x
X

6مرکز معتبر برای خرید طلا در تهران

اگر قرار باشد طلا بخرید کدام یک را ترجیح می دهید؟ با خرید از طلافروشی های آنلاین راحت ترید یا دوست دارید به مراکز خرید بزرگتر و حضوری سربزنید؟ از یک طلافروشی خاص خرید می کنید یا دوست دارید طلافروشی های مختلف را بگردید و ببینید، مقایسه کنید و بعد خرید کنید؟ در هرصورت اگر به دنبال مرکز خرید معتبر طلا در تهران هستید، این مقاله برای شماست.

برای خرید طلا در تهران کجا بریم؟

توصیه می شود که حتی الامکان و در مورد طلا و سکه از دست خرید نکنید. همیشه کلاه بردارانی هستند که در این نوع خرید طلا و سکه، تقلب می کنند. ساده ترین نوع تقلب دستکاری عیار طلاست. خرید آنلاین طلا و سکه هم البته همیشه بد نیست. اما امکان تقلب و کلاه برداری در این نوع از خرید طلا هم وجود دارد.

بهترین روش خرید و فروش طلا و سکه خرید حضوری و به خصوص خرید از مراکز فروش طلاست. چرا که شما امکان دیدن مدل های بیشتر را دارید و می توانید قیمت ها و مدل ها را با هم مقایسه کنید. حالا اگر ساکن تهران هستید، می خواهید طلا بخرید و به دنبال مراکز خرید معتبر هستید، جای درستی هستید. در این مقاله 6 مرکز معتبر خرید طلا در تهران را معرفی می کنیم.

شما با توجه به نزدیکی مسیرها می توانید برای خرید طلا و سکه به آن ها مراجعه کرده و با خیال راحت خرید کنید. این شما و این مراکز پیشنهادی ما:

مراکز خرید معتبر با فروشندگان حرفه ای حسابی کار شما را راحت می کنند. ازطرفی عموما به دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن مجهز هستند. که خیال شما را از خرید درست و امن و البته بدون کوچکترین تقلبی راحت می کند. چراکه دوربین ها دائما ناظر شما هستند.

  • بازار زرگرها و زیرگذر طلا فروشان در بازار تهران

بازار برای خرید طلا در تهران

از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز خرید طلا در تهران که با خیال راحت می توانید در آن قدم بزنید و از آن خرید کنید بازار تهران است. راسته ی زرگرها و زیرگذر طلا فروش های سبزه میدان هر دو از مراکز خرید طلا در بازار تهران هستند. بازار تهران حد فاصل خیابان های مولوی، مصطفی خمینی، خیابان پانزده خرداد و خیام است. در بازار تهران هرنوع طلایی را برای هرنوع سلیقه ای پیدا می کنید. بهتر است برای خرید جواهر از مراکز دیگر استفاده کنید.

می شود از این بازار به عنوان مرکز اصلی خرید و فروش طلای تهران یاد کرد. البته همانطور که گفتیم تنوع طلا در بازار تهران بیشتر از جواهرات است. در این مرکز طرح ها به سلیقه عموم مردم نزدیک تر است تا خاص پسندان. شاید کمتر طراحی ها و مدل های خاص و ژورنالی و ترند در اینجا یافت می شود. اما تقریبا همه جور طلایی در اینجا با قیمت مناسب پیدا می کنید. اجرت ساخت طلاهای این مرکز که عنوان قلب طلای تهران را دارد عموما از همه جا کمتر است.

  • کریمخان از قدیم الایام تا امروز

کریمخان برای خرید طلا

خیابان زیبای کریمخان با طلافروشی های تک و مراکز خرید از بهترین انتخاب ها برای خرید طلا و جواهر با هرشکل و قیمت و سلیقه ایست. نه فقط برای امروز بلکه از قدیم الایام. 300 عضو صنف طلا و جواهر و سکه در این خیابان مشغول به کار هستند. مجموعه ای بزرگ و جذاب و مملو از طرح های مختلف طلا و جواهر است.  که بالاخره نظر شما را جلب می کند و با هر سلیقه ای امکان پیداکردن طلای مورد نظرتان را در این مجموعه دارید.

کریمخان یک قطب اصلی طلا، نه فقط در تهران که در ایران است. برای یافتن طلافروشی های این منطقه باید به تقاطع خیابان ویلا سر بزنید. بیشتر از 25 سال است که مرکز خرید طلای نگین در این منطقه با بیش از 100 گالری طلا در خدمت طلا دوستان ساکن تهران بوده. درخصوص قیمت ها می توانید قیمت های این منطقه را با بازار بزرگ تهران مقایسه کنید. اما از قیمت های عجیب و غریب و طلا و جواهرات لاکچری تک و خاص، زیاد در این منطقه سراغ نگیرید.

  • خرید طلا و جواهر در چهار راه خسرو

خرید طلا در تهران

بورس طلای غرب تهران در چهار راه خسرو و مجتمع الماس غرب هم یکی دیگر از مراکز معتبر خرید طلا در تهران است. باید گفت این مرکز بیشتر به درد خرید جواهرات می خورد. شاید جزو جواهر فروشی و طلا فروشی های لاکچری و خیلی خاص نباشد اما مملو از طراحی های زیبا با رنج متفاوت قیمتی است که هر مشتری را با هر سلیقه ای راضی می کند.

  • بلوار میرداماد و مرکز طلا و جواهرات خاص

 میرداماد، خرید طلا در تهران

اگر به دنبال طلا و جواهرات شیک و خاص هستید طلافروشی های این منطقه را از دست ندهید. شاید بشود گفت که تمرکز طلافروش های این منطقه بیشتر بر جواهرات با طراحی های خاص و مناسب مشتریان مشکل پسند است. خوبی طلافروشی های این منطقه این است که علی رقم مدل های جذاب و خاص قیمت مناسبی هم دارند. پس اگر به دنبال لیست 6 مرکز معتبر برای خرید طلا در تهران هستید یکی از بهترین های لیست بلوار میرداماد است.

  • مرکز خرید طلا و جواهر تجریش

ارگ تجریش، خرید طلا

اگر به منطقه تجریش نزدیک ترهستید و به دنبال طلافروشی های جذاب این منطقه، می توانید به طلافروشی های پاساژ قائم سر بزنید. پاساژ قائم یکی از مراکز خرید محبوب تهران است که بخش مهمی از آن به خرید و فروش طلا اختصاص دارد. برای هر سلیقه و هدفی در این مرکز خرید می توانید طلا و جواهر زیبا و مد روز یا اصیل و قدیمی پیدا کنید. طلاهای سنگین یا مدل های ظریف و ساده، بسته به سلیقه شما همه جور طلا در این مرکز خرید پیدا می شود. به خصوص اگربه مدل های طلای ایتالیایی و ترک علاقه دارید حتما به این مرکز سر بزنید.

  • پالادیوم و خرید طلا و جواهرات خاص

پالادیوم ، خرید طلا

اگر به دنبال خرید طلا و جواهر به اصطلاح لاکچری هستید این مرکز خرید طلا در شمال تهران انتخاب مناسبی برای شماست. احتمال اینکه طلای موردعلاقه تان را در پالادیوم پیدا کنید خیلی زیاد است. مدل های طلا و جواهر این مرکز بر گرفته از طراحی های روز جهان و اکسسوری های ترند است. به افراد سخت پسند و البته با بودجه زیاد سر زدن و خرید کردن از این مجموعه را پیشنهاد می کنیم. همینطور به کسانی که در خرید طلا به خاص و تک بودن مدل ها، اهمیت می دهند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟