نورون Noron | قیمت و خرید انواع ردیاب و دزدگیر با برند نورون | فروشگاه اینصب
جستجوی پیشرفته
نصب در تهران

نورون Noron

برند نورون Noron یکی از برند های شناخته شده در زمینه سیستم های حفاظتی خودرو می باشد. البته این برند در حال حاضر تنها در زمینه دزدگیر های سیمکارتی یا همان ردیاب فعالیت دارد. امروزه افراد زیادی جهت افزایش امنیت خودروی خود ردیاب نصب می کنند. کیفیت بالای محصولات نورون سبب افزایش فروش آن گردیده است. از انواع محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ردیاب خودرو نورون
  • دزدگیر و ردیاب نورون

ردیاب خودرو نورون

این برند دارای دو مدل ردیاب خودرو می باشد که S300 و S400 نام گذاری شده اند. این دو مدل ردیاب تنها دارای امکانات ردیاب هستند. در واقع با استفاده از آن ها می توانید از موقعیت آنلاین خودروی خود آگاه شوید و یا از راه دور خودرو را خاموش کنید.

دزدگیر و ردیاب نورون

برند نورون دارای یک محصول می باشد که هم امکانات دزدگیر و هم امکانات ردیاب را دارد. این محصول نورون S500 نامیده شده است و همانند دو ردیاب دیگر دارای امکاناتی چون ردیابی آنلاین و خاموش کردن خودرو از راه دور می باشد. البته این محصول به جای دزدگیر هم کاربرد دارد و با استفاده از ریموت های آن امکان باز و بسته کردن درب های خودرو وجود دارد.

قیمت ردیاب نورون

ردیاب های برند نورون با توجه به امکانات و کیفیتی که دارند، دارای قیمت مناسبی می باشند. همین موضوع سبب شده افراد زیادی هنگام خرید ردیاب خودرو، این برند را انتخاب کنند. البته قیمت دزدگیر و ردیاب نورون کمی بالا می باشد که به دلیل امکانات بالای آن می باشد. با خرید این محصول در واقع هم دزدگیر و هم ردیاب خریداری کردید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟