x
X

پر فروش ترین دستگاه حضور و غیاب

در سال های گذشته بیشتر شرکت ها و فروشگاه ها ، برای ثبت تردد پرسنل خود از روش های دستی استفاده می کردند و حتی شاید امروزه بعضی از مجموعه ها همچنان از روش دستی برای ثبت ترد پرسنل خود استفاده  می کنند.ثبت تردد به روش دستی اغلب با مشکلاتی از قبیل تقلب ، خطا و … رو به رو می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن دستگاه حضور و غیاب به بازار ، مجموعه ها از این روش برای ثبت تردد پرسنل خود استفاده کردند.دستگاه حضور و غیاب دارای انواع مختلفی می باشد که از پر فروش ترین آن می توان به نوع تشخیص چهره و اثر انگشتی اشاره کرد.

در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی به هیچ عنوان امکان تقلب وجو ندارد زیرا چهره و اثر انگشت هر شخص منحصر به فرد می باشد و هیچ شخصی نمی تواند به جای شخص دیگری ثبت تردد کند.همچنین امکان بروز خطا در این دستگاه حداقل می باشد.

 

پر فروش ترین برند سیستم حضور و غیاب

از پر فروش ترین برند ها در زمینه سیستم حضور و غیاب می توان به برند فراتکنو اشاره کرد که به همراه تمامی دستگاه های حضور و غیاب 2 نرم افزار رایگان به نام های نرم افزار محاسبه کارکرد و نرم افزار حقوق و دستمزد ارائه می دهد.

همچنین کارکرد با سیستم های حضور و غیاب فراتکنو بسیار آسان می باشد زیرا زبان و سخنگوی این نوع دستگاه ها فارسی می باشد.

پر فروش ترین دستگاه حضور و غیاب

پرفروش ترین دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی

عملکرد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به این صورت می باشد که ابتدا اثر انگشت پرسنل توسط گروه منابع انسانی و یا حسابداری بر روی دستگاه ثبت می شود و سپس پرسنل با هر بار ورود و خروج،با قرار دادن انگشت خود بر روی سنسور تردد خود را ثبت می کنند.در این دستگاه ها امکان خطا و یا تقلب به هیچ عنوان وجود ندارد و در نظر داشته باشید که در ثبت ترد توسط دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی پرسنل با دستگاه تماس فیزیکی دارد که باید حواستان باشد پس از ثبت تردد دست خود را برای جلوگیری از انتقال ویروس بشویید.از دستگاه های پر فروش سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پرفروش ترین دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره

عملکرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره به این صورت است که با قرار گرفتن در مقابل دستگاه حضور و غیاب،چهره ی شما در دستگاه ثبت می شود و برای هر بار ثبت تردد فقط کافیست در مقابل دستگاه قرار بگیرید تا تردد شما ثبت شود.

در این نوع دستگاه ها امکان خطا و تقلب به هیچ عنوان وجود ندارد و برای ثبت تردد کافیست فقط در مقابل سنسور دستگاه قرار بگیرید و هیچگونه تماس فیزیکی در این دستگاه صورت نمیگیرد.

از دستگاه های پر فروش سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پر فروش ترین دستگاه حضور و غیاب

سیستم های حضور و غیاب UFace302 ، MB2000 و UF100 از 4 روش تشخیص چهره،اثرانگشت،کارتی و رمزی پشتیبانی می کنند و از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین دستگاه های حضور و غیاب محسوب می شوند.

دستگاه حضور و غیاب NF50 فقط از روش تشخیص چهره ، کارتی و رمزی پشتیبانی می کند و افرادی که به دنبال خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره هستند NF50 مناسب این افراد می باشد.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟