وایزر WIZER | قیمت و خرید انواع ردیاب و جی پی اس وایزر | فروشگاه اینترنتی اینصب
جستجوی پیشرفته
نصب در تهران

وایزر WIZER

برند وایزر WIZER  از جمله شناخته شده ترین برند ها در زمینه جی پی اس یا ردیاب می باشد. یکی از دلایلی که سبب شد این برند در کوتاهترین زمان ممکن، شناخته شود کیفیت بالای محصولات آن بود. در حاضر این برند تنها در زمینه جی پی اس فعالیت دارد و 3 مدل ردیاب ارائه می کند.

 

انواع ردیاب وایزر

همان طور که گفتیم این برند در حال حاضر تنها در زمینه ردیاب خودرو فعالیت دارد و تنها 3 مدل ردیاب ارائه می کند. از انواع ردیاب وایزر می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ردیاب F100-R وایزر
  • ردیاب F150 وایزر
  • ردیاب B60 وایزر

 

قیمت جی پی اس وایزر

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که قیمت ردیاب وایزر در مقایسه با سایر برند ها بالاتر می باشد. لازم است بدانید که جی پی اس وایزر در مقایسه با سایر برند ها از کیفیت بالاتری برخوردار است و در بسته بندی شکیلی به شما عرضه می گردد. هم چنین برند وایزر برندی شناخته شده و معروف است. به همین علت اختلاف قیمت آن با سایر ردیاب ها امری طبیعی است.

 

نصب ردیاب وایزر

جی پی اس های برند وایزر از نوع سیمی می باشند و برای نصب نیاز به سیم کشی دارند. بهتر است نصب این نوع ردیاب را به متخصص و نصاب بسپارید تا سیم کشی خودرو به مشکل نخورد. البته ردیاب های آهنربایی نیز در بازار موجود است که به نصب نیاز ندارند اما هر سه مدل جی پی اس وایزر از نوع سیمی می باشد. در صورتی که برای نصب ردیاب وایزر نیاز به نصاب دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟