x
X

چگونه می توان ردیاب یا جی پی اس مناسب را انتخاب کرد؟

دستگاه‌های ردیاب یا جی پی اس با طیف گسترده‌ای از محصولات موجود با ارائه انواع ویژگی‌ها، طی چند سال گذشته به یک بازار کاملا رقابتی تبدیل شده‌اند. از آن‌جا که بهترین محصول مناسب و با ارزش برای آنچه که کاربر بدنبال آن است وجود دارد. با توجه به تعداد زیادی از ردیاب های جی پی اس موجود در بازار، این مشکل بسیار دشوار خواهد بود. لطفاً هنگام خرید ردیاب یا جی پی اس، این عوامل را در ذهن داشته باشید.

مطمئن شوید که به جای دستگاه شارژی، یک دستگاه ردیاب سیمی جی پی اس خریداری کرده‌اید

دستگاه های جی پی اس سیمی و شارژی داده ها را به همان شیوه جمع آوری می کنند. اما تفاوت اصلی این است که ردیاب های جی پی اس سیمی ردیاب های جی پی اس «در زمان واقعی» هستند. آن‌ها با ارسال داده های خود از طریق شبکه تلفن همراه به سرورهای ابری، داده ها را در زمان واقعی به شما نشان می دهند. این باعث می شود ردیاب های سیمی جی پی اس بهترین نوع ردیاب جی پی اس برای نظارت بر وسایل نقلیه یا دارایی های شما باشد. این نوع ردیاب های جی پی اس همچنین دارای ویژگی هایی برای تنظیم نرده های جغرافیایی مناطق هستند. هر زمان که وسیله نقلیه از منطقه تعریف شده خارج می شود یا از آن خارج می شوید، به شما هشدار می دهد.

 

دستگاه های جی پی اس سیمی و شارژی

.

از طرف دیگر، جی پی اس شارژی اطلاعات را در داخل کارت SD دستگاه ذخیره می کنند. برای مشاهده داده ها، باید ردیاب را از وسیله نقلیه جدا کرده و با استفاده از کارت خوان SD به رایانه متصل کنید. به دلیل همه این ویژگی ها، ردیاب های سیمی جی پی اس در مقایسه با ردیاب های شارژی جی پی اس گران ترند.

اندازه یا شکل ردیاب

اندازه دستگاه جی پی اس، قابلیت مخفی نگه داشتن آن در یک وسیله نقلیه را تعیین می کند. به طوری که بدون داشتن اطلاعات قبلی در مورد منطقه ای که در آن نصب شده، یافتن آن دشوار است. اگر دستگاه به راحتی قابل مشاهده یا قرارگیری باشد، در صورت بروز هرگونه سرقت، دفع آن آسان می شود. در نتیجه بطور قابل توجهی احتمال ردیابی خودرو را کاهش می دهد. از این رو، دستگاه ردیابی جی پی اس کوچک‌تر و جمع و جور بسیار مطلوب‌تر و ارجح‌تر است.

آنتن داخلی / خارجی

برخی از ردیاب‌ها دارای آنتن داخلی هستند در حالی که برخی دیگر با آنتن خارجی ارائه می‌شوند. عموماً تازه راه اندازی شده فقط با یک آنتن داخلی ارائه می‌شود. آنتن خارجی توصیه نمی‌شود (حتی اگر دقت بیشتری را نیز به همراه داشته باشد) زیرا ماژول آنتن خارجی قابل مشاهده است. دستگاه را در معرض سارقان قرار می‌دهد که باعث آسیب پذیری وسیله نقلیه شما می‌شود.

سبک وزن

ردیاب‌های سبک در مورد دو چرخ ترجیح داده می‌شوند. زیرا فضای بسیار کمی برای پنهان کردن ردیاب جی پی اس در دوچرخه وجود دارد. اگر وزن ردیاب کمتر باشد، می توان ردیاب را همراه با سیم کشی دوچرخه محکم کرد.

پشتیبان گیری باتری

پشتیبان‌گیری باتری یکی از مطلوب ترین ویژگی های موجود در دستگاه قابل حمل جی پی اس است و در ردیاب‌ها بسیار متفاوت است. باتری بیشتر باعث می شود دستگاه روشن شود. حتی اگر دستگاه از آن جدا یا از دستگاه جدا شود، باز هم می‌تواند اطلاعاتی راجع به محل دستگاه برای مدت زمان خاصی ارائه دهد. دستگاه جی پی اس برای شارژ مجدد باتری های خود از سیستم قدرت خودرو نیرو می‌گیرد.

نرم افزار ردیابی جی پی اس

بسیاری از ردیاب‌های خودرو یک برنامه موبایل اختصاصی ندارند. در نتیجه دسترسی به خدمات دستگاه های ردیابی را آسان می کند. این ردیاب‌ها به شما امکان می دهند با ورود به سیستم مرورگر، سیمییت دستگاه خود را مشاهده کنید. اما در مقایسه با ردیاب هایی که با برنامه های اختصاصی مرتبط هستند، عملکردها کاهش می‌یابد. توصیه می شود جهت خرید ردیاب به دنبال دستگاه‌هایی باشید که با یک برنامه تلفن همراه مرتبط هستند. زیرا میزان سفارشی سازی شما در برنامه بسیار بالاتر از حد امکان در مرورگر است.

هشدارهای فوری

انگیزه اصلی خرید دستگاه ردیابی جی پی اس اطمینان از ایمنی و امنیت وسیله نقلیه شماست. یکی از مهم‌ترین عملکردهای هر سیستم جی پی اس ارسال هشدارهای فوری در صورت مشاهده سیمییت ناخواسته است. دستگاه های جی پی اس امکان تعریف مناطق ایمن را به شما می‌دهند. در هر ورودی یا خروجی هشدارهای فوری دریافت می‌کنید. با افزایش ضریب ایمنی در اطراف خودرو، هشدارها نیز در صورت وارد شدن یا راه اندازی وسایل نقلیه شما ارسال می شوند. همچنین می‌توانید از طریق برنامه تلفن از راه دور خودرو را خاموش کنید.

قیمت جی پی اس زنوتیک خودرو

نکته آخر این‌که هزینه فاکتور اصلی در انتخاب دستگاه جی پی اس است. بسیاری از فاکتورها از جمله ویژگی ها، اتصال به یک برنامه اختصاصی تلفن همراه برای دسترسی به دستگاه که بر هزینه تأثیر می‌گذارد. پس از آن، هزینه اشتراک را در نظر بگیرید طرحی را که می‌خواهید بخرید و امکانات موجود در آن طرح را ارائه می‌دهد. هزینه یک موضوع ذهنی است. از این رو یک ردیاب است که ویژگی های مورد نظر را فراهم می‌کند.

قبل از خرید ردیاب لطفا مطمئن شوید که آیا ارائه دهنده خدمات سیم کارت همراه با وسیله مذکور ارائه کرده است یا خیر. بسیاری از اوقات شرکت‌ها سیم کارت همراه با ردیاب ارائه نمی‌دهند. به همین دلیل ممکن است فکر کنید در حال دریافت خدمات ردیابی جی پی اس با هزینه بسیار کم هستید. اما واقعیت این است که در طولانی مدت به دلیل داده‌های منظم آن بسیار برای شما پرهزینه می‌شود به دلیل شارژ مجدد.

چرا ردیاب جی پی اس زنوتیک را انتخاب کنید؟

در مدت زمان کوتاهی، زنوتیک به یکی از پرفروش ترین محصولات جی پی اس در ایران تبدیل شده است. استفاده از زنوتیک برای وسایل نقلیه شما مزایای متعددی دارد. برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید یا به سایت ما مراجعه کنید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟