x
X

نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد رایگان

رایگان حقوق و دستمزد پرسنلتو حساب کن

محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل یکی از مهمترین و وقت گیر ترین فرایند ها در یک سازمان است. اشکال محاسبه حقوق و دستمزد با روش های قدیم این است که امکان خطای انسانی و اشتباه در آن زیاد است. به غیر از این، این فرآیند وقت گیر، سودآوری هم برای سازمان ها ندارد. نرم افزارمحاسبه حقوق و دستمزد، یک سیستم یکپارچه تحت وب است که توسط داده های کمی که از شما دریافت می کند، ساعت های کاری، شیفت ها، مرخصی و اضافه کاری، کسر کار را محاسبه و در نهایت بر اساس این موارد حقوق و دستمزد پرسنل و کارمندان را تعیین می کند.

مهمترین فایده استفاده از این نرم افزار صرفه جویی در وقت و هزینه نیروی انسانی و دقت عمل در محاسبه است.  نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان، بخشی از نرم افزار هوشمند کسب و کار فراتکنو است، که برای پاسخ گویی به نیاز مدیران سازمان ها، مدیران منابع انسانی و همچنین مدیران مالی و اجرایی ارائه شده. سرعت عمل و دقت این برنامه و قابلیت های بسیاری که استفاده از این نرم افزار برای کسب و کار و پرسنل شما فراهم می کند، به قدری زیاد است که استفاده از روش های قدیم محاسبه حقوق و دستمزد به هیچ صورتی توجیه پذیر نیست.

شرکت فراتکنو نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد و نرم افزار محاسبه کار کرد را برای شیفت های اداری و ثابت بصورت رایگان در اختیار خریداران دستگاه حضور و غیاب فراتکنو قرار می دهد. در ادامه این مقاله مزیت های استفاده از این نرم افزار را با هم خواهیم دید.

نرم افزار حقوق و دستمزد

مزیت استفاده نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد

  • امور مالی

مزیت مهم استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد، سهولت مدیریت مالی، حقوق و دستمزد کارمندان برای مدیران و امور مالی سازمان هاست. نرم افزار بر اساس برنامه ی از پیش تعیین شده مدیر مالی، اقدام به محاسبه حقوق پرسنل در بازه های زمانی روزانه، هفتگی، دو هفته ای و ماهانه می کند. نرم افزار فراتکنو توانایی محاسبه دستمزد کارکنان سازمان بر اساس ساعات کاری، کسر کار، مرخصی، ماموریت، اضافه کار، مالیات و … را دارد. سرعت عمل کارکنان بخش مالی ادارات را به طرز خوبی افزایش می دهد. از قابلیت های دیگر سیستم محاسبه حقوق و دستمزد که موجب جلوگیری از هدر رفت وقت و انرژی و کاهش خطای انسانی در امور مالی سازمان می شود عبارت است از :

  1. محاسبه پاداش، اضافه کار، حق ماموریت، پاداش پروژه های خاص در ساز مان ها
  2. ارائه فیش حقوقی دقیق
  3. ارائه و تنظیم گزارش های پایان سال
  4. استفاده از این نرم افزار، پیچیدگی های مالیاتی در محاسبه دستمزد ها را ندارد
  5. مدیر و پرسنل مالی به راحتی به داده ها و اطلااتی مانند قرارداد ها، عملکرد بخش ها و کارکنان، مرخصی و .. دسترسی دارند
  6. عدم اختلاف در محاسبات مالی و شفافیت حساب ها
  • پرسنل و کارمندان

اما استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد علاوه بر مدیران مزیت های خوبی هم برای کارکنان و پرسنل سازمان دارد.

امکان ارائه درخواست مرخصی، ماموریت، وام و … بصورت آنلاین. این ویژگی به فرایند بررسی درخواست ها سرعت می بخشد و کاغذ بازی های معمول سازمان ها را کاهش می دهد.

همچنین کارکنان می توانند بصورت آنلاین و در هر زمانی که نیاز دارند، صورت حساب حقوق، جزییات محاسبه دستمزد هر ماه، سوابق کاری و مالی و موارد دیگری از جمله نتیجه درخواست های آنلاین خود را ببینند.

دسترسی به پروفایل شخصی کارکنان برای سایر پرسنل بجز مدیران و دسترسی کارکنان به بخش ها و اطلاعات غیر شخصی امکان پذیر نیست. پس خیالتان از امنیت نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد رایگان فراتکنو راحت باشد.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از این سیستم، پرداخت دقیق حقوق کارکنان است. در روش محاسبه دستی دستمزدها، همیشه امکان وجود خطا درمحاسبه و  پرداخت وجود دارد. که اصلا برای کارکنان خوشایند نیست. همچنین استفاده از این سیستم به محاسبه حقوق سرعت بخشیده و موجب پرداخت منظم و بدون دیرکرد دستمزد کارکنان می شود. محاسبه دقیق و پرداخت های منظم روابط خوب کارمندان و مدیران مجموعه ها را باعث می شود.

  • منابع انسانی

علاوه بر بخش نرم افزاری یک دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها نصب می شود. دستگاه حضور و غیاب اطلاعات ورود و خروج کارمندان و ساعت های کاری را ثبت می کند. در سیستم قدیم بخش اعظم این داده ها توسط پرسنل منابع انسانی محاسبه و تهیه می شود. سیستم هوشمند فراتکنو به ویژه دستگاه هوشمند حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد، ابزاری کارآمد برای مدیران و پرسنل منابع انسانی است.

به علاوه استفاده از این سیستم  پرسنل منابع انسانی را از ثبت، نگهداری و محاسبه  قرار دادها، سوابق کارکنان، نرخ حقوق و ساعتهای کاری بصورت دستی نجات می دهد.

خرید دستگاه= دریافت نرم افزار رایگان

نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد رایگان

با بخشی از مزیت های استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد برای کسب و کارها و سازمان ها آشنا شدیم . یکی از بهترین نرم افزار های محاسبه حقوق و دستمزد برنامه تحت وب ارائه شده توسط فراتکنو است. بخصوص که نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد فراتکنو برای مشاغل اداری با شیفت های ثابت بصورت رایگان ارائه می شود. البته شما می توانید برای شیفت های متغیر ، کارمندان دور کار و … از نرم افزار پرو فراتکنو استفاده کنید. یکی از مزیت های خوب این نرم افزار قابلیت استفاده با سایر سیستم ها مثلا ماژول های حضور وغیاب، منابع انسانی و ارتباط با مشتریان است.

همه ی قابلیت های گفته شده تنها بخشی از کاربرد های خوب نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد رایگان فراتکنو است.  مزیت ها و امکاناتی که بنظر می رسد برای همه کسب و کارها و مدیران سازمان ها ضروری است. همه ی کسب و کارها  به سرعت عمل، دقت، بررسی وضعیت کاری پرسنل و محاسبه دقیق حقوق و دستمزد توسط یک نرم افزار دقیق احتیاج دارند. اگر شما هم از دسته مدیرانی هستید که هنوز از سیستم های قدیم استفاده می کنید هرچه سریعتر برای خرید و نصب دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد فراتکنو اقدام کنید. در این مسیر روی کمک ما در زمینه خرید، مشاوره و نصب، حساب کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟