x
X

بهترین برند دزدگیر ماشین

امروزه با افزایش سرقت خودروها لازم است در جهت تامین امنیت خودروی خود اقداماتی انجام دهید. از جمله اقداماتی که به جهت افزایش امنیت خودرو انجام می شود، نصب دزدگیر ماشین است. تمامی شما با این محصول آشنایی دارید و کاربرد و نحوه عملکرد آن را می دانید. امروزه دزدگیر خودرو با برند ها و مدل های متفاوتی در بازار عرضه می شود که هر کدام از آن ها دارای قابلیت ها و امکانات متفاوتی هستند. کیفیت کیت و ریموت و هم چنین قیمت دزدگیر ها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. در این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین برند دزدگیر ماشین بپردازیم و اطلاعاتی در زمینه برند های دزدگیر به شما ارائه دهیم.

 

برند های دزدگیر ماشین

همان طور که گفتیم امروزه برند های متفاوتی در زمینه دزدگیر خودرو فعالیت دارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. در ادامه در مورد هر برند توضیحات لازم را ارائه می دهیم.

 • استیل میت
 • هوتای
 • اسپای
 • چیتا
 • پی ال سی
 • اکتیو
 • زنوتیک و…

 

بهترین برند های دزدگیر ماشین

در ادامه به بررسی بهترین برند های دزدگیر خودرو به ترتیب کیفیت می پردازیم.

 

برند دزدگیر ماشین استیل میت

استیل میت یکی از پرطرفدار ترین و معروف ترین برند های دزدگیر می باشد. از جمله دلایل پرطرفدار بودن این برند کیفیت بالای محصولات آن می باشد. برند استیل میت علاوه بر دزدگیر در زمینه های دیگر لوازم جانبی خودرو مانند باند ماشین، جامپ استارتر و … نیز فعالیت دارد و محصولات با کیفیتی را عرضه می کند. دزدگیر های این برند هم از نوع ساده و هم تصویری می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز خود مناسب ترین آن را انتخاب کنید.

 

بهترین دزدگیر های تصویری استیل میت

 • دزدگیر 888E : این مدل دزدگیر استیل میت دارای قابلیت PKE است که با نزدیک شدن به خودرو قفل درب ها باز و با دور شدن از آن درب ها قفل می شوند.
 • دزدگیر 4328 : ریموت این مدل دزدگیر استیل میت دارای صفحه نمایش رنگی می باشد و مقاومت بالایی دارد.
 • دزدگیر 5164 : این دزدگیر به دلیل ریموت آن که قابلیت نصب سوئیچ دارد، بسیار پرطرفدار می باشد.

 

دزدگیر تصویری استیل میت

 

بهترین دزدگیر ساده استیل میت

 • دزدگیر 838 : این مدل دزدگیر با کیفیت ترین دزدگیر ساده استیل می باشد که کیفیت کیت و ریموت آن از سایر دزدگیر های ساده استیل میت بالاتر است.

 

برند دزدگیر ماشین اکتیو

از جمله بهترین برند های دزدگیر ماشین می توان به برند اکتیو اشاره کرد. محصولات این برند از کارخانه اسپای می باشند و کیفیت بالایی دارند. دزدگیر های ماشین برند اکتیو نسبت به سایر دزدگیر های کارخانه اسپای از کیفیت بالاتری برخوردار می باشند. این برند 3 مدل دزدگیر تصویری ارائه می دهد که تمامی آن ها از لحاظ کیفیت و امکانات یکسان هستند و تنها در شکل ظاهری ریموت متفاوت می باشند.

 

دزدگیر های تصویری برند اکتیو

 • دزدگیر K9، X7 و 823: هر سه مدل دزدگیر ماشین این برند برد بالا هستند.

 

دزدگیر تصویری اکتیو

 

برند دزدگیر خودرو استیلاک

برند استیلاک نیز یکی از بهترین و قدیمی ترین برند های دزدگیر می باشد. البته این برند در زمینه ردیاب و جی پی اس هم فعالیت دارد و تا به امروز با ارائه محصولات با کیفیت توانسته جایگاه مناسبی در بازار پیدا کند. محصولات برند استیلاک نیز مانند اکتیو از کارخانه اسپای می باشند.

 

دزدگیر تصویری برند استیلاک

 • دزدگیر 825 و 861: دزدگیر های تصویری برند استیلاک دارای کیفیتی یکسان می باشند و تنها در ظاهر ریموت متفاوت هستند.

 

دزدگیر تصویری استیلاک

 

برند دزدگیر ماشین اسپای

یکی دیگر از بهترین برند های دزدگیر ماشین موجود در بازار برند اسپای می باشد. بعد از دزدگیر های استیل میت، اکتیو و استیلاک دزدگیر های برند اسپای از کیفیت بالایی برخوردارند و گزینه ای مناسب می باشند. این برند هم در زمینه دزدگیر ساده و هم در زمینه دزدگیر تصویری فعالیت دارد که در ادامه چند مدل از بهترین مدل های آن را به شما معرفی می کنیم.

 

دزدگیر تصویری برند اسپای

 • دزدگیر 833، 825 و M9: دزدگیر های تصویری برند اسپای همگی از لحاظ کیفیت و امکانات یکسان می باشند و تنها در ظاهر ریموت متفاوت هستند.

 

دزدگیر تصویری برند اسپای

 

برند دزدگیر خودرو زنوتیک

زنوتیک از جمله برند های شناخته شده در زمینه انواع لوازم جانبی خودرو می باشد. این برند در زمینه های مختلفی چون دزدگیر ماشین، ردیاب، آینه مانیتوردار، پخش خودرو و …. فعالیت می کند. این برند با ارائه دزدگیر های خودرو با کیفیت توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. در ادامه چند مدل از دزدگیر های تصویری این برند را به شما معرفی می کنیم.

 

دزدگیر تصویری برند زنوتیک

 • دزدگیر 826 و 833: این دو مدل دزدگیر از کارخانه اسپای می باشند و نسبت به سایر دزدگیر های زنوتیک از کیفیت بالاتری بهره مند هستند.
 • دزدگیر V22: این دزدگیر از کارخانه پی ال سی می باشد و نسبت به دو دزدگیر 826 و 833 کیفیت پایین تری دارد.

 

دزدگیر تصویری برند زنوتیک

 

برند دزدگیر خودرو هوتای

برند هوتای نیز از جمله برند های شناخته شده و به نام دزدگیر ماشین می باشد. این برند هم در زمینه دزدگیر ساده و در زمینه دزدگیر تصویری فعالیت موفقی داشته است. در ادامه به چند مورد از مدل های دزدگیر تصویری این برند می پردازیم.

 

دزدگیر تصویری برند هوتای

 • دزدگیر 128، 129 و 132: دزدگیر های تصویری برند هوتای دارای کیفیتی یکسان می باشند و تنها تفاوت آن ها در ظاهر ریموت می باشد.

 

دزدگیر تصویری برند هوتای

 

سخن پایانی

در این مطلب قصد داشتیم شما را با بهترین برند های دزدگیر ماشین آشنا کنیم و برند ها را رده بندی نماییم . البته برند های دیگری نیز در زمینه دزدگیر ماشین فعالیت دارند که در این مقاله به آن ها نپرداختیم. امروزه تعداد برند های دزدگیر به شدت افزایش یافته و توضیح در مورد تمامی برند ها زمان بر می باشد. بهتر است قبل از خرید و انتخاب دزدگیر ماشین، با برند ها و مدل های آن آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گیرد.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟