x
X

پرفروش ترین سیستم کنترل تردد هوشمند

پرفروش دستگاه حضور و غیاب

سال های گذشته در همه ی سازمان ها، مجموعه ها،فروشگاه ها و … ثبت تردد پرسنل و کارمندان به صورت دستی صورت می گرفت و در ثبت آن همیشه یک سری اشتباهات و خطاهایی رخ می داد.ثبت تردد کارمندان باعث نظم می شود و مزایا و جریمه کارمندان به آسانی محاسبه می شود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای کاهش حداقل خطا و اشتباه، تردد کارمندان از طریق دستگاه های حضور و غیاب ثبت می شود.دستگاه حضور و غیاب در انواع مختلف و برند های متفاوتی در بازار موجود می باشد که با توجه به تعداد پرسنل و نوع کار خود می توانید دستگاه مناسب مجموعه را انتخاب کنید.

انواع دستگاه کنترل تردد هوشمند

از انواع دستگاه حضور و غیاب هوشمند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

از بهترین دستگاه حضور و غیاب می توان به این نوع اشاره کرد. عملکرد این دستگاه به این صورت می باشد که ابتدا اطلاعات شما از طریق چهره در دستگاه ثبت می شود و با هر بار ورود و خروج، شما می توانید با ایستادن در مقابل سنسور دستگاه، تردد خود را در سیستم ثبت کنید. در سیستم تشخیص چهره به هیچ عنوان امکان خطا و تقلب وجود ندارد زیرا چهره ی هر شخص منحصر به فرد می باشد. در دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره هیچ گونه تماس فیزیکی بین کارمند با دستگاه وجود ندارد و انتقال ویروس، میکروب و … تا حد امکان کاهش می یابد. بیشتر سازمان ها و مجموعه هایی که دارای پرسنل بسیار هستند می توانند از این نوع دستگاه استفاده کنند.

  • دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی

از دیگر انواع دستگاه های حضور و غیاب پر فروش، می توان سیستم های کنترل تردد اثر انگشتی را نام برد. عملکرد این دستگاه به این صورت می باشد که اطلاعات شما از طریق اثرانگشت بر روی دستگاه ثبت می شود و شما می توانید با هر بار ورود و خروج با قرار دادن انگشت خود بر روی سنسور، ساعات تردد خود را دخیره کنید. در سیستم حضور و غیاب اثرانگشتی نیز به هیچ عنوان امکان تقلب و خطا وجود ندارد زیرا اثر انگشت هر شخص منحصر به فرد می باشد .در دستگاه های اثر انگشت بین پرسنل و دستگاه ارتباط فیزیکی وجود دارد و اثر انگشت هر شخص با سنسور دستگاه برخورد دارد.

  • دستگاه حضور و غیاب کارتی و رمزی

سومین مورد از سیستم کنترل تردد، دستگاه های کارتی و رمزی می باشند.عملکرد دستگاه های کارتی به این صورت می باشد که تردد شما از طریق کارت RFID ثبت می شود، کافیست شما با هر بار ورود و خروج کارت RFID را در مقابل سنسور دستگاه قرار دهید.

5 مدل از پرفروش ترین سیستم کنترل تردد

یکی از موضوعاتی که هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به آن توجه کنید، برند دستگاه می باشد. از بهترین برند های موجود در بازار دستگاه حضور و غیاب می توان به برند فراتکنو اشاره کرد. برند فراتکنو برای تمامی مدل های دستگاه حضور و غیاب 2 نرم افزار رایگان به نام های حقوق و دستمزد و محاسبه کارکرد ارائه می دهد. نرم افزار های رایگان برای سازمان و مجموعه هایی مناسب می باشد که دارای شیفت ثابت اداری باشند. سازمان هایی که دارای شیفت چرخشی مانند پرستاران هستند باید نرم افزار pro دستگاه را خریداری کنند.

از پرفروش ترین سیستم کنترل تردد برند فراتکنو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UFace302

دستگاه حضور و غیاب Uface302 از بهترین دستگاه های فراتکنو می باشد.این دستگاه از 4 روش تشخیص چهره، اثرانگشتی، کارتی و رمزی پشتیبانی می کند و دارای 3000 ظرفیت تعریف چهره، 4000 ظرفیت اثرانگشت و ده هزار ظرفیت کارت می باشد. همچنین uface302 دارای صفحه نمایش فارسی و خروجی رله نیز می باشد.زمان تشخیص این دستگاه کمتر از نیم ثانیه می باشد و سرعت تشخیص آن بسیار بالا است.

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل mb2000

دستگاه mb2000 از پر فروش ترین دستگاه حضور و غیاب فراتکنو می باشد. این دستگاه همانند دستگاه uface302 از 4 روش تشخیص چهره، اثرانگشتی، کارتی و رمزی پشتیبانی می کند. دستگاه mb2000 دارای ظرفیت کمتری نسبت به uface302 می باشد.این دستگاه دارای ظرفیت 2000 چهره، 2000 اثرانگشت و 10000 کارت است. از تفاوت های دستگاه mb2000 و uface302 علاوه بر ظرفیت می توان به صفحه نمایش آن اشاره کرد.صفحه نمایش این دستگاه (mb2000) لمسی نمی باشد. از سایر ویژگی های این دستگاه می توان به خروجی رله، سخنگوی فارسی دستگاه و … اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل nf50

این دستگاه یک نوع دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می باشد.دستگاه  nf50 از 3 روش تشخیص چهره،کارتی و رمزی پشتیبانی می کند. ظرفیت تعریف چهره این دستگاه 300 تا و ظرفت تعریف کارت آن نیز 300 تا می باشد. این دستگاه دارای سخنگوی فارسی می باشد و زمان شناسایی آن، کمتر  از نیم ثانیه می باشد.از دستگاه های حضور و غیاب باکیفیت و پر فروش تشخیص چهره می توان به این مورد اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل f400

دستگاه f400 از دستگاه های پر فروش اثر انگشتی می باشد. این دستگاه از 3 روش اثر انگشت، کارتی و رمزی پشتیبانی می کند. دستگاه f400 دارای ظرفیت 3000 اثر انگشت و ده هزار کارت می باشد. همچنین شما می توانید برای هر فرد 10 اثر انگشت تعریف کنید.

دستگاه حضور و غیاب f70

از با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب برند فراتکنو می توان به دستگاه حضور و غیاب f70  اشاره کرد. این دستگاه از نوع اثر انگشتی می باشد و از روش اثر انگشتی، کارتی و رمزی پشتیبانی می کند. سیستم کنترل تردد f70 نسبت به سایر کالاهای دیگر دارای قیمت کمتری می باشد. این دستگاه دارای ظرفیت 1000 اثر انگشت  و 1000 کارت می باشد. بیشتر شرکت و مجموعه هایی که دارای تعداد پرسنل کمتری هستند از این مدل سیستم کنترل تردد استفاده می کنند.

مزایای خرید هوشمند ترین دستگاه کنترل تردد

با خرید یک دستگاه حضور و غیاب هوشمند دیگر لازم نیست ثبت تردد به صورت دستی انجام گیرد و این گونه خطا و تقلب هنگام ثبت تردد تا حد زیادی کاهش می یابد. با دستگاه حضور و غیاب شما می توانید حقوق و دستمزد کارمندان را به آسانی محاسبه کنید.

از مزایای داشتن دستگاه حضور و غیاب می توان به بهتر شدن عملکرد پرسنل نیز اشاره کرد. اگر ورود و خروج به صورت سیستمی ثبت شود شما می توانید به طور دقیق از ورود و خروج پرسنل مجموعه ی خود با خبر شوید. همچنین آخر هر ماه محاسبه جریمه و پاداش برای شما آسان می شود.

اگر برای خرید دستگاه کنترل تردد هوشمند نیاز به مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ی اینصب در تماس باشید.اگر سوالی در مورد “پرفروش ترین سیستم کنترل تردد” داشتید می توانید سوال خود را برای ما کامنت کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟