x
X

نصب دزدگیر ماشین بدون ابطال گارانتی

همان طور که می دانید امروزه با افزایش سرقت خودرو، نصب دزدگیر ماشین یکی از الزامات می باشد. لازم است که در جهت افزایش امنیت خودرو اقداماتی انجام داد که مهم ترین آن نصب دزدگیر ماشین می باشد. قیمت خودرو روز به روز در حال افزایش است و عدم تامین امنیت آن باعث خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد. اما موضوعی که وجود دارد گارانتی خودرو می باشد. نصب دزدگیر باعث ابطال گارانتی خودرو می شود که این موضوع افرادی که به تازگی خودرو خریداری کرده اند را دچار نگرانی کرده است.

 

لازم است بگوییم که راهی برای نصب دزدگیر بدون ابطال گارانتی وجود دارد که بسیاری از افراد از آن آگاهی ندارند. در این مطلب قصد داریم به شما راهکاری ارائه دهیم که بدون ابطال گارانتی، دزدگیر خودرو نصب کنید. البته قبل از توضیح در مورد راهکار لازم است دلیل ابطال گارانتی را بدانیم. با ما در ادامه همراه باشید تا دلیل آن را به شما ارائه دهیم.

 

نصب دزدگیر ماشین

 

علت ابطال گارانتی خودرو بعد از نصب دزدگیر

نمایندگی ها معتقد هستند که نصب دزدگیر ماشین باعث می شود که در سیم کشی خودرو اختلال ایجاد شود. از این رو نصب دزدگیر خودرو را یکی از شرایط ابطال گارانتی می دانند. البته در صورتی که نصب دزدگیر خودرو را به نمایندگی بسپارید، باعث باطل شدن گارانتی نخواهد شد. بسیاری افراد به این دلیل برای نصب دزدگیر به نمایندگی های معتبر مراجعه می کنند تا گارانتی خودروی آن ها باطل نشود.

 

دست بردن در سیم کشی خودرو سبب ابطال گارانتی می شود. توجه داشته باشید که تنها نصب دزدگیر سبب ابطال گارانتی نخواهد شد. در صورتی که سیم کشی خودروی شما دستکاری شود، نمایندگی گارانتی را باطل می کند. پس موضوع فقط نصب دزدگیر نیست. ممکن است با نصب ردیاب خودرو نیز نمایندگی گارانتی را باطل کند. درواقع شرط اصلی برای عدم ابطال گارانتی این است که سیم کشی خودرو دست نخورد.

 

دزدگیر خودرو

 

عدم ابطال گارانتی خودرو در هنگام نصب دزدگیر

همان طور که گفتیم برای عدم ابطال گارانتی خودرو، سیم کشی خودرو نباید دست بخورد. لازم است دنبال راهی برای نصب دزدگیر باشید که سیم کشی خودرو دستکاری نشود. برای دست نخوردن سیم کشی خودرو می توانید در هنگام نصب دزدگیر از سوکت فابریک استفاده کنید. لازم است به نصابی که دزدگیر را نصب می کند تاکید کنید که از سوکت فابریک استفاده کند تا سیم کشی خودرو دست نخورد. با این وجود نمایندگی نیز نمی تواند گارانتی را باطل کند.

 

برای نصب ردیاب خودرو نیز می توانید از سوکت فابریک استفاده کنید. چراکه سوکت فابریک باعث می شود که تغییر و اختلالی در سیم کشی خودرو به وجود نیاید. توجه داشته باشید که سوکت فابریک خودروها با یکدیگر متفاوت است. به همین علت لازم است سوکت فابریک مناسب خودروی خود را تهیه کنید. در ادامه کمی در مورد سوکت فابریک و نحوه عملکرد آن توضیح خواهیم داد تا با آن بیشتر آشنا شوید.

 

سوکت فابریک

 

نصب دزدگیر با سوکت فابریک خودرو

سوکت فابریک خودرو مانند یک رابط عمل می کند که بین مدار دزدگیر و سیم کشی خودرو قرار می گیرد. درواقع این دو را به هم متصل می کند. نصاب برای نصب دزدگیر با سوکت فابریک دیگر نیازی به دست بردن به سیم کشی ندارد. به همین علت گارانتی خودرو نیز باطل نخواهد شد. همان طور که گفتیم انواع مختلفی از سوکت فابریک در بازار عرضه می گردد که لازم است سوکت فابریک با خودرو سازگاری داشته باشید. به طور مثال از انواع سوکت فابریک می توان به سوکت فابریک سایپا اشاره کرد که تنها مختص خودرو های سایپا می باشد.

 

ابطال گارانتی خودرو

توجه داشته باشید که تنها نصب دزدگیر سبب ابطال گارانتی خودرو نمی شود. موارد زیادی هستند که سبب باطل شدن گارانتی می شوند که از جمله آن ها می توان به نصب ردیاب خودرو اشاره کرد. در صورتی که قصد داشته باشید برای بالابردن امنیت خودروی خود، ردیاب نصب کنید، باید به  این نکته توجه داشته باشید که بعد از نصب، گارانتی خودروی شما باطل می شود. امکان استفاده از سوکت فابریک در هنگام نصب ردیاب نیز وجود دارد. شما می توانید سوکت فابریک خریداری نموده و ردیاب را با استفاده از آن نصب کنید تا گارانتی خودرو باطل نشود.

 

البته راه دیگری نیز برای نصب ردیاب بدون باطل شدن گارانتی وجود دارد. شما می توانید ردیاب را نصب کنید اما قطعه رله را نصب نکنید و زمانی که گارانتی خودرو به پایان رسید، رله را نصب نمایید. البته پیشنهاد ما به شما برای نصب ردیاب، استفاده از سوکت فابریک است.

 

مزیت های سوکت فابریک

علت اصلی استفاده از سوکت فابریک، هنگام نصب دزدگیر، عدم ابطال گارانتی خودرو است اما این رابط دارای مزیت های دیگری نیز می باشد. از دیگر مزیت های این محصول می توان به سهولت در روند نصب اشاره کرد. استفاده از سوکت فابریک در هنگام نصب دزدگیر خودرو باعث آسان شدن کار نصاب می گردد. نصاب با سوکت فابریک قادر است با سرعت بیشتری دزدگیر را نصب کند.

 

یکی دیگر از مهم ترین مزیت های سوکت فابریک، عدم اختلال در سیستم برق خودرو می باشد. سوکت فابریک باعث می شود که در سیستم برق خودرو مشکلی پیش نیاید. البته لازم است این موضوع را بگوییم که نحوه نصب دزدگیر هم اهمیت زیادی دارد. بهتر است نصب دزدگیر را به فردی ماهر بسپارید تا در سیستم برق خودرو مشکلی به وجود نیاید. البته سوکت فابریک این مشکل را هم حل کرده و دیگر نیازی به نگرانی در این خصوص نیست.

 

سخن پایانی

توجه داشته باشید همان طور که سوکت فابریک موضوع مهمی در نصب دزدگیر محسوب می شود، انتخاب نصاب ماهر نیز دارای اهمیت بالایی است. نصابی که ماهر باشد حتی بدون استفاده از سوکت فابریک، دزدگیر را به گونه ای نصب می کند که در سیستم برق خودرو اختلال ایجاد نشود. پس حتما در انتخاب نصاب وسواس به خرج دهید. در صورتی که می خواهید دزدگیر نصب کنید و از بابت باطل شدن گارانتی هراس دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در مورد سوکت فابریک به آن ها یادآوری کنید. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما واقع شود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟