اپلیکیشن حضور و غیاب

اپلیکیشن حضور و غیاب

در این روزها که دورکاری ، روند رایج کار کردن بیشتر مردم شده است، نرم افزارهای کاربردی حضور و غیاب از محبوبیت بیشتری برخوردار شده اند. اپلیکیشن حضور و غیاب در بالا بردن دقت مدیریت کارمندان و صرفه جویی در هزینه ها مفید هستند. این اپلیکیشن ها مانع خطاهای انسانی در مدیریت کارمندان می شود.

قیمت دستگاه حضور و غیاب بستگی به نوع آن دارد و بر روی تمامی دستگاه های حضور و غیاب برند فراتکنو، 2 نرم افزار به صورت رایگان داده می شود.

اپلیکیشن‌های حضور و غیاب معمولاً توسط بسیاری از افراد ، شرکتهای کوچک و بزرگ، سازمان‌های دولتی استفاده می شود. به دلیل انعطاف پذیری مشاغل مختلف، در بسیاری از شرایط، افراد مجبورند خارج از دفتر کار کنند. بنابراین چگونه می توان زمان صرف شده برای کارهای دورکاری را پیگیری کرد؟ آن‌جاست که اپلیکیشن حضور و غیاب به شما کمک می‌کند.

نصب این نوع اپلیکیش بر روی تلفن همراهتان به شما کمک می کند تا کار خود را ادامه دهید. این امر خصوصاً برای کارکنانی که دورکاری می کنند، برای کسانی که برای جلسات با مشتری از دفتر خارج می شوند یا کارمندانی که به طور منظم سفر می کنند، مفید است.

استفاده از نسخه موبایل برنامۀ کاربردی حضور و غیاب راحت است. آن به راحتی قابل دسترسی است و هر کجا که بروید می توانید آن را با خود ببرید. همه آنچه شما نیاز دارید تلفن هوشمند خودتان است!

در سایت ما ، برترین اپلیکیشن‌های حضور و غیاب کارمندان مناسب برای Android و iPhone را پیدا خواهید کرد. می توانید از آن‌ها به عنوان برنامه مدیریت حضور و غیاب، برای برنامه ریزی برنامه‌های کارمندان، بهبود گردش کار و نظارت بر در دسترس بودن تیم ها استفاده کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟