x
X

بررسی انواع دزدگیر موتورسیکلت

همان طور که می دانید امروزه تعداد سرقت خودرو و موتورسیکلت بسیار بالا رفته است. لازم است برای افزایش امنیت وسایل نقلیه خود اقداماتی انجام دهیم. یکی از اقدامات امنیتی که می توان به جهت افزایش امنیت آن ها انجام داد، نصب دزدگیر می باشد. اکثر افراد تصور می کنند که تنها خودرو ها نیاز به دزدگیر دارند و نیازی به نصب دزدگیر موتور سیکلت نمی باشد. در صورتی که موتورسیکلت ها بیشتر در معرض سرقت هستند و لازم است در جهت تامین امنیت آن ها تلاش کرد. دزدگیر موتور سیکلت در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی انواع دزدگیر موتورسیکلت بپردازیم و چند مورد از بهترین دزدگیر موتور سیکلت را معرفی کنیم.

 

انواع دزدگیر موتورسیکلت

همان طور که گفتیم دزدگیر موتورسیکلت دارای انواع مختلفی می باشد. لازم است قبل از خرید دزدگیر موتور با انواع آن آشنایی داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین دزدگیر را خریداری کنید. از انواع دزدگیر موتور سیکلت می توان به دزدگیر ساده، تصویری و سیمکارت خور اشاره کرد. البته توجه داشته باشید که مدل های متفاوتی از دزدگیر موتورسیکلت در بازار عرضه گردیده است اما به طور کلی دزدگیر های موتورسیکلت به سه دسته تقسیم می شوند. در ادامه به بررسی جداگانه انواع دزدگیر موتورسیکلت می پردازیم.

 

دزدگیر موتورسیکلت

 

دزدگیر ساده موتورسیکلت

دزدگیر ساده موتورسیکلت تقریبا مانند دزدگیر ماشین می باشد، با این تفاوت که مناسب برای موتورسیکلت می باشد. با نصب دزدگیر موتورسیکلت روی موتور در صورت تحریک شدن حسگر ها آژیر به صدا در می آید و از طریق تولید صدا شما از سرقت موتور خود آگاه می شوید. دزدگیر ساده نسبت به سایر دزدگیر های موتورسیکلت ارزان قیمت تر می باشد. پس اگر به دنبال خرید دزدگیر موتورسیکلت ارزان هستید می توانید این نوع را خریداری کنید.

توجه داشته باشید که در بازار مدل های متفاوتی از دزدگیر ساده موتورسیکلت عرضه می شود. دزدگیر ساده با برند های متفاوت و مدل های متفاوتی عرضه شده است که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است. به همین علت این دزدگیر ها دارای ویژگی های متفاوتی نیز می باشند. به طور مثال ممکن است یکی از مدل های دزدگیر ساده موتورسیکلت ضد آب باشد و همین موضوع سبب تفاوت قیمت آن با سایر دزدگیر های ساده شود. هم چنین نکته دیگری که لازم است به آن توجه داشته باشید، برند دزدگیر می باشد. برند های معتبر و شناخته شده قیمت بالاتری دارند.

 

دزدگیر تصویری موتورسیکلت

از انواع دزدگیر موتورسیکلت می توان به دزدگیر تصویری موتورسیکلت اشاره کرد. این نوع دزدگیر یکی از محبوب ترین دزدگیر ها به شمار می رود. ریموت دزدگیر تصویری دارای یک نمایشگر می باشد که ظاهری زیبا به ریموت بخشیده است. برخی از افراد به دلیل زیبایی ریموت دزدگیر تصویری اقدام به خرید آن می کنند و برخی از افراد به دلیل امکانات بیشتر این دزدگیر را انتخاب می نمایند. این دزدگیر از قابلیت های دزدگیر ساده برخوردار می باشد و در کنار آن امکانات دیگری نیز دارد. هنگامی که سارق قصد به سرقت بردن موتور را داشته باشد با تحریک شدن حسگر های دزدگیر آژیر تولید صدا می کند. هم چنین شما در صورت دور بودن از موتور و متوجه نشدن صدای آژیر می توانید از طریق زنگ و ویبره ریموت متوجه سرقت موتور شوید.

همان طور که گفتیم دزدگیر های موتورسیکلت با برند ها و مدل های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که امکانات و ویژگی های متفاوتی دارند.  به طور مثال برخی از دزدگیر های موتورسیکلت دارای قابلیت استارت زدن می باشند و برخی دیگر از این امکان بهره مند نمی باشند. این موضوع در قیمت دزدگیر موتورسیکلت نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. همچنین برخی از دزدگیر های تصویری دارای قابلیت Keyless می باشند. قابلیت Keyless بدین معناست که زمانی که موتور روشن باشد با استفاده از ریموت می توان بدون سوئیچ رانندگی کرد.

 

دزدگیر سیمکارت خور موتورسیکلت

از دیگر انواع دزدگیر موتورسیکلت می توان به دزدگیر سیمکارت خور اشاره کرد. این نوع دزدگیر همان طور که از نام آن پیداست با یک سیمکارت فعال می شود. دزدگیر های سیمکارتی موتورسیکلت از جمله پیشرفته ترین دزدگیر ها می باشند که امکان کنترل از راه دور را در اختیار افراد قرار می دهند. ردیاب موتورسیکلت نیز به نوعی دزدگیر سیمکارت خور محسوب می شود، چراکه امکان کنترل از راه دور را در اختیار فرد قرار می دهد و سیمکارت خور می باشد.

 

دزدگیر موتورسیکلت استیل میت مدل 986L-2

برند استیل میت یکی از محبوب ترین برند ها می باشد. این برند در زمینه های مختلفی چون انواع لوازم جانبی خودرو و موتورسیکلت فعالیت دارد. این مدل دزدگیر استیل میت دارای دو ریموت غیر تصویری می باشد. البته توجه داشته باشید که ریموت های این دزدگیر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از جمله ویژگی ها و امکانات این مدل دزدگیر می توان به ضد آب بودن و قابلیت استارت آن اشاره کرد. هم چنین با استفاده از این دزدگیر می توانید با ریموت موتور را خاموش یا روشن نمایید.

 

دزدگیر موتورسیکلت 986L-2

 

دزدگیر موتورسیکلت استیل میت مدل 986XO

دزدگیر تصویری  موتورسیکلت مدل 986XO یکی از پرفروش ترین دزدگیر های موتورسیکلت می باشد. این مدل دزدگیر دارای ریموتی تصویری با ظاهری زیبا می باشد که همین موضوع سبب پرفروش شدن آن گردیده است. 986XO دارای قابلیت استارت زدن از طریق ریموت می باشد. هم چنین این مدل دزدگیر ضد آب است و دارای کیفیت بالایی می باشد. از دیگر مزیت های این مدل دزدگیر می توان به خاموش و روشن کردن موتور با استفاده از ریموت اشاره کرد.

 

دزدگیر موتورسیکلت 986XO

 

ردیاب موتورسیکلت زنوتیک مدل wetrack2

ردیاب موتورسیکلت زنوتیک مدل wetrack2 یکی از بهترین ردیاب های موتورسیکلت می باشد که می تواند امنیت موتورشما را تا حد بسیار زیادی تامین کند. با نصب این ردیاب می توانید از موقعیت مکانی موتور خود در هر لحظه باخبر شوید. این ردیاب دارای یک اپلیکیشن به زبان فارسی می باشد که به سبب راحتی برای کاربران طراحی شده است. از دیگر امکاناتی که این ردیاب در اختیار شما قرار می دهند امکان خاموش کردن موتور با استفاده از اپلیکیشن و یا پیامک از راه دور می باشد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟