یکی از موضوعات مهم در فروشگاه های اینترنتی موضوع نحوه ارسال به مشتریان می باشد. محصولات اینصب به روش های مختلفی به مشتریان ارسال می شود و مشتریان می توانند از میان گزینه های موجود در سایت، نحوه ارسال را انتخاب نمایند.همانطور که می دانید فروشگاه اینصب در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی از قبیل موارد زیر فعالیت دارد:

نحوه ارسال به مشتریان تهران

مشتریان تهران در صورتی که به نصب نیاز داشته باشند، نصاب سفارش مشتری را به همراه خود به محل نصب می برد و هزینه ارسال برای مشتری رایگان محسوب می شود. درواقع مشتری تنها هزینه محصول و هزینه نصب را می پردازد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه ارسال نمی باشد.

در صورتی که مشتری تمایل به نصب نداشته باشد و تنها قصد خرید محصول را داشته باشد، به دو روش می تواند سفارش خود را تحویل بگیرد و انتخاب روش به عهده مشتری می باشد.این دو روش شامل موارد زیر می باشد :

  • روش اول ارسال با پیک می باشد که هزینه ارسال بر عهده مشتری است و لازم است هزینه پیک را پرداخت کند. توجه داشته باشید که اگر سفارش مشتری تا قبل از ساعت 16 ثبت گردد، ارسال پیک در همان روز انجام می شود.
  • روش دوم تحویل حضوری می باشد که مشتری بعد از ثبت سفارش خود در سایت می تواند به شرکت مراجعه نموده و سفارش خودرا تحویل بگیرد.

 

نحوه ارسال به مشتریان شهرستان

به مشتریانی که شهرستان هستند در حال حاضر خدمات نصب ارائه نمی گردد و مشتریان تنها قادر به خرید محصول از فروشگاه اینصب می باشند. ارسال به شهرستان به دو طریق پست و تیپاکس صورت می گیرد. هر دو گزینه در هنگام ثبت سفارش وجود دارد و شما به دلخواه می توانید یکی از این دو مورد را انتخاب نمایید.

  • در صورتی که ارسال از طریق پست را انتخاب نمایید، هزینه ارسال به مبلغ سفارش شما اضافه خواهد شد،اما در صورتی که ارسال از طریق تیپاکس را انتخاب کنید، مبلغی بابت ارسال به سفارش اضافه نمی شود و لازم است هزینه ارسال را درب منزل بعد از تحویل کالا به مامور تیپاکس پرداخت کنید.

 

ارسال اکسپرس

 

نحوه ارائه خدمات نصب در محل

نصب در محل فقط برای افرادی که ساکن تهران هستند،امکان پذیر می باشد.در صورتی که به خدمات نصب در محل نیاز داشته باشید،می توانید هنگام پرداخت هزینه به صورت اینترنتی گزینه نصب در محل را فعال کنید و هزینه نصب به صورت خودکار به مبلغ شما اضافه می گردد.پس از ثبت سفارش،کارشناسان مجموعه ی اینصب برای هماهنگی روز و زمان نصب با شما عزیزان تماس می گیرند.