x
X

بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت

حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقان یکی از دغدغه های همیشگی صاحبان باغ، ویلا و بطور کلی اماکن وسیع است. اگر در این مقاله همراه ما هستید، احتمالا شما هم با چالش انتخاب بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت مواجه هستید. امروز من اینجا هستم تا یک راهنمای خلاصه و کامل از انتخاب دزدگیر برای باغ، دزدگیر منزل و حسگر های مختلف مورد نیاز را برای شما بنویسم.

همه ما علاقمند به داشتن باغ و ویلاهای بزرگ هستیم. اما حفظ امنیت فضاهای وسیع به چند دلیل اصلا کار ساده ای نیست و مدیریت آن ها از دور دردسرهای خاص خود را دارد. حتی اگر شما از دوربین مداربسته استفاده می کنید بد نیست بدانید، بدلیل وسعت فضا امکان پوشش همه نقاط با دوربین مداربسته وجود ندارد. همین نقاط هستند که بهترین موقعیت برای نفوذ سارقان به داخل را فراهم می کنند.

بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت

دزدگیر اماکن مناسب برای باغ

خرید دزدگیر مناسب برای باغ، یکی از توصیه های جدی و همیشگی ما برای حفظ امنیت و آسودگی خیال مالکین است. برای انتخاب بهترین دزدگیر همچنین حسگر های مختلف و مناسب دزدگیر اماکن وسیع و باغ را بشناسید. میزان بزرگی فضا و مجهز بودن آن به دوربین مداربسته، موقعیت مکانی باغ شما و حتی دور و نزدیکی شما از محل باغ، هر یک می توانند در انتخاب شما تاثیر گذار باشند. قبل از هر چیز انتظاراتتان از یک دزدگیر خوب و میزان بودجه مورد نظر را مشخص کنید.

توصیه می کنم در خرید دزدگیر اماکن، کمتر اقتصادی تصمیم بگیرید. یک دزدگیر خوب خیال شما را برای همیشه از مدیریت و امنیت باغتان آسوده می کند. از طرفی با توجه به تنوع محصولات در بازار برای خرید دزدگیر اماکن، دزدگیر باغ و حتی خرید دزدگیر منزل، حتما از مشاوره تخصصی کمک بگیرید. در نهایت به گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات دقت کنید.

فراموش نکنید که مشاورین ما در اینصب با کمال میل آماده مشاوره و همراهی شما تا انتخاب بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت با توجه به شرایط شما می باشند.

شما انواع دزدگیر اماکن را می شناسید؟ سردرگمی در انتخاب بهترین دزدگیر باغ  با توجه به انواع مختلف دزدگیرهای اماکن موجود کاملا طبیعی است. اینجا نگاهی می کنیم به سه دسته بندی کلی دزدگیر اماکن و مزایا ومعایب هرکدام. دزدگیرهای زیادی در بازار موجود است که ما در این مقاله به تعدادی از آنها اشاره می کنیم

  • دزدگیر اماکن ساده یا آژیری

همانطور که از اسم این دزدگیر مشخص است، ساده ترین و قدیمی ترین نوع دزدگیر اماکن است که فاقد هشدار راه دور می باشد. حفاظت این نوع دزدگیر در حد به صدا در آمدن آژیر از پنل دزدگیر می باشد.

کارایی این دزدگیر در صورتی است که یک نگهبان شبانه روزی منتظر شنیدن صدای آژیر برای تماس با پلیس باشد. در واقعیت امنیت این آژیر بسیار کم و صرف هزینه برای خرید و نصب آن کار عاقلانه ای به نظر نمی رسد، مگر برای شرایط خاص.

  • دزدگیر اماکن خط ثابت شهری

دزدگیر با سیستم آلارم از طریق خط ثابت تلفن نسبت به دزدگیرهای مدل آژیری پیشرفته تر هستند. در این مدل دزدگیرها علاوه بر به صدا در آمدن آژیر، تماسی از طریق خط ثابت با شماره های ذخیره شده گرفته می شود. سهولت قطع خط تلفن توسط سارقین یکی از بزرگترین ایرادات این مدل دزدگیر اماکن می باشد. شاید بتوان گفت ارزانی این دزدگیر ها به نسبت سایر دزدگیرها بزرگترین دلیل استقبال از این دزدگیر می باشد. این دزدگیر بجز شرایط خاص نمی تواند بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت باشد.

  • دزدگیر اماکن سیم کارتی

جدیدترین سیستم امنیتی ضد سرقت این نوع دزدگیرها هستند. این دزدگیر برای اعلام خطر، علاوه بر تماس با شماره ثبت شده شروع به ارسال SMS می کند. علاوه بر این اعلام قطع برق دزدگیر، اعلام اتمام باتری بی سیم و امکان فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از طریق SMS و نرم افزار گوشی های هوشمند وجود دارد.

دزدگیر اماکن و سنسورها را باید همزمان خریداری و استفاده کنید. سنسور ها انواع مختلفی دارند که با توجه به حساسیت و کارایی برای موارد مختلفی استفاده می شوند. سنسور مناسب دزدگیر باغ باید طوری انتخاب شود که با هرحرکت کوچکی مثلا حرکت شاخ و برگ درختان و یا عبور حیوانات شروع به آلارم خطر نکند. تصور کنید که با عبور حشرات و یا قطع و وصلی نورهای فضا آلارم خطر فعال شود.

اگر قصد خرید بهترین دزدگیر برای باغ خودتان را دارید حتما قبل از انتخاب، سری به سایر مطالب ما در رابطه با دزدگیر های اماکن و انواع سنسورها بزنید. اما برای جلوگیری از مشکلاتی که پیش تر گفته شد، سنسورهای چشمی حساس به وزن، نصب مگنت های مناسب در و پنجره ها و سنسور های ضربه ای و یا شوک برای دیوارها می توانند از بهترین انتخاب ها برای دزدگیر باغ و فضاهای وسیع باشند.

بهترین دزدگیر برای باغ، جهت جلوگیری از سرقت

  • سنسورهای حساس به وزن

سنسور های حساس به وزن ما را از شر آلارم های بی مورد ناشی از حرکت حشرات و یا حیوانات خلاص می کند. در این سنسور ها امکان ذخیره یک وزن پایه وجود دارد. به طور مثال برای سنسور تعیین می شود که برای وزن زیر 30 کیلوگرم آلارم خطربه صدا درنیاید. بنا براین مثلا عبور حیوانات شامل آلارم خطر نمی شود.

  • سنسورهای  ضربه ای برای دیوارها

سارقین در خیلی از موارد برای ورود به باغ از تخریب دیوار های کور که در زاویه دید دوربین های مداربسته و نگهبان ها نیستند، استفاده می کنند. با توجه به وسعت فضای باغ ، در بیشتر مواقع امکان نظارت دقیق و همیشگی روی همه دیوارها وجود ندارد. با این حال در سنسور های ضربه ای که روی دیوارها نصب می شوند آلارم خطر در صورت ضربه و تخریب شروع به هشدار می کند. این سنسورها همانطور که اشاره شد مناسب دزدگیر باغ و باغ ویلا می باشد.

  • مگنت درها و دریچه ها

یکی از مناسب ترین اقدامات و سنسورهای دزدگیر برای باغ، استفاده از مگنت حساس برای قسمت هایی مانند در و پنجره ها است. این مگنت ها را معمولا در تمام در و پنجره های اصلی که امکان ورود از آن ها هست نصب می کنند. مگنت ها از دوطرف به هم می چسبند و به محض اقدام برای باز شدن در از هم جدا شده و آلارم خطر به صدا در می آید. امکان خطای این مگنت ها تقریبا وجود ندارد و نه تنها برای دزدگیر باغ بلکه استفاده آن برای دزدگیر منازل ، پارکینگ وسایر مکان ها هم توصیه می شود.

در اینجا به معرفی چند نمونه ازدزدگیرهای مناسب باغ می پردازم، جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید.

  •  سنسور حرکتی یا چشمی

سنسور حرکتی یکی از مهمترین سنسورها برای دزدگیر اماکن است. این سنسور در زمان فعال بودن و در محدوده مشخص شده، ورود هرشی یا شخص را شناسایی کرده و سیگنال خطر را ارسال می کند.

دزدگیر اماکن گپ مدل T11+

گپ مدل +T11 یکی از بهترین انتخاب ها برای دزدگیر باغ است و امکانت بسیار جالبی دارد. این دزدگیر سیستم تلفن کننده خط ثابت دارد و شما می توانید برای این دزدگیر تعریف کنید که در صورت عدم پاسخ گویی شما به آلارم خطر چه تعداد تماس با شما برقرار شود. همچنین باید به صفحه نمایش و صفحه کلید قابل تنظیم و خوش ساخت این مدل اشاره کنم. این دزدگیر قابلیت ضبط 20 پیام را در حافظه تماس خود دارد.

شما همچنین می توانید حالت خاموش یا روشن این دستگاه را با خط ثابت کنترل کنید. این دزدگیر مناسب باغ ، شامل 4 زون باسیم و 3 زون بدون سیم می باشد. گارانتی معتبر و خدمات پس فروش بسیار خوبی دارد و بطور کلی تا حدود زیادی پاسخ گوی نیازهای شما از یک دزدگیر بسیار خوب می باشد. اگر به دنبال خرید دزدگیر اماکن کار آمد با قیمت مناسب و امکانات خیلی خوب هستید، دزدگیر گپ مدل T11+ یک انتخاب بسیار خوب است. جالبه بدونید سفارش دزدگیر خودتون رو حتی بصورت آنلاین و تماس تلفنی هم می تونید ثبت کنید. منتظر چی هستید؟ همین حالا سفارشتون رو ثبت کنید.

دزدگیر اماکن گپ مدل G13

یکی دیگر از بهترین انواع دزدگیر باغ و یکی از بهترین دزدگیر های برند گپ مدل G13 است. این دستگاه از هر سه طریق پیامک، خط ثابت و تماس سیم کارتی اطلاع رسانی خطر می کند. از این جهت نگرانی نخواهید داشت. علاوه برآن به شما اجازه اولویت بندی شماره های ذخیره شده را می دهد. دارای 5 زون بی سیم است وشما می توانید تا 20 سنسور بی سیم با کدهای مختلف را به آن اضافه کنید که در نوع خودش عالیه.

گپ مدل G13 قابلیت ذخیره 10 تماس پیامکی ،10 تماس سیم کارتی و 10 تماس خط ثابت را در حافظه خودش دارد. و مهم تر اینکه شما میتوانید از طریق اپلیکیشن و از راه دور دزدگیر باغ خودتان را کنترل کنید. قطع برق، قطع تلفن و ضعیف شدن باتری رو به شما نشون می دهد. مدار بلند گو و آژیر بسیار پرقدرتی دارد.

بنظر من که اگر دنبال یک دزدگیر باغ خیلی خوب هستید، وقت رو از دست ندید و همین حالا سفارشتون رو ثبت کنید. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی رایگان دارید می توانید با کارشناسان مجرب اینصب در تماس باشید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟