جستجوی پیشرفته
نصب در تهران

مگه میشه کسی برند چیتا رو نشناسه، از بهترین و قدیمی ترین برند هاست!!

معرفی محصولات چیتا

برند چیتا از قدیم، در زمینه تولید دزدگیر ماشین فعالیت دارد و اکثریت این برند را با دزدگیرهای ماشین میشناسند. از محصولات این برند به غیر از دزدگیر ماشین می توان به آینه مانیتوردار و دوربین دنده عقب اشاره کرد.

معرفی دزدگیر خودرو برند Cheetah

دزدگیر های برند چیتا در دو نوع تصویری و ساده در بازار موجود هستند. اکثر دزدگیر های این برند بلوتوثی اند. شما می توانید درب های خودرو را بدون داشتن ریموت، تنها از طریق اپلیکیشن، درب های خودرو را باز یا بسته کنید.

دزدگیر های ساده بلوتوثی

این نوع دزدگیر ها، دارای تنوع ریموت متفاوت و زیادی هستند و شما می توانید متناسب با سلیقه ی خود، ریموت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دزدگیر های تصویری بلوتوثی

دزدگیر های تصویری برند چیتا، دارای ریموت های بسیار زیبا و جوان پسند و بلوتوثی هستند. تمامی دزدگیر های چیتا دارای کیفیت بالایی هستند و شما می توانید برای سالیان سال از ریموت ها استفاده کنید.

خرید محصولات اورجینال برند چیتا

حتما حواستان باشد تا از جاهای معتبر خرید خود را انجام دهید. به طور مثال در جعبه های دزدگیر های تصویری چیتا، دو عدد کاور برای محافظت از ریموت ها موجود می باشد. در اکثر فروشگاه ها، این کاور ها برداشته می شوند و به صورت جداگانه فروخته می شوند.

اینصب نماینده اصلی برند چیتا می باشد که تمامی محصولات به صورت پلمب تحویل شما عزیزان داده می شوند. شما می توانید با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟