x
X

چگونه فرزند خودرا ردیابی کنیم؟

نگرانی های والدین هنگام بیرون رفتن فرزندان شروع می شود و تا زمانی که فرزند به خانه برگردد ادامه دارد. امروزه برخی از والدین برای رفع نگرانی های خود برای فرزند خود ردیاب شخصی یا کودک خریداری کرده اند تا به وسیله آن بتوانند از میزان نگرانی خود بکاهند. در این مقاله قصد داریم شمارا با ردیاب کودک بیشتر آشنا کنیم و قابلیت های آن را به طو کامل مورد بررسی قرار دهیم. قبل از هرچیزی لازم است با مفهوم کلی ردیاب آشنا شوید.

ردیاب کودک چیست؟

ردیاب کودک همان طور که گفته شد برای آگاهی از موقعیت مکانی فرزند استفاده می شود. البته برخی از فرزندان نیز برای والدین سالمند خود از آن استفاده می کنند. در هرصورت این نوع ردیاب شخصی است و شما با  استفاده از آن می توانید هر شخصی را ردیابی کنید. این ردیاب بسیار کوچک است و به راحتی در جیب، کیف و … جا می شود. تا زمانی که این ردیاب همراه فرزند باشد، والدین به موقعیت مکانی لحظه ای فرزند خود دسترسی دارند و دیگر نیازی به نگرانی آن ها نیست.

ردیاب های شخصی نیز انواع مختلفی دارند و هم چنین با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. از جمله مواردی که در قیمت گذاری این محصول تاثیر گذار است، امکانات آن می باشد. اگر ردیاب دارای امکانات کمی باشد مسلما قیمت ان پایین تر خواهد بود. اگر به دنبال خرید ردیاب شخصی هستید بهتر است راجعه به این محصول اطلاعات کافی داشته باشید تا ردیابی با امکانات خوب و پیشرفته تهیه کنید. در ادامه به بررسی امکانات این نوع ردیاب خواهیم پرداخت.

ردیاب کودک

امکانات ردیاب شخصی

ردیاب های شخصی دارای یک سری امکانات می باشند. البته توجه داشته باشید که امکانات تمامی ردیاب ها یکسان نیست و ممکن است امکاناتی که در ادامه گفته می شود در یک مدل ردیاب وجود نداشته باشد. در ادامه تمامی امکانات مهم و کاربردی که ردیاب های شخصی لازم است داشته باشند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قابلیت شنود

یکی از قابلیت های کاربردی ردیاب شخصی، قابلیت شنود آن می باشد که امکان شنیدن صداهای اطراف ردیاب را برای شما فراهم می کند. با این قابلیت ردیاب، والدین می توانند از اطراف فرند خود آگاه باشند و درصورت به خطر افتادن فرزند، از اتفاق آگاه شوند. این مورد سبب می شود که والدین در سریعترین زمان ممکن خودرا به فرزندشان برسانند. البته توجه داشته باشید که تمامی ردیاب های شخصی دارای این قابلیت نیستند و تنها برخی از آن ها از این قابلیت پشتیبانی می کنند. این قابلیت در قیمت گذاری ردیاب بی تاثیر نیست.

کلید اضطراری SOS

همان طور که مشخص است این کلید یک کلید اضطراری است که در مواقع اضطراری کاربرد دارد. این کلید در دسترس فرزند قرار می گیرد و درصورتی که فرزند احساس خطرکند با فشردن این کلید با والدین تماس برقرار می شود. درواقع لازم است از قبل شماره تلفن والدین برروی ردیاب تعریف شود تا درمواقع اضطراری این کلید مفید واقع شود. باز هم لازم به ذکر می باشد که این قابلیت نیز تنها در برخی از ردیاب های شخصی وجود دارد و تمامی ردیاب ها از این قابلیت بهره مند نمی باشند.

کلید SOS

 

دقت مکانی

دقت مکانی ردیاب از جمله مواردی است که در هنگام خرید ردیاب باید به آن توجه زیادی کرد. بهتر است ردیابی خریداری کنید که دارای دقت مکانی بالایی می باشد. برخی از ردیاب ها دارای دقت مکانی کمی هستند و قادر به تشخیص دقیق موقعیت مکانی شخص نمی باشند. درواقع یک موقعیت مکانی حدودی به شما ارائه می دهد و قادر به تشخیص دقیق نیست.

اپلیکیشن

برخی از ردیاب های کودک دارای اپلیکیشن فارسی مخصوص به خود می باشند. بهتر است ردیابی خریداری کنید که دارای اپلیکیشن مخصوص به خود می باشد. درواقع با این اپلیکیشن به راحتی می توانید از امکانات و قابلیت های ردیاب بهره مند شوید. به طور مثال با این پلیکیشن به راحتی م یتوانید موقعیت مکانی فرزند خودرا به صورت لحظه ای بررسی کنید و هم چنین اعلان ها و نوتیفیکیشن های برنامه را برروی گوشی خود مشاهده کنید. برخی از ردیاب ها اپلیکیشن ندارند و برای استفاده از قابلیت های آن لازم است به سایت مربوطه مراجعه کنید. این مورد نیز در قیمت ردیاب تاثیرگذار می باشد.

اپلیکیشن ردیاب شخصی

سخن پایانی

در این مقاله سعی داشتیم به بررسی امکانات ردیاب شخصی بپردازیم و شمارا با ردیاب شخصی آشنا کنیم. درصورتی که قصد خرید ردیاب شخصی دارید بهتر است راجع به این نوع دستگاه اطلاعاتی کسب کنید یا باشخصی که در این زمینه اطلاعات دارد مشورت کنید. در این مطلب به چندین مورد از امکاناتی که سبب افزایش یا کاهش قیمت ردیاب شخصی می شود اشاره نمودیم اما لازم به ذکر است که قیمت ردیاب به یک سری عوامل بستگی دارد که لازم است در این مورد مطالعه داشته باشید.

اینصب ارائه دهنده انواع ردیاب، دزدگیر، سیستم حفاظتی امنیتی و … می باشد. شما می توانید جهت خرید محصول از طریق سایت اقدام فرمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید. اگر درزمینه خرید ردیاب اطلاعات ندارید باکارشناسان ما تماس بگیرید تا شمارا به طور کامل در این زمینه راهنمایی کنید. در این صورت شما می توانید بهترین ردیاب را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟