دزدگیر هوتای ساده از جمله برندهای معروفی است که در بازار سیستم های امنیتی خودرو به کار برده می شود. در کل این محصول از جمله سیستم های حفاظتی برند خودرو است که به خاطر قیمت و ارزش خرید بسیار مناسب مورد استقبال صاحبین خودرو است. دزدگیر هوتای ساده از دارای ریموت های متنوعی است که در یک بسته بندی بیست عددی از این محصول، بیست طرح مختلف وجود دارد که همگی جذاب و زیبا هستند. دزدگیر هوتای ساده از قیمت پایین تری به نسبت مدل های تصویری برخوردار است. به هر حال دزدگیر هوتای طرفداران خود را دارد و در ادامه به بررسی مزایا و کیفیت دزدگیر هوتای می پردازیم.

بررسی قسمت های مختلف دزدگیر

• کد دادن ریموت دزدگیر: دو روش برای کد دادن دزدگیر هوتای وجود دارد. یکی اینکه دکمه داخلی دستگاه مرکزی را فشار دهید و بعد از آن دکمه ریموت را فشار دهید. در روش دوم نیز می توان ACC را روشن کرده و بعد از آن هفت بار ریست را فشار داد. در ادامه یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید.

• سیستم ضد سرقت: زمانی که خودرو روشن است، دکمه قفل بی صدا را حدود دوثانیه فشارداده تاراهنما فلاشر زند. بعد از آن با فشار دادن کلید قفل بعد از 15 ثانیه خودرو با صدای آژیر خاموش می شود.

• فلاشر درزمان بازبودن درب خودرو: درزمان رانندگی که خودرو کارنکند و درصورتی که درب‌های خودرو بازباشد، راهنما فلاشر می‌زند. برای غیرفعال کردن این قابلیت زمانی که ACC روشن است، کلیدهای باز و قفل بی‌صدارا به مدت دوثانیه نگه دارید.

• قفل کودک: 15ثانیه بعداز روشن کردن موتور با نگه‌داشتن ترمز درب‌ها قفل وسپس باخاموش کردن موتور درب‌ها باز می‌شود. برای خارج کردن حالت خودرو از این حالت، زمانی که ACC فعال است کلیدهای بازو قفل را به‌مدت دوثانیه نگه‌دارید. برای فعال کردن مجدد قفل کودک تمامی این مراحل را باید از ابتدا انجام دهید.

huatai A484-TX03

مشخصات

در دنیای امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی، دزدگیرهای خودرو در مدل های مختلفی قابل عرضه و تولید است. به صورت کلی دزدگیر هوتای اصلی به دو دسته تقسیم می شوند که شامل: ساده و تصویری است. مراکز تولیدی بسیاری از زمان پیدایش تا به حال در زمینه تولید دزدگیر با کیفیت در حال فعالیت هستند که مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است. به هر حال اغلب افرادی که دارای خودرو هستند بنا به دلایل مختلف از جمله نبودن شرایط مناسب مانند پارکینگ یا حیاط مجزا همیشه در ترس از دست دادن خودروی خود هستند. به همین دلیل است که مصمم به خرید دزدگیر خودرویی با کیفیت و با امکانات بسیار عالی هستند تا این دغدغه ها را از بین ببرد.

کیفیت دزدگیر هوتا از جمله مواردی است که این محصول را زبانزد خاص و عام کرده است. مزیت اصلی دزدگیرهوتای ساده نسبت به محصولات مشابه خود این است که دربرابر ضربه و هرگونه آسیب بسیار مقاوم است. متفاوت بودن عملکرد دزدگیر هوتای را در حساسیت کارکرد و عملکرد دزدگیرها باید دانست. به دلیل اینکه با هرضربه به خودرو و یا قرارگیری درشرایط خطر با آژیر مخصوص صاحب خودرو را مطلع می‌سازد. در ضمن دزدگیر هوتای دارای یک سوئیچ یدک نیز می باشد که در صورت گم شدن می توان از یدک آن نیز استفاده کرد که کاملا مشابه با یکدیگر هستند.

مزایای استفاده از دزدگیر خوردو هوتای ساده

از جمله مزایای دزدگیر هوتای می توان به این موارد اشاره کرد:
• از سرقت خودرو جلوگیری می کند.
• از تمامی وسایلی که در خودرو وجود دارد محافظت می کند.
• ویژگی داشتن آنتن جداگانه برای کارایی هر چه بهتر ریموت
• داشتن سنسور با قابلیت تنظیم جهت حساسیت دزدگیر
• دارا بودن ریموت ضد اسکن
• داشتن ریموت کد لرنینگ
• قابلیت خودرویابی در محیط های بسیار شلوغ
• ویژگی خاموش شدن خودرو در زمان سرقت
• قابلیت محرک های جداگانه برای صندوق عقب خودرو و سایر درب ها

از دیگر مزیت هایی که در این جا می توان برای دزدگیر خودرو هوتای بیان کرد این است که قابلیت تنظیم شدن آلارم بر مبنای خواسته صاحب خودرو وجود دارد. در ضمن صاحب خودرو می تواند برای آلارم از صدا و از ویبره نیز بر مبنای شرایط قرارگیری خودرو استفاده کند تا در صورت بروز هر نوع خطری شما را آگاه سازد. از جمله معایب دزدگیر هوتای می توان به این مورد اشاره کرد که این دزدگیر نمی تواند تمام جزئیات را برای صاحب خودرو شرح دهد و فقط موارد مهم مشخص می شود.

صاحب خودرو می تواند در صورت بروز هر گونه خطر دستور لازم را از طریق کلید دزدگیر ارسال کند. این ویژگی کاملا دوطرفه است که دربرخی از دزدگیرهای هوتای وجوددارد و می‌توان به‌راحتی دستورات را بین دوطرف ردوبدل کرد. به هر حال تمامی اطلاعات لازم در مورد آشنایی بیشتر با این محصول در یک دفترچه بسیار کوچک وجود دارد که در زمان خرید دستگاه به صاحب خودرو ارائه می شود.

دزدگیر خودرو هوتای محصول کدام کشور است؟

این محصول با کیفیت تولیدی کشور چین است که با دارا بودن مزیت های خود تا کنون توانسته است سهم بسیار بالایی در فروش دزدگیر خودرو را در این صنعت به خود اختصاص دهد. از جمله مزایای خرید این دزدگیر هوتای ساده کیفیت بسیار بالا، طرح بندی و رنگ بندی بسیار مختلف برای خودروهای مختلف، قیمت های بسیار مناسب این برند است. نکته جالبی که باید در ارتباط با دزدگیر هوتای متذکر شد این است که دارای گواهی استاندارد است.

اززمان تولید این محصول کشورهای زیادی تقاضای خرید این محصول را داده‌اند و هم‌چنین دارای بازخورد بسیاربالایی نیز بوده است. از جمله دزدگیری هایی که از این برند در بازار موجود است می توان به این موارد اشاره کرد: دزدگیر هوتای تصویری، دزدگیر خودروی هوتای شارژی، مدل 110، دزدگیر خودرو مدل Way 2 و دزدگیر مدل دلفی. البته یک سری از مدل های دزدگیر دارای باتری های شارژی نیز هستند. این مدل به‌علت استفاده کم ازشارژ، نیازی به شارژمداوم ندارد و علاوه‌بر این میزان شارژ را به فرد نشان می‌دهد.

huatai A429-TX03

قیمت خرید دزدگیر خودرو هوتای تصویری

در چند دهه اخیر با نوسان قیمت ارز، بسیاری از محصولات دچار تغییر قیمت شده اند. به هرحال برای خرید دزدگیر هوتای اصل می‌توان به‌راحتی بامراجعه به نمایندگی‌های مجاز و معتبرفروش این محصول را تهیه کرد. به هر حال تنوع این محصول بسیار است، پس طبیتا قیمت های متفاوتی را نیز دارد. اما می توان به راحتی لیست قیمت دزدگیر خودرو هوتای تصویری را در این مراکز به راحتی بدست آورد. به هر حال با روند رو به رشد امکانات دزدگیر هوتای، قیمت ها نیز روندی رو به رشد دارند. هر چه قدر امکانات دزدگیر بیشتر باشد قیمت نهایی آن نیز بیشتر است.

از دیگر امکانات دزدگیر هوتای تصویری می توان به این موارد اشاره کرد: زمان تاخیر سنسورهای درب، ثبت تحریک، حافظه دزدگیر، تنظیم ساعت اشاره کرد و نکته ای که می توان در مورد حافظه دزدگیر اشاره کرد این است که اگر به هر علتی باتری خودرو خراب شد و بنا به هر دلیلی موفق به پشتیبانی برای دزدگیر نبود، می توان از دزدگیر هوتای به راحتی استفاده کرد و تنها کاری که باید انجام داد این است که باتری را باید مجدد شارژ کرد و در مکان مورد نظر قرار داد تا تمامی تصاویر ضبط شده را نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *