x
X

عصری نوین با ریموت هوشمند نوربالا

شاید تا به حال نام ریموت هوشمند نوربالا به گوشتان خورده باشد اما با کاربرد آن آشنایی نداشته باشید. در این مقاله قصد داریم به بررسی این ریموت هوشمند بپردازیم و همچنین شما را با کاربرد ها و مزایای این نوع ریموت آشنا کنیم. اگر قصد دارید در مورد ریموت نوربالا، اطلاعات کسب کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

نوربازکن

 

ریموت‌ هوشمند نوربالا چیست؟

ریموت نوربالا وسیله ای است که امکان بازکردن درب پارکینگ را تنها با نوربالای خودرو برای شما فراهم می کند. با وجود این نوع ریموت دیگر نگران جا گذاشتن ریموت نباشید. با خرید و نصب این ریموت برروی خودرو دیگر نیازی به ریموت های متعدد ندارید. شاید در بسیاری از مواقع برای شما پیش آمده باشد که با عجله از منزل خارج شوید و ریموت های خودرا داخل خانه  جا بگذارید. در این مواقع در صورت نصب بودن ریموت هوشمند دیگر هیچگونه نگرانی در خصوص جا گذاشتن ریموت در خانه نخواهید داشت.

این نوع ریموت دارای کاربردها و مزایای بسیاری است که در ادامه قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم. ریموت درب بازکن هوشمند بسیاری از مشکلاتی که شما در طول روز با آن ها مواجه می شوید را حل می کند. در این مقاله قصد داریم دلایل ضروری بودن این نوع ریموت را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

 

ریموت هوشمند پارکینگ

 

کاربرد ها و مزایای درب بازکن هوشمند

از جمله کاربرد ها و مزایای این نوع ریموت در مواقع خرابی ریموت ها می باشد. شاید بارها با مشکل خرابی ریموت مواجه شده باشید که در این مواقع ریموت هوشمند نوربالا بسیار کارساز و کاربردی خواهد بود. از جمله مشکلات دیگری که ممکن است با آن روبه رو شوید به مشکل خوردن باطری ریموت می باشد. مشکل تمام شدن یا خرابی باطری از جمله مشکلات مکرر سایر ریموت ها می باشد. با استفاده از ریموت هوشمند نوربالا دیگر مشکلاتی از قبیل خرابی ریموت، تمام شدن باطری و … را نخواهید داشت.

ازدیگر مزایای این نوع ریموت می توان به باز کردن 4 درب مجزا، با استفاده از نوربالای خودرو اشاره کرد. در واقع این ریموت امکان کد شدن برروی 4 درب مختلف را دارد. با استفاده از این ریموت شما قادر به باز کردن 4 درب مختلف مانند درب پارکینگ منزل، محل کار و … خواهید بود.

 

نصب ریموت نوربالا یا نوربازکن

نصب این نوع ریموت هوشمند بسیار آسان می باشد و پیچیدگی خاصی ندارد. این ریموت در سریع ترین زمان ممکن برروی خودروی نصب می شود. با نصب سریع و آسان این ریموت از شر مشکلات سایر ریموت ها رهایی پیدا می کنید. با وجود نصب آسان و سریع این ریموت، بهتر است نصب ریموت را به یک متخصص واگذار کنید تا از نصب صحیح و اصولی آن اطمینان خاطر داشته باشید.

این دستگاه در کنار چراغ جلوی خودرو نصب می شود. با توجه به دستوراتی که به سیستم برق ماشین داده می شود و هم چنین تنظیم شدن ریموت با مرکز اصلی دریافت دستورات بر روی درب پارکینگ، امکان باز و بسته شدن درب پارکینگ با استفاده از نوربالای خودرو فراهم می شود.

نصب ریموت نوربالا

 

ریموت نوربالا زنوتیک

از جمله ریموت های هوشمند نوربالای موجود در بازار می توان به ریموت‌ نوربالا هوشمند زنوتیک اشاره کرد. این نوع ریموت کنترل امکان باز کردن  4 درب مختلف را برای شما فراهم می کند. توجه داشته باشید که تمامی ریموت های نوربالا قادر به کد شدن بر روی 4 درب نیستند و تنها برخی از آن ها از این قابلیت برخوردار می باشند. با خرید و نصب این محصول دیگر با مشکلاتی مانند خالی شدن باطری ریموت، خرابی ریموت و … مواجه نخواهید شد.

از جمله مزایای ریموت نوربالا زنوتیک می توان به قابل نصب بودن برروی تمامی خودروها اشاره نمود. این ریموت از هردو فرکانس 433 و 315 MHZ پشتیبانی می کند. این ریموت از کیفیت بالایی در ساخت برخوردار می باشد و جزو اولین برند های نوربازکن می باشد.

همان طور که در بالاتر گفته شد این ریموت قابلیت کد شدن در 4 جهت مختلف را دارد. در واقع شما می توانید این ریموت را برروی 4 درب مختلف مانند درب پارکینگ منزل، محل کار و … کد گذاری نمایید. این ریموت قابل تنظیم و کد شدن روی 4 عمل نوربالا، نوربالا و راهنمای سمت راست، نوربالا و راهنمای سمت چپ و نوربالا و فلاشر می باشد. به طور مثال می توانید عمل نوربالا را برروی درب پارکینگ منزل خود ، عمل نوربالا و راهنمای سمت راست را برروی درب پارکینگ محل کار و دو درب دیگر را نیز به همین ترتیب تنظیم نمایید.

 

ریموت نوربالا زنوتیک

 

مزایای نور بازکن زنوتیک

از جمله مزایای این نوع ریموت می توان به قابلیت نصب آن برروی تمامی خودرو ها اشاره نمود. این ریموت به گونه ای طراحی شده است که به راحتی برروی هر خودرویی قابل نصب باشد و تمامی افراد بتوانند از آن استفاده کنند. ازدیگر مزایای نوربازکن هوشمند زنوتیک می توان به نصب آسان و سریع آن اشاره نمود. برای نصب این نوع ریموت نیازی به تغییر در سیم کشی خودرو نمی باشد و نصب به راحتی بدون تغییر در سیمکشی قادر به نصب آن خواهد بود.

یکی از مشکلاتی که اکثر ریموت ها با آن مواجه هستند؛ مشکل خالی شدن باطری می باشد. این ریموت بدون نیاز به باطری و باتغذیه ازطریق سیستم برق خودرو، این مشکل را برای شما رفع کرده است. ریموت نوربالا از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر از سایر ریموت ها می باشد. درواقع سایر ریموت ها با مشکلاتی چون خالی شدن باطری ریموت یا خرابی ریموت و… مواجه هستند که رفع این مشکلات برای شما هزینه بر خواهد بود. در صورتی که با خرید و نصب ریموت نوربالا زنوتیک مشکلات گفته شده را نخواهید داشت و از همین رو خرید این نوربازکن مقرون به صرفه خواهد بود.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟