x
X

دستگاه حضور غیاب ایرانی

بهترین دستگاه حضور و غیاب ایرانی کدام دستگاه می باشد؟! این سوال یکی از رایج ترین سوالات کاربران هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب می باشد.

دستگاه کنترل تردد یکی از پر کاربرد ترین وسیله ها در شرکت ها و سازمان ها می باشد. این دستگاه وظیفه ی ثبت تردد کارمندان را دارد. استفاده از این دستگاه ها برای مدیران یک مجموعه از نظر اقتصادی به صرفه می باشد.
با توجه به آمار،شرکت ها و مجموعه هایی که از سیستم حضور و غیاب استفاده کرده اند،کارمندان آن مجموعه از نظر عملکرد دارای پیشرفت بوده اند و عملکرد آنان بهتر شده است.
خرید دستگاه حضور و غیاب باعث می شود تا کارمندان و پرسنل به موقع در محیط کار حاضر شوند و تا پایان وقت اداری در محل کار حضور داشته باشند.

مدیرانی که از این سیستم برای محیط کار خود استفاده نکرده اند، یا از زمان ورود و خروج پرسنل خود يا خبر ندارند و یا به صورت دستی زمان ورود و خروج پرسنل خود را ثبت می کنند.
مدیرانی که دارای پرسنل کم هستند شاید دقیق نتوانند به صورت دستی ورود و خروج پرسنل را ثبت کنند و مدیرانی که دارای پرسنل زیاد هستند امکان تقلب در هنگام ورود و خروج آنان و یا امکان فراموشی ثبت تردد وجود دارد. برای حل این مشکلات استفاده ازدستگاه حضور و غیاب برای مدیران یکی از الزامات شد.

بهترین دستگاه حضور غیاب ایرانی

بهترین دستگاه حضور غیاب ایرانی

دستگاه کنترل تردد دارای انواع مختلفی می باشد. از انواع مختلف این دستگاه می توان به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی،تشخیص چهره،کارتی و رمزی و … اشاره کرد.

سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی

یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در شرکت ها و سازمان ها می باشد. عملکرد سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی به این گونه می باشد که با تعریف کردن اثر انگشت هر پرسنل اطلاعات شخص در حافظه دستگاه ثبت می شود و با هر بار ورود و خروج، پرسنل با قرار دادن اثر انگشت خود بر روی سنسور دستگاه، تردد خود را ثبت می کنند.

در این سیستم امکان تقلب به هبچ عنوان وجود ندارد زیرا اثر انگشت منحصر به فرد هر شخص می باشد.

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره:

سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره، یکی از پیشرفته ترین دستگاه های حضور و غیاب محسوب می شود. عملکرد این سیستم به این صورت می باشد که نیروی منابع انسانی و یا قسمت حسابداری با تعریف کردن چهره پرسنل بر روی دستگاه اطلاعات او را در حافظه دستگاه دخیره و ثبت می کند.

برای شرکت هایی که دارای کارمندان و پرسنل زیادی می باشند توصیه می شود تا از سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده کنند. زیرا در این نوع سیستم پرسنل با هم تماس فیزیکی ندارند و انتقال ویروس و یا هر میکروبی امکان پذیر نمی باشد.

در سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی به دلیل تماس دست با دستگاه امکان انتقال ویروس و یا میکروب وجود دارد. در این دستگاه امکان تقلب به هیچ وجه وجود ندارد زیرا هر شخص دارای چهره ای منحصر به فرد می باشند.

سیستم حضور و غیاب تشخیص کارتی

این سیستم جزء دستگاه حضور و غیاب ارزان می باشد. برای شرکت هایی که دارای پرسنل زیادی می باشند و با تمامی پرسنل آشنا نیستند توصیه می شود از این سیستم در محیط کار خود استفاده نکنند.
زیرا عملکرد این سیستم به این گونه می باشد که اطلاعات هر شخص بر روی کارتی ذخیره می شود. هر پرسنل برای ثبت تردد خود فقط کافی است که کارت را بر روی سنسور دستگاه قرار دهند.

استفاده از این سیستم برای شرکت هایی که دارای پرسنل کم هستند و به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب ارزان می باشند توصیه می شود.

بهترین دستگاه حضور غیاب ایرانی

دستگاه حضور غیاب ایرانی

خیلی از افراد به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب ایرانی می باشند اما معتبر ترین و بهترین مدل های دستگاه های حضور و غیاب از برند های فراتکنو به شما عزیزان توصیه می شود.

یکی از بهترین دستگاه های حضور و غیاب در ایران دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UFace302 می باشد.در این دستگاه شما توانایی تعریف 3,000 ظرفیت چهره، 4,000 اثر انگشت و 10,000 کارت را دارید.این دستگاه حضور و غیاب دارای یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

با خرید از مجموعه ی اینصب دیگر نگران محصول خریداری شده ی خود نباشید.زیرا مجموعه ی اینصب تمامی محصولات خود را به همراه گارانتی معتبر و طولانی در اختیار تمامی خریداران قرار می دهد و پشتیبانی خوب و قوی از نقاط قوی و مثبت ین مجموعه می باشد.

با خرید سیستم حضور و غیاب برای مجموعه ها و یا سازمان ها،تمام بی نظمی ها بر طرف می شود.

با وجود سیستم حضور و غیاب،مدیران و یا قسمت حسابداری می توانند تمام تاخیری ها و حتی اضافه کاری ها را در حقوق آخر ماه لحاظ کنند.

شما در سایت اینصب می توانید تمام محصولات را به صورت آنلاین مشاهده کنید و با مقایسه محصولات،می توانید بهترین و درست ترین انتخاب را داشته باشید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟