x
X

مقایسه دزدگیر ساده و تصویری

قبل از خرید هرگونه سیستم امنیتی، لازم است درمورد کاربرد، مزایا و معایب آن، کسب اطلاعات کنید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا هنگام خرید، بهترین انتخاب را داشته باشید. در هنگام خرید مناسب ترین دزدگیر نیز لازم است در مورد آن اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید با کمترین قیمت، بهترین دزدگیر خودرو را خریداری نمایید. در این مقاله سعی داریم در مورد دزدگیر ها و انواع آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین دو نوع دزدگیر ساده و تصویری را با یکدیگر مقایسه کنیم.

درصورتی که قصدخرید یک دزدگیر خودروی باکیفیت را دارید بهتر است قبل از هرچیزی با انواع دزدگیر آشنایی داشته باشید. از انواع دزدگیر ماشین می توان به دزدگیر ساده، تصویری، استارت خور و سیمکارت خور اشاره کرد. هرنوع از این دزدگیرها دارای مدل های مختلف و متفاوتی می باشند؛ ازاین رو قیمت آن ها نیز متفاوت است. در ادامه قصد داریم این دو نوع دزدگیر را با یکدیگر مقایسه کنیم.

 

دزدگیر ساده

دزدگیر های ساده نسبت به دزدگیر های تصویری دارای قابلیت ها و امکانات کمتری می باشند. به همین علت این نوع دزدگیر ها دارای قیمت نسبتا پایین تری هستند. ریموت دزدگیر های ساده برخلاف ریموت تصویری نمایشگر ندارند و این نوع دزدگیر ها دارای ریموتی با ظاهر معمولی و ساده هستند.

با نصب دزدگیر ساده بر روی خودرو می توان با فشردن دکمه های روی ریموت آن به دزدگیر فرمان ارسال کرد تا اجرا کند اما پاسخی از دزدگیر به ریموت ارسال نمی شود. به همین علت این دزدگیرها را یک طرفه نیز می‌نامند به معنای آنکه به صورت یکطرفه فرمان ارسال می‌کنند.

 

دزدگیر خودرو ساده

 

دزدگیر تصویری

این نوع دزدگیرها در مقایسه با دزدگیر های ساده، از امکانات و قابلیت های بیشتر و بهتری برخوردار می باشند. البته باید به این نکته توجه داشت که قیمت دزدگیرهای تصویری نسبت دزدگیر های ساده نسبتا بالاتر می باشد. ریموت این نوع دزدگیرها دارای نمایشگر می‌باشد و ریموت‌های تصویری از ظاهر زیباتری نسبت به دزدگیر ساده بهره مند هستند.

با نصب دزدگیرهای تصویری، با استفاده از ریموت علاوه برارسال فرمان به دزدگیر قادر به دریافت پیام نیز خواهید بود. به این صورت که اگر درب خودرو باز باشد، با مشاهده نمایشگر ریموت متوجه آن می شوید. از دیگر مزایای دزدگیر های تصویری می توان به حالت ویبره و لرزش ریموت آن اشاره نمود. اگر آژِیر دزدگیر به صدا درآید و شما به دلیل دوربودن خودرو متوجه آن نشوید؛ با حالت لرزش و ویبره ریموت متوجه آژیر زدن خودرو خواهید شد.

دزدگیر تصویری نسبت به دزدگیر های ساده دارای برد نسبتا بالاتری می باشد به همین علت اکثر افراد جهت افزایش امنیت خودروی خود  از این دزدگیر استفاده می کنند. به طور کلی دزدگیر های تصویری از دزدگیر های ساده بهتر هستند اما اگر به دنبال دزدگیر با قیمت پایین هستید، می توانید به سراغ دزدگیر های ساده بروید.

 

دزدگیر خودرو تصویری

 

مقایسه دزدگیر ساده و تصویری

  • قیمت

دزدگیر ساده نسبت به دزدگیر های تصویری دارای قیمت پایین تری می باشند.

  • ریموت

دزدگیرهای تصویری دارای ریموت تصویری هستند و ظاهر ریموت آن‌ها به دلیل وجود نمایشگر، زیباتراز دزدگیرهای ساده می‌باشد. البته توجه داشته باشید که صفحه نمایشگر ریموت های تصویری بسیار حساس و ظریف می باشند و متحمل ضربات شدید نمی باشند.

  • یک طرفه بودن

دزدگیرهای ساده یک طرفه هستند و تنها فرمان ارسالی از ریموت را دریافت و انجام می دهند. درواقع قادر به ارسال پیام به ریموت نمی باشند. درصورتی که دزدگیرهای تصویری علاوه بردریافت و فرمان و انجام آن، قادر به ارسال پیام به ریموت نیز می باشند.

  • حالت لرزش و ویبره ریموت

ریموت دزدگیرهای تصویری دارای حالت لرزش و ویبره می باشند درصورتی که ریموت دزدگیرهای ساده ویبره ندارند. در صورت به صدا درآمدن آژیر دزدگیر تصویری، ریموت دزدگیر شروع به لرزش و ویبره می کند و باعث آگاه سازی صاحب خودرو می شود.

 

دزدگیر استارت خور

نوع دیگری از دزدگیرها با نام دزدگیر استارت خور یا استارتر شناخته می شوند. این نوع دزدگیرها دارای قابلیت روشن کردن خودرو می باشند. دزدگیر های استارتر هم از نوع ساده و هم از نوع تصویری وجود دارند و با توجه به نوع ساده یا تصویری، دارای قیمت متفاوتی می باشند. این نوع دزدگیرها به دلیل امکان خاموش یاروشن کردن خودرو از راه دور و ازطریق ریموت، بسیار محبوب می‌باشند.

 

دزدگیر کیلس استارتر

 

دزدگیر سیمکارت خور

نوع دیگری از دزدگیرها سیمکارت خور می باشند. این نوع دزدگیرها ترکیبی از دزدگیر و ردیاب هستند و در کنار امکانات دزدگیر، از امکانات ردیاب نیز برخوردار می‌باشند. درواقع از قابلیت ها و امکانات این نوع دزدگیر می توان به تعیین موقعیت مکانی خودرو اشاره کرد. درواقع بعد از دزدیده شدن خودرو به کمک این نوع دزدگیر به‌راحتی می‌توانید از موقعیت مکانی خودروی خود آگاه شوید. دزدگیرهای سیمکارت خور نیز مانند دزدگیرهای استارت خور از قابلیت روشن یا خاموش کردن خودرو بهره مند می باشند.

 

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم شما را با انواع دزدگیر های موجود در بازار آشنا کنیم و همچنین دزدگیر ساده و تصویری را مقایسه کنیم. توجه داشته باشید که هر نوع دزدگیر دارای مدل های مختلفی می باشد و با توجه به نوع و برند آن، قابلیت ها و امکانات متفاوتی دارد که لازم است قبل از خرید، به بررسی آن ها نیز بپردازید.

اینصب ارائه دهنده انواع لوازم جانبی خودرو، دزدگیر ماشین، ردیاب، دزدگیر اماکن و … می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دزدگیر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در جهت خرید بهترین و مناسب ترین دزدگیر شمارا به طور کامل راهنمایی کنند. همچنین برای ثبت سفارش خود می توانید از طریق سایت اقدام نمایید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟