x
X

بررسی دزدگیر موتورسیکلت استیل میت

یکی از بهترین وسیله‌ها در زمینه جلوگیری از سرقت موتورسیکلت، دزدگیرها می‌باشند که در این بخش قصد داریم راجب دزدگیر موتورسیکلت استیل میت و قیمت دزدگیر موتورسیکلت ها صحبت هایی داشته باشیم. حتماً در جامعه مشاهده کرده یا شنیده‌اید که موتور دزدی بسیار گسترش‌یافته است. از این روز موتورها چون وسیله‌ای هستند که امنیت بالایی ندارند و برخلاف خودروها سیستم‌های ایمنی ضعیف‌تری دارند، استفاده از دزدگیر حرفه‌ای ضروری می‌باشد.

اغلب موتورسیکلت‌ها سیستم ایمنی قدرتمندی بر روی خودشان ندارند. و دزدیدن و ربودن آنها بسیار آسان بوده و حتی بدون روشن‌کردن آنها می‌تواند سرقت انجام داد. که روزانه گزارش‌های زیادی در این زمینه مبنی بر سرقت موتور در جامعه ارائه می‌شود. که به همین منظور ضروری است که برروی موتورهای خودتان یک‌دزدگیر نصب نمایید و به فکر تأمین امنیت آنها باشید. دزدگیرها برندهای مختلفی دارند که در این مبحث ما برند استیل میت را خدمتتان توضیح می‌دهیم.

قیمت دزدگیر موتورسیکلت همانند دزدگیرهای ماشین به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از نام برند، نوع دزدگیر، میزان برد دزدگیر و ویژگی‌های دیگر می‌باشد. خریداران باید به این نکته توجه داشته باشند که دزدیدن موتورها از ماشین سریع‌تر و آسان‌تر بوده و بنابراین تهیه آن بسیار مهم است. و اصلاً نباید در این زمینه خساست و کوتاهی به خرج داد. سعی کنید حد امکان با هر میزان بودجه و پولی که در اختیار دارید به دنبال بهترین دزدگیر برای وسیله نقلیه‌تان باشید.

دزدگیر موتورسیکلت

شما تا اینجا با نکته‌های مهم و قیمت دزدگیر موتورسیکلت آشنا شده‌اید. در ادامه می‌خواهیم توضیح دهیم که چرا دزدگیر موتورسیکلت ضروری است؟ در ایران سرقت موتورسیکلت بسیار زیاد است و همه‌ساله پلیس ایران، سارقین موتورسیکلت را دستگیر می‌کند و از آنها موتورهای زیادی را کشف و ضبط می‌نماید.

موتورسیکلت همانند ماشین دارای اتاق نیست و به‌راحتی دسترسی به بخش‌های مهم آن نظیر موتور، بدنه، سیستم برق، وسایل و تجهیزات امکان‌پذیر است. و شما با نصب یک دزدگیر مناسب و حرفه‌ای می‌توانید سارقین را از وسیله‌تان دور نمایید.

با زیادشدن وسیله‌های نقلیه نظیر دوچرخه و موتور که حتی در کنار قراردادن دزدگیر می‌توان از قفل و زنجیر نیز برای آنها استفاده نمود. دزدگیرها بهترین وسایل ایمنی برای حفاظت از دزدی موتورها می‌باشند. و نصب یک دزدگیر قوی می‌تواند خیال شما را تا حد زیادی بابت حفظ آن راحت نماید.

 

دزدگیر موتور سیکلت

 

نکات مهم در قیمت دزدگیر موتورسیکلت

یکی از نکات مهم در قیمت دزدگیر موتورسیکلت این بوده که دزدگیرها در انواع مختلف نظیر دزدگیر ساده، سیم‌کارت خور، ماهواره‌ای و دزدگیرهای تصویری هستند و انتخاب نوع آنها بسیار مهم می‌باشد. همچنین برد دزدگیر که قطعاً ارتباط مستقیم با گرانی یا ارزانی آنها در سیستم امنیتی دارند نیز حائز اهمیت می‌باشد.

یکی از موارد مهم دیگر سیم‌کشی آنها بوده که نباید دزدگیر از سیم‌کشی پیچیده‌ای برخوردار باشد. و باید به‌صورت منظم و مرتب نصب و فعال‌سازی شوند. همچنین یکی از نکات مهم دیگر متناسب بودن آنها با مدل موتور می باش. که در زمان خرید یک دزدگیر باید به آن توجه داشته باشیم. و دزدگیرها قابلیت نصب بر روی مدل موتور را داشته باشند. و موتورها نیز به دو صورت ایرانی و خارجی و یا انژکتوری و کاربرانی تقسیم‌بندی می‌شوند.

همچنین باید دارای ریموت یدک باشند تا در زمان گم‌شدن ریموت اصلی بتوانید از آن بهره ببرید. یکی از نکات مهم نیز در این زمینه امکان تنظیم میزان حساسیت دزدگیرها می‌باشد. که در مکان‌های شلوغ و پر رفت‌وآمد باید حساسیت آن را کاهش داد. تا به حفظ باتری دزدگیرتان کمک نماید و همچنین باعث سلب آرامش دیگر افراد نشود.

دزدگیرهای موتور باید ضد آب باشند و یکی از شرایط محصول باکیفیت به شمار می‌رود. همه دزدگیرهای بازار امروزه با امکانات جانبی و منحصربه‌فرد ارائه می‌شوند که قابلیت روشن یا خاموش‌کردن موتور با ریموت، تغییر صدای هشدار، ردیابی و خاموش‌کردن موتور از راه دور و غیره را دارا است. هرچقدر هم امکانات یک دزدگیر بیشتر باشد قطعاً قیمت آن بالاتر خواهد رفت.

دزدگیر موتورسیکلت با برند استیل میت

 

دزدگیر موتورسیکلت استیل میت

 

همان‌طور که در مطالب بالا ذکر شد یکی از گزارش‌های بسیار زیاد در زمینه سرقت وسایل نقلیه، مرتبط با دزدیدن موتورسیکلت‌ها می‌باشد. این وسیله‌ها به دلیل نداشتن سیستم‌های امنیتی خاص بر روی خود باعث دزدیدن آسان آنها خواهد شد. اگر شما دارای یک موتورسیکلت با هر قیمتی که هستید و نیاز به حفظ امنیت آن دارید به فکر تهیه یک دزدگیر با برند خوب نظیر برند استیل میت باشید. که یکی از دزدگیرهای عالی بازار محسوب می‌شود و در مدل‌ها و قیمت‌های مختلف عرضه می‌شوند.

ویژگی‌ها و خصوصیت‌های دزدگیرهای موتورسیکلت استیل میت

اکثر دزدگیرهای موتورسیکلت استیل میت ویژگی‌ها و خصوصیت‌های مختلفی را دارا هستند که در اینجا به‌صورت کامل آنها را بررسی خواهیم نمود:

قابلیت روشن و خاموش‌کردن موتور با ریموت دستگاه

یکی از ویژگی‌هایی که این نوع دزدگیرها دارند امکان خاموش و یا روشن نمودن موتور با یک ریموت دزدگیر استیل میت می‌باشد.

دارای دو ریموت زاپاس

معمولاً این نوع برند از دزدگیرها دو ریموت دربسته خریداری شده قرار می‌دهند. تا در صورت دزدیده شدن یا مفقود شدن آن، دیگری در دسترس باشد.

کیت ضد آب

این وسیله امنیتی با وجود کیت ضد آب دچار آب‌گرفتگی و خرابی نخواهند شد.

مشخصات دیگر دزدگیرهای موتورسیکلت استیل میت

  • دارای امکان باز و بسته کردن و بی‌صدا کردن و یا موتوریابی توسط ریموت
  • قابلیت یادآوری فعال‌شدن دزدگیر و همچنین دارای کیت و بلندگو
  • مصرف پایین باتری
  • همچنین گاهی در دکمه‌های دزدگیر با 2 بار ضربه‌زدن کلید استارت، موتور روشن می‌شود

معمولاً  دزدگیرهای موتورسیکلت استیل میت حسگرهای آنها به‌صورت ضربه‌ای یا سوئیچی می‌باشد. و از باتری‌های نیم قلمی بهره می‌برند. میزان برد آنها نیز تا 1000 متر می‌باشد. اقلام همراه دزدگیر شامل دو عدد ریموت ساده، آژیر، کیت اصلی، سیم‌بندی و راهنمای نصب می‌باشد. همچنین مدل استیل میت دزدگیرها دارای تنظیم حساسیت شوک سنسور دزدگیر و قابلیت باز، قفل و بی‌صدا کردن و پیداکردن موتورسیکلت را نیز دارا هستند.

همچنین برخی از مدل‌های دزدگیر دارای دو عدد ریموت تصویری چهار دکمه رنگی باکیفیت بالا و یک عدد ریموت ساده می‌باشد. و همچنین مجهز به سیستم ضد سرقت آنتی های جکت می‌باشند. دارای نشانگر میزان باطری ریموت، نشانگر میزان سیگنال آنتن ریموت، نمایش مقدار ولتاژ باتری موتور، همچنین دارای امکان keyless  که زمانی موتور روشن می‌باشد با ریموت می‌توان بدون استفاده از سوئیچ رانندگی کرد.

 

اهمیت دزدگیر موتورسیکلت

 

چرا برند استیل میت را برای دزدگیر انتخاب کنیم؟

همان‌طور که ذکر کرده‌ایم دزدگیر موتورسیکلت انواع مختلفی دارد و معمولاً هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. ولی ما در این مبحث به شما پیشنهاد می‌کنیم از برند استیل میت استفاده نمایید. زیرا در کنار مزیت‌هایی که دارند معمولاً دیرتر خراب می‌شوند و پرطرف‌دار و زیبا و شکیل می‌باشند.

درست است که شما می‌توانید از برندهای دیگر دزدگیر برای وسایل نقلیه‌تان استفاده نمایید. ولی steelmate  یک نام‌آشنا و شناخته شده در صنایع ایمنی و دزدگیرها محسوب می‌شود. و باکیفیت بالا و تولید عالی سال‌ها برای شما کار خواهد کرد و با ضد آب بودن و کیت‌های مخصوص خودش می‌تواند امنیت را برای شما تأمین نماید.

معمولاً انتخاب برند دزدگیرها سلیقه‌ای بوده و هر شخص باتوجه‌به ویژگی‌ها و خصوصیت‌های هر محصول آن را برمی‌گزیند. این نوع دزدگیرها برد خوبی داشته و از راه دور قابلیت کنترل وسایل نقلیه‌تان را خواهید داشت. و این برند از قیمت‌های پایین‌تر شروع می‌شود تا به بالا و ارزانی یا گرانی آنها معمولاً با سیستم‌های ساده یا پیچیده آنها مرتبط می‌باشد.

گاهی باید حواستان باشد که سیم‌کشی موتورسیکلت شما دچار اختلال یا خرابی نباشد. و در نصب دزدگیر نیز باید این نکته را رعایت نمایید و سیم‌کشی دزدگیرها باید توسط یک شخص کارشناس یا فروشنده دزدگیر انجام بگیرد. حالا شما که با ویژگی‌ها و خصوصیت‌های یک سیستم امنیتی خوب برای وسیله نقلیه‌تان آشنا شده‌اید به‌آسانی می‌توانید اقدام به خریدن نمایید. و از سرقت وسیله‌های نقلیه و دزدیده شدن آنها توسط افراد ناشناس جلوگیری نمایید.

مدل‌های مختلف دزدگیرهای استیل میت

دزدگیرهای استیل میت برای موتورسیکلت در انواع مختلف و مدل‌های متفاوتی هستند. که در اینجا برخی از مهم‌ترین مدل‌های آنها را خدمتتان توضیح خواهیم داد.

دزدگیر موتورسیکلت استیل میت مدل 986XO ، دزدگیر موتورسیکلت استیل میت مدل 986L-1، دزدگیر موتورسیکلت استیل میت مدل 986E که قیمت آنها معمولاً از 400 هزار تومان شروع می‌شود تا 700 هزار تومان ادامه دارد.

هرکدام از آنها خاصیت و ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و با هرکدام از آنها شما می‌توانید تأمین امنیت وسیله‌تان را به‌خوبی انجام دهید. پس اگر قصد خرید یک دزدگیر خوب را دارید این مطلب می‌تواند به‌شما دراین زمینه راهنمایی‌های لازم را دهد. همچنین اگر هر سؤال یا نظر و دیدگاهی در این زمینه داشتید می‌توانید با ما مطرح سازید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟