x
X

چرا جی پی اس برای هر ماشین نیاز است؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی وسیله های پرکاربردی به بازار عرضه می‌شود. یکی از آن ها که امروز قرار است درباره آن صحبت کنیم جی پی اس خودرو است. که به ما برای تامین امینت خودرومان کمک میکند و امروزه یکی از وسیله های واجب برای هر خودرو است. بجز عملکرد اصلی جی پی اس که در امان ماندن خودرو است، جی پی اس به ما کمک می‌کند. برای مسیر یابی در سفر و کنترل مصرف سوخت خودرو و دیگر کاربرد ها که در هر جی پی اس متفاوت است. به همین جهت به برخی ویژگی‌های ناظر بر ضرورت جی پی اس برای ماشین می‌پردازیم.

اگر وسیله نقلیه شما به سرقت برود، شما به راحتی می‌توانید با دستگاه ردیاب خود ماشین خودرا ردیابی کنید. همچنین از موقعیت مکانی آن با خبر شوید. همانطور که ممکن است بدانید سارقان بعد از به سرقت بردن خودرو پلاک خودرو را تعویض میکنند. ولی با داشتن جی پی اس که داخل خودرو نصب شده است با خیال راحت میتوانید خودرو را ردیابی کنید. مکان آن را با پلیس در جریان بگذارید و به سرعت پیدا شدن و دستگیری سارق بیافزایید.

ویژگی جالب و کلیدی دیگر که بسیاری از ردیاب های جی پی اس ارائه می دهند، تاریخچه سفرهای مختلفی است. که رانندگان وسیله نقلیه انجام داده اند. ویژگی سفر جی پی اس نشان می‌دهد که وسیله نقلیه کجا و چگونه به صورت گرافیکی بر روی نقشه حرکت کرده است. ردیاب شامل سایر اطلاعات تاریخچه سفر، از جمله کیلومتر / مایل، توقف، بیکاری، زمان موتور و سرعت متوسط ​​وسیله نقلیه است. ویژگی جی پی اس همچنین سرعت و کشش بیش از حد خودرو را روی نقشه نشان می دهد.

سایر ویژگی‌های بسیاری از ردیاب های جی پی اس

برخی از ردیاب های جی پی اس با ویژگی تاریخچه سفر، گزینه پخش مجدد کل سفر جاده ای را نیز در حفظه خود دارند. اگر در هر زمان وسیله نقلیه شما به سرقت رفت، می توانید از تاریخچه سفر برای دیدن محل حرکت وسیله نقلیه و مکان فعلی آن استفاده کنید.

بعضی افراد دارای رانندگان شخصی هستند که مالکان نیاز است آن هارا تحت کنترل خود قرار دهند، پس با داشتن  جی پی اس میتوانید به راحتی مسیر طی شده راننده خود را زیر نظر بگیرید و کنترل کنید. ردیاب جی پی اس در ماشین می تواند راهی عالی برای نظارت بر ایمنی باشد.

با توجه به ضرورت جی پی اس برای ماشین شما با داشتن آن می‌توانید مصرف سوخت خودرو خود را کنترل کنید. هممچنین اگر زمانی مسیری را به اشتباه طی کنید. یا مسیر اصلی خود را فراموش کنید جی پی اس مسیر را به شما نشان می‌دهد. مسیریابی جی پی اس با نشان دادن حرف A به نشانه مبدا و با نشان دادن حرف B یعنی مقصد شما را راهنمایی می‌کند. این موضوع نه تنها می‌تواند شما را از رانندگی در مناطقی که نمی‌شناسید. یا به طور بالقوه ناامن هستند، باز دارد. بلکه می توانید در مصرف سوخت خودروی شما صرفه جویی کنید. بنابراین، دستگاه جی پی اس می‌تواند جهت رسیدن به محله ای امن و در عین حال به حداقل رساندن هزینه های سوخت، مسیرهایی را برای شما فراهم کند.

نکات تکمیلی دستگاه‌های ردیاب

اکثر دستگاه های جی پی اس موجود در بازار امروز با نظارت در زمان واقعی فعال می شوند. با استفاده از این ویژگی، بیشتر کاربران می‌توانند از طریق نقشه و اعلان ها، مکان دقیق وسیله نقلیه خود را ببینند. همچنین کاربران از مسیر و آدرس اتومبیل خود و اینکه آیا در حال حرکت است یا خیر مطلع خواهند شد. بیشتر آنها به چندین کاربر امکان مشاهده داده های دستگاه را در چندین دستگاه می دهند. اگر وسیله نقلیه به سرقت رفته باشد، ردیابی در زمان واقعی اطلاعات لازم را برای یافتن و بازیابی وسیله نقلیه در اختیار کاربران قرار می دهد.

با استفاده از جی پی اس هنگام رانندگی از اعضای خانواده محافظت کنید. این ردیاب های جی پی اس دارای دکمه های SOS هستند. با فعال شدن، سرویس های اضطراری فعال می شوند، بنابراین می توان به سرعت مکان آنها را ردیابی کرد.

انواع ردیاب

جی پی اس شارژی

ردیاب های جی پی اس با استفاده از باتری کار می کنند. اکثر ردیاب های جی پی اس از طریق باتری کار می کنند. بدین معنی که برای جلوگیری از خالی شدن باتری در بدترین زمان ممکن مجبورید مرتباً آن‌ها را بررسی کنید. از آنجا که این دستگاه‌ها بی سیم و کم حجم هستند، پنهان سازی آن‌ها بسیار آسان است.

 

جی پی اس شارژی

.

ردیاب سیمی

دستگاه های جی پی اس که با سیم مستقیم به وسیله نقلیه سیم کشی می شوند. اکثر افراد این نوع جی پی اس را انتخاب می‌کنند زیرا وسیله نقلیه فاقد درگاه OBD II است که برای دستگاه های غیر سیمی مورد نیاز است. از آنجا که برخی از اتومبیل های قدیمی از این پورت ناسازگار برخوردار نیستند. این نوع جی پی اس گزینه مناسب برای آن‌ها است. مزیت نصب ردیاب جی پی اس با سیم سخت این است که می تواند بهتر از دیگران پنهان شود. از آنجا که آنها به درگاه OBD متصل نیستند، دستگاه جی پی اس را می توان در هر جایی جتی زیر داشبورد قرار داد.

قیمت جی پی اس زنوتیک

قیمت ردیاب های زنوتیک با توجه به امکانات موجود در آن و ضرورت جی پی اس برای ماشین متفاوت است. ولی لازم به ذکر است که ممکن است یک جی پی اس با بهترین امکانات و قیمت بالا نتواند برای شما به آن اندازه که از آن استفاده می‌کنید مناسب باشد. پس بهتر است با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید. تا اطلاعات دقیق تری درباره بهترین و مناسب ترین نوع جی پی اس با قیمت مناسب به شما ارائه دهند. ولی اگر نیاز داشته باشید به صورت کلی از قیمت جی پی اس زنوتیک مطلع شوید. میتوانید به سایت ما جهت مشاهده قیمت را مراجعه کنید.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟