از مدل عصایی و بسیار مناسب علاقمندان این مدل قفل فرمان است.

در پایان لازم است یادآوری کنم بهترین انواع قفل فرمان ، با ضمانت اصالت کالا، گارانتی و بهترین برندهای روز بازار را می توانید از ما در مجموعه اینصب با خیال راحت خریداری کنید. ما با افتخار در کنار شما هستیم و هرگز اجازه نمی دهیم خودرو شما به همین راحتی طعمه سارقان آماتور و حرفه ای باشد.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟