x
X

دزدگیر تصویری ماشین چیست؟؟

امروزه با افزایش سرقت خودرو، تامین امنیت خودرو یکی از الزامات می باشد. همان طور که می دانید انواع مختلفی از دزدگیر ماشین در بازار عرضه می شود که از انواع آن می توان به دزدگیر ساده، تصویری، سیمکارتی، استارتی و … اشاره کرد. دزدگیر های تصویری در حال حاضر از جمله پرفروش ترین دزدگیر ها به شمار می روند. شاید برای خیلی از افراد این سوال پیش آید که دزدگیر تصویری ماشین چیست و با سایر دزدگیر ها چه تفاوتی دارد؟ در این مطلب قصد داریم به بررسی کامل این سوال بپردازیم.

 

دزدگیر تصویری ماشین چیست؟

دزدگیر های تصویری ماشین به دزدگیر های دو طرفه معروف هستند. کیت اصلی این دزدگیر ها هم قادر به دریافت فرمان و اجرای آن و هم قادر به ارسال پیام به ریموت می باشند. در واقع شما با استفاده از ریموت های این دزدگیر می توانید به کیت فرمان ارسال کرده تا اجرا کند و هم چنین از طریق ریموت می توانید از کیت پیام دریافت کنید. قیمت دزدگیر های تصویری نسبت به دزدگیر های معمولی بیشتر است چراکه دارای امکانات و قابلیت های بیشتری می باشند.

 

ریموت دزدگیر تصویری ماشین

ریموت این نوع دزدگیر ها دارای یک نمایشگر می باشد که اصطلاحا به آن ها ریموت تصویری گفته می شود. ریموت های تصویری دارای حالت ویبره و زنگ می باشند و می توانند از کیت دزدگیر تصویری پیام دریافت کنند. به طور مثال در صورتی که حسگر های دزدگیر تحریک شوند، کیت به ریموت پیام ارسال می کند و ریموت زنگ می خورد. درواقع شما از طریق ریموت هم متوجه خطر سرقت خودرو خواهید شد.

روی نمایشگر ریموت این دزدگیر ها میتوان میزان شارژ باطری و ساعت را مشاهده کرد. هم چنین روی صفحه نمایش ریموت یک تصویر خودرو دیده می شود که در صورت تحریک شدن حسگر ها یا ضربه وارد شدن به خودرو، علامت چکش ظاهر می شود که در حال ضربه زند به خودرو می باشد. البته این علامت در دزدگیرهای مختلف متفاوت است. برخی از ریموت های تصویری دارای صفحه نمایش رنگی می باشند که به همین علت قیمت بالاتری نیز دارند.

 

ریموت دزدگیر تصویری ماشین

 

تفاوت دزدگیر ساده و دزدگیر تصویری ماشین

از جمله مهم ترین تفاوت های دزدگیر ساده و تصویری در ریموت آن ها می باشد. ریموت دزدگیر های ساده تنها دارای چند دکمه می باشد و فقط قادر به ارسال فرمان به کیت دزدگیر می باشد. در صورتی که ریموت دزدگیر های تصویری دارای نمایشگر می باشد و علاوه بر ارسال فرمان، قادر به دریافت پیام نیز می باشد. زمانی که حسگرهای دزدگیر ساده تحریک شود، فقط آژیر به صدا در می آید. در صورتی که اگر حسگرهای دزدگیر تصویری تحریک شوند، علاوه بر به صدا درآمدن آژیر، ریموت دزدگیر نیز زنگ می خورد و شما از این طریق متوجه خطر سرقت خواهید شد.

توجه داشته باشید که هر ریموتی متناسب با کیت مخصوص خود می باشد و شما نمی توانید ریموت تصویری خریداری کنید و به کیت دزدگیر ساده متصل کنید. به طور مثال دزدگیر 5163 استیل میت تنها به ریموت 5163 متصل می شود و امکان اتصال ریموت تصویری 4328 به آن وجود ندارد.

 

دزدگیر ماشین

 

برد دزدگیر تصویری ماشین چقدره؟

دزدگیر های تصویری دارای برد بالاتری نسبت به دزدگیر ها ساده می باشند. البته برد دزدگیرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است و برخی از دزدگیر ها برد بالاتر هستند اما به طور کلی دزدگیر های تصویری کیت قوی تری دارند و برد آن ها نسبتا بالاتر است. توجه داشته باشید که برای دزدگیر های خودرو نمی توان برد مشخصی در نظر گرفتن چراکه نویز های منطقه می تواند باعث بیشتر یا کمتر شدن برد دزدگیر شوند.

 

قیمت دزدگیر های تصویری ماشین به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت دزدگیر های تصویری در مقایسه با دزدگیرهای معمولی و ساده بالاتر می باشد چراکه دارای امکانات بیشتر و کیفیت کیت و ریموت بالاتری هستند. امروزه دزدگیر های تصویری در مدل های متفاوتی عرضه می شوند. به همین علت قیمت آن ها متفاوت از یکدیگر می باشد. در ادامه به چند مورد از عواملی که در قیمت دزدگیر های تصویری موثر می باشد اشاره می کنیم.

 

  • برند: دزدگیر های برندهای شناخته شده دارای قیمت بالاتری می باشند.

 

  • امکانات: مسلما دزدگیرهایی که امکانات بیشتری دارند گران تر هستند. به طور مثال دلیل گران قیمت بودن دزدگیر 888E قابلیت PKE آن می باشد.

 

  • صفحه نمایش رنگی ریموت: برخی از دزدگیر ها دارای ریموت با صفحه نمایش رنگی می باشند که این مورد نیز در قیمت تاثیر گذار می باشد.

 

بهترین دزدگیر های تصویری ماشین کدام هستند؟

دزدگیر های برخی از برند ها نسبت به سایر برند ها دارای کیفیت بالاتری می باشند. از جمله برند هایی که دزدگیر هایی با کیفیت عرضه می کنند برند استیل میت و اکتیو را می توان نام برد. در وهله اول اگر به دنبال خرید دزدگیری با کیفیت می باشید، به سراغ دزدگیر های تصویری استیل میت بروید. در صورتی که قصد دارید هزینه کمتری برای خرید دزدگیر تصویری بپردازید، می توانید دزدگیر های اکتیو را انتخاب کنید که دارای کیفیت بالایی می باشند.

 

سخن پایانی

در این مقاله قصد داشتیم به سوال “دزدگیر تصویری ماشین چیست؟” پاسخ دهیم اما هرچیزی که در مورد دزدگیر های تصویری باید قبل از خرید آن بدانید را به طور مختصر برای شما توضیح دادیم. قبل از خرید دزدگیر تصویری می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در جهت خرید بهترین دزدگیر تصویری ماشین راهنمایی کنند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟