x
X

قیمت جی پی اس خودرو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت جی پی اس خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. لازم است قبل از خرید ردیاب، راجع به آن اطلاعات بدست آورید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله سعی داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت ردیاب خودرو بپردازیم. قبل از بررسی عوامل موثر در قیمت جی پی اس، لازم می دانیم که توضیح مختصری در خصوص جی پی اس خودرو به شما عرضه کنیم تا کمی با آن آشنا شوید.

 

ردیاب ماشین

جی پی اس خودرو دستگاهی است که با استفاده از یک سیمکارت، قادر به تعیین موقعیت مکانی خودرو می باشد. این دستگاه به خودرو نصب می شود و امکان کنترل از راه دور را برای صاحب خودرو فراهم می سازد. با نصب ردیاب خودرو، فرد قادر به ردیابی موقعیت خودرو و هم چنین خاموش کردن خودرو می باشد. این امکانات بسته به نوع و مدل ردیاب، از طریق سایت یا اپلیکیشن دردسترس می باشد.

توجه داشته باشید که جی پی اس خودرو دارای انواع مختلفی می باشد. به طور مثال از انواع ردیاب خودرو می توان به جی پی اس ماشین آهنربایی و جی پی اس ماشین سیمی اشاره کرد. این دو نوع ردیاب در نحوه نصب متفاوت می باشند. البته انواع دیگری از جی پی اس مانند ردیاب آنلاین و آفلاین نیز وجود دارد که لازم است قبل از خرید، آن هارا بشناسید و متناسب با نیاز خود، مناسب ترین آن هارا خریداری نمایید.

 

جی پی اس خودرو

 

عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو

همان طور که در بالاتر ذکر کردیم، قیمت جی پی اس خودرو به عوامل مختلفی بستگی دارد. لازم است با این عوامل آشنایی داشته باشید تا بتوانید یک ردیاب مقرون به صرفه تهیه نمایید. هم چنین بهتر است ردیابی خریداری کنید که دارای امکانات کافی برای تامین نیاز های شما باشد. در ادامه مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت ردیاب خودرو را ذکر می کنیم.

 

1) سرور

یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو، سرور قدرتمند می باشد. درهنگام خرید ردیاب خودرو، لازم است به این موضوع بسیار توجه کنید. در صورتی که ردیاب دارای سروری قدرتمند و قوی نباشد، قطعی اپلیکیشن آن زیاد خواهد بود و این موضوع شمارا کلافه خواهد کرد. درصورتی که اگر سرور ردیاب قوی باشد، قطعی آن بسیار کم و حتی به صفر می رسد.

 

2) قابلیت شنود

یکی دیگر از عواملی که می تواند در قیمت ردیاب خودرو تاثیرگذار باشد، قابلیت شنود داخل کابین است. قابلیت شنود از امکانات جانبی ردیاب خودرو می باشد که تمامی ردیاب ها از آن بهره مند نمی باشند. این مورد نیز یکی از قابلیت های جذاب ردیاب خودرو می باشد که بهتر است در هنگام خرید جی پی اس خودرو به آن توجه نمایید.

 

جی پی اس ماشین

 

3) برند

برند ردیاب نیز یکی از عواملی است که در قیمت ردیاب موثر می باشد. ردیاب هایی که برند شناخته شده ای دارند قیمت بیشتری خواهند داشت. ممکن است ردیابی با امکانات بسیار کم ولی برندی شناخته شده دارای قیمت بسیار بالایی باشد. پس بهتر است این مورد را برای خرید جی پی اس ماشین، ملاک قرار ندهید.

 

4) دکمه اضطراری SOS

از جمله قابلیت های ویژه و خاص ردیاب خودرو، کلید اضطراری SOS می باشد. این کلید در دسترس راننده قرار می گیرد. راننده در مواقع اضطراری می تواند از طریق این کلید با سه نفر از نزدیکان خود تماس برقرار کند. درواقع با فشردن این کلید، به صورت خودکار با سه نفر از نزدیکان راننده تماس برقرار می شود. این کلید در مواقع اضطراری مانند وقوع حادثه بسیار مفید و کارآمد می باشد. لازم است از قبل شماره تلفن نزدیکان خودرا روی ردیاب تعریف کنید تا در مواقع اضطراری بتوانید از این قابلیت بهره بگیرید. این قابلیت مختص برخی از ردیاب ها می باشد و در قیمت گذاری ردیاب تاثیر گذار است.

 

5) پشتیبانی پاسخگو

یکی از مهم ترین مواردی که در قیمت جی پی اس خودرو موثر است پشتیبانی آن می باشد. پشتیبانی ردیاب، یکی از مهم ترین نکاتی است که لازم است در هنگام خرید جی پی اس خودرو به آن توجه شود. بعد از خرید جی پی اس، ممکن است با مشکلات و سوالاتی مواجه شوید که در این موقعیت تنها پشتیبانی می تواند شمارا راهنمایی کند. در صورتی که ردیاب دارای پشتیبانی پاسخگو و خوبی نباشد، تمامی سوالات شما بی جواب خواهد ماند.

 

6) دقت ردیاب

میزان دقت ردیاب، یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه نمود. هرچه درصد خطای ردیاب کمتر باشد و ردیاب دارای دقت بالاتری باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. سعی کنید تا جایی که امکان دارد، جی پی اسی خریداری کنید که دارای دقت ردیابی بالایی باشد تا بتواند موقعیت مکانی خودرو را به صورت دقیق نمایش دهد.

 

7) گارانتی

گارانتی نیز می تواند جزو عوامل تاثیر گذار بر قیمت ردیاب خودرو باشد. گارانتی نیز یکی از موارد مهم و قابل توجه در زمان خرید جی پی اس می باشد. بهتر است از خرید ردیاب هایی که دارای گارانتی نمی باشند، خودداری کنید. شاید بسیاری از افراد به دلیل ارزانی ردیاب اقدام به خرید ردیابی بدون خدمات پس از فروش نمایند اما ممکن است در کمترین زمان ممکن ردیاب دچار مشکل شود و  در این موقعیت دیگر شرکت عرضه کننده هیچ مسئولیتی در قبال خرابی دستگاه قبول نمی کند.

 

خرید ردیاب خودرو

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی داشتیم به بررسی عوامل موثر در قیمت جی پی اس خودرو بپردازیم تا بتوانید با کمترین میزان هزینه بهترین ردیاب خودرو را داشته باشید. لازم است قبل از خرید در این زمینه مطالعه کنید و  نیازهای خودرا شناسایی کنید تا بتوانید ردیابی متناسب با نیاز های خود خریداری کنید. درصورتی که برای خرید جی پی اس خودرو نیاز به مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شمارا به طور کامل در این زمینه راهنمایی کنند.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟