x
X

چگونه گوشی را به ضبط پراید وصل کنیم ؟

با توجه به تماس هایی از سمت مشتریان داریم، بیشتر صاحبان خودرو دوست دارند ضبطی خریداری کنند که بتوانند گوشی خود را به آن متصل کردند.

اگر ماشین شما پراید می باشد و به دنبال خرید ضبط ماشینی می باشید که قابلیت اتصال گوشی را داشته باشد تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا یکی از بهترین ضبط های خودرو را به شما عزیزان معرفی کنیم.

امروزه به دلیل بالا بودن قیمت لوازم جانبی و تزئینی خودرو همه به دنبال خرید ارزان ترین ضبط ماشین بلوتوثی هستند و دوست دارند ضبط ماشین خود را از بهترین برند ها خریداری کنند.

اتصال گوشی به ضبط پراید

چگونه گوشی را به ضبط پراید وصل کنیم ؟

از بهترین برند های ضبط خودرو می توان به برند هایی مانند پایونیر، سونی، کنوود، استیلاک و … اشاره کرد. برند هایی از قبیل برند سونی و پایونیر از گران ترین برند ها محسوب می شوند ولی برند استیلاک نسبت به سایر برند ها دارای قیمت پایین تری می باشد.

استیلاک از قدیمی ترین برند ها در زمینه لوازم جانبی خودرو می باشد و شما می توانید با کمترین هزینه، کامل ترین ضبط ماشین را خریداری کنید.

شما از طریق دو قابلیت زیر می توانید به ضبط ماشین وصل شوید و آهنگ مورد علاقه ی خود را پخش کنید:

 • قابلیت بلوتوث
 • اتصال از طریق کابل AUX

قابلیت بلوتوث

بیشتر جوانان علاقه دارند ضبطی که خریداری می کنند دارای قابلیت بلوتوثی باشد و همچنین دارای قیمت ارزانی باشد. از ارزان ترین ضبط های بلوتوثی برند های معروف می توان به ضبط های برند استیلاک اشاره کرد.

تمامی ضبط های پنل ثابت و یا پنل جدا برند استیلاک تماما دارای قابلیت بلوتوث هستند و از سیستم عامل های اندروید و iOS پشیتبانی می کنند و شما می توانید به راحتی از طریق گوشی به ضبط خودرو متصل شوید و آهنگ مورد نظر خود را پخش کنید.

ضبط های بلوتوثی استیلاک مناسب ماشین پراید هستند و شما می توانید با خرید ضبط ماشین استیلاک به راحتی از طریق بلوتوث گوشی به ضبط خودرو متصل شوید . فایل مورد نظر خود را پخش کنید.

اتصال گوشی از طریق پورت AUX

از دیگر راه های اتصال گوشی به ضبط خودرو می توان به پورت AUX اشاره کرد. با اتصال کابل AUX به ضبط خودرو شما می توانید کوشی خود را به ضبط خودرو متصل کنید.

کابل AUX برای گوشی های آیفون و اندروید متفاوت است و باید کابل AUX مناسب تلفن همراه خود را تهیه کنید.

ضبط های استیلاک دارای پورت ورودی AUX می باشد و شما می توانید به راحتی به پخش خودرو وصل شوید.

پورت USB برای ضبط ماشین

از طریق پورت USB شما نمی توانید گوشی خود را برای پخش آهنگ به پخش کننده خودرو وصل کنید. USB ماشین فقط برای شارژ گوشی و یا اتصال فلش به ضبط می باشد.

از طریق کابل USB شما می توانید گوشی همراه خود را شارژ کنید و یا فلش آهنگ خود را به پورت USB  متصل کنید.

انواع ضبط ماشین مناسب پراید

استیلاک شامل سه مدل ضبط خودرو می باشد :

 1. ضبط پنل ثابت تک USB

این مدل ضبط ماشین استیلاک پنل ثابت، دارای یک پورت USB، یک پوت AUX و بلوتوث می باشد. از این نوع ضبط استیلاک می توان به مدل های زیر اشاره کرد :

 • ضبط خودرو استیلاک مدل 5260
 • پخش خودرو مدل 5250
 • ضبط ماشین استیلاک مدل 8248
 • ضبط خودرو مدل 8252
 • پخش ماشین مدل 5258
 • ضبط استیلاک مدل 8255

این 6 مدل از ضبط های پنل ثابت تک یو اس بی هستند و دارای هیت سینک و آی بزرگ می باشند. آی سی این ضبط ها از نوع بزرگ مدل 7388 می باشند و باعث پردازش کیفیت صدای بالا می شود. هیت سینک بزرگ نیز باعث افزایش طول عمر ضبط می شود.

پس حتما توجه کنید ضبط خودرویی که قصد خرید آن را دارید باید دارای آی سی و هیت سینک بزرگ باشد.

تنها تفاوت این 6 مدل گفته شده در ظاهر پنل ها می باشد و در ویژگی های فنی کملا مشابه یکدیگر می باشند.

 1. ضبط پنل ثابت دارای دو پورت USB

خیلی از افراد به دنبال خرید ضبط ماشین با دو پورت USB هستند. از ویژگی های این مدل ضبط خودرو می توان به یک پورت AUX ، 2 پورت USB و بلوتوث اشاره کرد. شما می توانید از طریق یک پورت USB تلفن همراه خود را شارژ کنید و از طریق پورت دیگر فلش مورد نظر خود را به آن متصل کنید. از ضبط های پنل ثابت دارای دو پورت USB استیلاک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ضبط ماشین استیلاک مدل 3255U
 • پخش خودرو استیلاک مدل 3257U

این مدل ضبط ها نیز از نوع آی سی بزرگ مدل 7388 می باشند و دارای هیت سینک بزرگ نیز هستند. پخش های پنل ثابت را نمی توانید هنگام خروج از خودرو از پنل جدا کنید.

 1. ضبط پنل جدا تک USB

ضبط های پنل جدا استیلاک را شما می توانید هنگام خارج شدن از خودرو با خود به بیرون ببرید. این عمل باعث جلوگیری از سرقت ضبط خودرو می شود. از مدل های ضبط های پنل جدا استیلاک می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ضبط خودرو 7257
 • ضبط خودرو 7258

چگونه گوشی را به ضبط پراید وصل کنیم ؟

اتصال ضبط استیلاک به پراید

شما می توانید با خرید ضبط استیلاک برای پراید با روش های متفاوت بلوتوث، AUXو … به خودرو متصل شوید. همچنین می توانید از طریق بلوتوث ضبط های استیلاک ارتباط صوتی نیز بر قرار کنید. برای خرید ضبط خودرو استیلاک می توانید وارد فروشگاه اینصب شوید و ضبط مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر در مورد چگونگی اتصال گوشی به ضبط پراید، سوالی دارید می توانید سوال خود را در قسمت دیدگاه برای ما کامنت کنید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟