x
X

ردیاب برای شرکت های اجاره و رنت خودرو

ردیاب برای شرکت های اجاره و رنت خودرو

ردیاب برای خودرو اجاره ای می خوای؟ آیا شما مالک یکی از شرکت های اجاره و رنت خودرو هستید، این مقاله در رابطه با ضرورت تجهیز ماشین های اجاره ای به ردیاب خودرو است. ردیاب خودرو اجاره ای به چه دردی می خورد؟ شرکت های اجاره و رنت خودرو، تعدادی ماشین لوکس و خاص دارند که برای مصارف مختلف از مسافران خارجی گرفته تا میهمانان سمینارها و جلسات خاص و تشریفات مراسم و … به رانندگان مختلف اجاره می دهند.

از زمانی که خودرو از شرکت شما خارج می شود، خطرات متفاوتی آن را تهدید می کند. سرقت خودرو، تصادف، رانندگانی که با سرعت غیر مجاز و از مسیرهای نا هموار حرکت می کنند، خرابی ماشین، استفاده از این ماشین ها در عملیات مجرمانه، دزدی قطعات ماشین و ..

نقش ردیاب خودرو اجاره ای، نظارت لحظه ای و تمام مدت بر مسیر حرکت خودرو، موقعیت مکانی، اطلاع از وضعیت سلامت خودرو، تعیین سرعت و محدوده جغرافیایی مجاز است. نظارت و ردیابی لحظه ای خودرو بهترین روش برای مقابله با این خطرات در شرکت های اجاره خودرو است.  به همین دلیل تهیه ردیاب برای شرکت های اجاره و رنت خودرو از ضروریات این شغل است.

علاوه بر ردیابی لحظه ای خودرو بر روی نقشه، اطلاع از وضعیت فنی ماشین و تعمیرات به موقع، صرفه جویی در مصرف سوخت، امنیت خودروها، کمک به ردیابی و یافتن خودرو در صورت سرقت، و دریافت آلارم در صورت رد کردن این محدوده ها ی سرعتی و مکانی، توسط رانندگان از مهمترین کاربردهای استفاده از ردیاب خودرو اجاره ای است.

ردیاب برای خودرو اجاره ای

معرفی 2 نوع ردیاب برای خودرو اجاره ای

ردیاب خودرو آهن ربایی یا بی سیم

ردیاب خودرو سیمی

ویژگی ها و مشخصات ردیاب آهن ربایی

ردیاب آهن ربایی یا بی سیم، احتیاجی به اتصال به باتری ماشین ندارد. دارای باتری شارژی است و مهم ترین ویژگی این ردیاب ها اتصال آسان است. این ردیاب مگنتی را توسط  آهنربای قوی خود ردیاب به هر نقطه فلزی ماشین به راحتی نصب می کنید و از مزیت های ردیاب یا جی پی اس خودرو که پیشتر گفتیم استفاده می کنید. اشکال ردیاب آهنربایی این است که در صورت سرقت خودرو و طولانی شدن عملیات ردیابی امکان اتمام شارژ این ردیاب وجود دارد. و در بهترین حالت شارژ مجدد باتری این ردیاب بین4 تا 6 ساعت زمان می برد. گزارش های این مدل ردیاب ها به صورت لحظه ای نیست و برای سارقان حرفه ای و با کمک ابزار لازم، به همان راحتی نصب این مگنت ، از ماشین جدا می شود.

ویژگی خوب این ردیاب برای شرکت های اجاره و رنت خودرو این است که احتیاجی به تهیه ردیاب برای همه ی خودروها نیست و می توانید تعدادی ردیاب داشته باشید و در هنگام اجاره ماشین ها استفاده کنید و دوباره از ماشین جدا کنید. هزینه استفاده از ردیاب آهنربایی برای شرکت های اجاره خودرو مناسب تر است.

ویژگی ها و مشخصات ردیاب سیمی

ردیاب سیمی توسط دو کابل به اتومبیل متصل می شود و برق خود را از باتری ماشین تامین می کند. سپس با اتصال به ماهواره و از طریق GPS و GSM  اقدام به ارسال موقعیت مکانی اتومبیل می کند. شارژ این ردیاب همانطور که گفتیم از طریق برق ماشین تامین می شود . ردیاب سیمی بدون توجه به مدت زمان عملیات ردیابی چه در هنگام اجاره خودرو و یا سرقت بدون نگرانی از اتمام شارژ قابل استفاده است. امنیت بیشتری دارد و مشکلات باتری های شارژی را ندارد. به راحتی قابل جدا کردن و از کار انداختن نیست. ارسال گزارش موقعیت مکانی این ردیاب بصورت لحظه ای و بدون وقفه است.

چرا باید از ردیاب برای خودروهای اجاره ای استفاده کنیم؟

ردیاب برای جلوگیری از سرقت

استفاده از ردیاب در صورت سرقت اتومبیل به شما امکان ردیابی دقیق مکان خودرو و مسیر حرکت خودرو را می دهد. در اینصورت شما برای یافتن خودرو در کوتاه ترین مدت زمان ممکن آماده هستید.

ردیاب خودرو اجاره ای به رانندگان خودرو اجازه یافتن مسیر و مکان ها بر روی نقشه ردیاب را می دهد. امکان خوبی که خصوصا برای مسافرین خارجی که با مکان های شهر آشنایی ندارند، بسیار کاربردی است.

ارسال گزارش سلامت فنی خودرو از قابلیت های مهم ردیاب خودرو است. در اینصورت شما با تعمیرات و رسیدگی به خودرو از خرابی ماشین و هزینه های سنگین تعمیرات جلوگیری می کنید. گزارش سلامت فنی خودرو علاوه بر صرفه جویی در هزینه های نگهداری و تعمیرات خودرو، سلامت خودرو را تضمین می کند.

ردیاب خودرو همانطور که گفتیم امکان تنظیم و تعیین  محدودیت جغرافیایی و سرعت مجاز را دارد. به محض خروج از محدوده مجاز و یا رد کردن سرت مجاز تعیین شده توسط ردیاب به شما گزارشی ارسال می شود. شما می توانید از طریق ارتباط با کابین تذکر لازم را داده و بر رفتار راننده نظارت کنید .

شما امکان انتخاب مسیرهای مناسب برای راننده را دارید، همچنین می توانید بر انتخاب مسیر راننده نظارت کنید.

تقریبا امکان انجام عملیات خلاف قانون ، با وجود نظارت لحظه ای شما ، برماشین های مجهز به ردیاب خودرو وجود ندارد.

ردیاب خودرو یک وسیله کوچک مقرون به صرفه است که امنیت خودرو های شما را به خوبی تامین می کند. هرگز از خرید و نصب  ردیاب برای شرکت های اجاره و رنت خودرو غافل نشوید.

بهترین ردیاب ها برای شرکت های اجاره و رنت خودرو

ردیاب خودرو، تامین کننده امنیت خودرو و محافظ سرمایه شماست. پس برای انتخاب بهترین ردیاب برای خودرو اجاره ای حتما از مشاوره متخصصین امر استفاده کنید. کیفیت و دقت بالا، قیمت مناسب به همراه ضمانت کالا و خدمات پس از فروش آیتم های مهم در خرید ردیاب خودرو هستند. به پیشنهاد متخصصین اینصب بهترین ردیاب های خودرو را می توانید از برند استیلاک تهیه کنید. استیلاک یک برند قدیمی و محبوب در ساخت ردیاب های با کیفیت و دقیق است.

دو مدل از بهترین ردیاب خودرو که به شرکت های اجاره و رنت خودرو پیشنهاد می شود ردیاب استیلاک مدل 06GT و ردیاب خودرو مدل 30ST هستند. هر دو از دسته ردیاب های سیمی هستند. البته اگر انتخاب شما از بین مدل های ردیاب آهنربایی است، می توانید برای مشاوره بیشتر و انتخاب بهترین مدل ها با اینصب در تماس باشید. همچنین بهترین ردیاب خودرو اجاره ای را با گارانتی طولانتی و معتبر و ضمانت اصالت کالا از ما در اینصب بخواهید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟