جستجوی پیشرفته
نصب در تهران

فراتکنو Faratechno

برند فراتکنو Faratechno یکی از معروف ترین برند های سیستم حضور و غیاب می باشد. این برند با ارائه دستگاه های حضور و غیاب با کیفیت توانسته توجه عموم را به خود جلب کند. محصولات این برند دارای تنوع بالایی می باشند و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت آن می باشد. از انواع دستگاه های حضور و غیاب فراتکنو می توان به دستگاه های زیر اشاره کرد.

  • دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
  • دستگاه حضور و غیاب کارتی

قیمت دستگاه حضور و غیاب فراتکنو

همان طور که گفتیم برند فراتکنو از جمله برند هایی است که محصولات با کیفیتی را عرضه می کند. در کنار با کیفیت بودن محصولات فراتکنو می توان به قیمت مناسب آن نیز اشاره کرد. این برند بهترین دستگاه های حضور و غیاب را با قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه می کند. پس اگر به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب با کیفیت و با قیمتی مناسب هستید، دستگاه های فراتکنو می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

 نرم افزار حضور و غیاب فراتکنو Faratechno

فراتکنو در کنار محصولات خود یک نرم افزار حضور و غیاب ارائه می دهد که این نرم افزار ورود و خروج کارمندان، اضافه کاری، کسری کار، تاخیر و ... را محاسبه می کند. البته تمامی دستگاه های حضور و غیاب دارای نرم افزار حضور و غیاب هستند اما مزیت نرم افزار فراتکنو نسبت به نرم افزار های سایر برند ها نحوه کارکردن با آن می باشد که بسیار راحت است. در واقع محیط کاربر پسندانه آن موجب شده همه به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد فراتکنو Faratechno

برند فراتکنو در کنار نرم افزار حضور و غیاب ، یک نرم افزار حقوق و دستمزد نیز به مشتریان خود عرضه می کند. با استفاده از این نرم افزار امکان محاسبه دقیق حقوق کارمندان وجود دارد. این نرم افزار قادر به صدور فیش حقوقی می باشد. با خرید دستگاه حضور وغیاب فراتکنو، حقی از کسی ضایع نخواهد شد، چراکه حقوق آن ها به طور دقیق محاسبه می گردد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟