x
X

با دزدگیر اماکن،سیستم برقی خونتو کنترل کن!

دزدگیر اماکن یکی از سیستم ها برای حفظ امنیت منازل و اماکن عمومی می باشد.امروزه به دلیل سرقت های بسیار استفاده از این سیستم در منازل افزایش یافته است.کاربرد اصلی این دستگاه اطلاع رسانی ورود افراد غیر مجاز می باشد.همچنین دزدگیر های اماکن دارای سنسور های مختلف می باشند که هرکدام دارای عملکرد متفاوت هستند.

دزدگیر های اماکن دارای انواع مختلفی می باشند که در این مقاله ما می خواهیم یکی از دزدگیر های اماکن هوشمند به نام دزدگیر فایروال f10  را توضیح دهیم که به وسیله این سیستم می توانید تمامی وسایل های برقی خانه ی خود را کنترل کنید.

 

هوشمند سازی منازل

هوشمند سازی منازل

هوشمند سازی آپارتمان ها،منازل،ویلا ها و… یکی از حرفه ای و جدیدترین تکنولوژی روز محسوب می شود.از طریق دزدگیر اماکن f10  از برند فایروال شما می توانید موارد زیر را کنترل کنید :

 • کنترل کولرهای گازی و کولر های آبی
 • باز و بسته نمودن درب ها به صورت اتوماتیک از راه دور
 • کنترل روشنایی ها و لامپ ها از راه دور
 • اعلام هشدار حریق ، دود و … با ارسال پیامک و پخش آژیر
 • روشن کردن دستگاه‌های چای ساز و قهوه‌ساز و … پیش از ورود به منزل
 • استفاده به عنوان دزدگـیرو اعلام هشدار تردد ناخواسته
 • آبیـاری گیاهان آپارتمانی
 • کنترل هیتر و پکیج به صورت دستی و هوشمند از جمله موارد می باشند که می توانید به از طریق دزدگیر اماکن از فاصله ی دور کنترل کنید.

خیلی از شماها دارای ویلا و یا خانه ای در شهر دور می باشید که همیشه فرصت رفتن و سر زدن به آنجا را ندارید و شاید نگران گل ها و گیاهان خود و یا وسایل های برقی آنجا باشید.بیشتر افراد در این مواقع به فکر سرایداری برای خانه و یا ویلای خود می افتند که هزینه آن بسیار زیاد می باشد.

قابلیت های دزدگیر f10

 • پیشنهاد ما برای رفع نگرانی شما استفاده از دزدگیر اماکن f10 می باشد.با نصب دزدگیر اماکن اولا شما دیگر نگران سرقت و یا ورود افراد غیر مجاز به خانه ی خود نیستید و ثانیا به وسیله این دزدگیر اماکن هوشمند شما قادر به کنترل کردن تمامی وسایل های برقی خانه ی خود می باشید.قیمت این وسیله نیز بسیار مناسب و به صرفه می باشد و شما فقط 1 بار این هزینه را پرداخت می کند.
 • به وسیله دزدگیر f10 شما می توانید از فاصله ی دور چراغ های منازل خود را کنترل و خاموش و روشن کنید و این عمل باعث می شود تا سارق متوجه خالی بودن خانه نشود. همچنین شما میتوانید از طریق این سیستم هوشمند هر زمان گل و گیاهان باغچه ی خود را آبیاری کنید.
 • یکی دیگر از مزایایی ک می توان در رابطه با این دزدگیر هوشمند گفت این است که شما زمانی که قصد رفتن به خانه و یا ویلای خود را در فصل تابستان دارید می توانید قبل از رسیدن به خانه ، کولر گازی را روشن کنید تا هوای خانه سرد شود و حتی بر عکس این قضیه می توانید در فصل زمستان هیتر و وسایل گرمایشی خانه را روشن کنید تا هنگام رسیدن ، فضای گرم و مطلوبی را داشته باشید.

تمامی این امکانات و قابلیت های  گفته شده از طریق اپلیکیشن دزدگیر f10 به راحتی قابل کنترل می باشد .

 • از مهم ترین قابلیت این دزدگیر می توان به تلفن کننده سیم کارتی آن اشاره کرد. در مواقع تشخیص حرکتی غیر مجاز این دستگاه میتواند با شماره هایی که از قبل در آن ذخیره کردید تماس بگیرد و یا پیامی بفرستد تا شما را نسبت به وضعیت آگاه سازد.

همچنین برای امنیت بیشتر ویلا و یا خانه ی خود می توانید از انواع سنسور های دزدگیر اماکن استفاده کنید تا امنیت خانه ی خود را افزایش دهید.سنسور های حرکتی ،مگنتی و سنسور ضربه یکی از پر کاربرد ترین سنسور ها برای دزدگیر های اماکن می باشد.

شما می توانید به همراه دزدگیر اماکن f10 ، انواع سنسور ها را نیز خریداری کنید و نصب این سیستم ها در اطراف خانه ی خود انجام دهید تا همیشه با خیالی راحت از خانه و ویلای خود دور شوید.با نصب سنسور ها کوچکترین حرکت تشخیص داده می شود و آژیر دزدگیر اماکن به صدا در می آید.

 

هوشمند سازی منازل

خرید دزدگیر اماکن f10

اگر قصد خرید این دزدگیر اماکن هوشمند را دارید می توانید از فروشگاه اینترنتی اینصب در هر جایی که هستید این محصول پر فروش را تهیه کنید.تمامی محصول های فروشگاه اینصب به همراه گارانتی معتبر و طولانی و خدما پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می شود.

محصولات پیشنهادی

<
>
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟