x
X

جامع ترین توضیحات اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس

دلایل اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس

اگرچه مدت خیلی زیادی از حضور جدی ردیاب های پیشرفته نمی گذرد.  اما در همین مدت کم هم ردیاب ها راه خودشون رو به بیشتر مشاغل باز کردن. مزیت های استفاده از ردیاب ها بقدری زیاد و مهم است که امروزه خیلی از مشاغل را بدون حضور این ابزار به ظاهر ساده و کوچک نمی شود تصور کرد. باور نمی کنید ؟  تصور کنید از آمبولانس برای عملیات نجات خارج شدید، که هم زمان سارقان اقدام به دزدیدن ماشین اورژانس می کنند. و یا تصور کنید، آمبولانس در حین انجام عملیات در یک مسیر پرترافیک متوقف شده.

اگر آمبولانس در حین جابجایی بیماران دچار نقص فنی و خرابی شود، چه اتفاقی می افتد؟  ودرصورتیکه  آمبولانس در یک عملیات نیاز به نیروهای کمکی داشته باشد، چقدر طول می کشد تا نیروهای امداد کمکی محل دقیق شما را پیدا کنند؟ آیا امکان کم کردن زمان عملیات امداد وجود دارد؟  چقدر برای یک مدیر مهم است که بتواند با کابین آمبولانس در ارتباط باشد؟ و یا بطور مستقیم قادر به مدیریت کیفیت خدمات و رفتار پرسنل اورژانس باشد؟ اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس مطلبی است که در این مقاله به آن پرداختیم. و خوشحال خواهیم شد اگر شما هم در این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین ردیاب برای آمبولانس

بهبود کیفیت خدمات رسانی در آمبولانس با ردیاب

کیفیت خدمات امداد و نجات در آمبولانس ها بصورت مستقیم با جان انسان ها در ارتباط است. خیلی خوب خواهد شد اگر که رفتار پرسنل اورژانس، سرعت عمل و تصمیمات آن ها از طریق یک تیم متخصص نظارت و بررسی شود. و در صورت نقص در هرکدام از این بخش ها قبل از اینکه زمان مفید اقدام از دست برود و در لحظه،  تذکر داده شود و راهنمایی های لازم انجام شود. ردیاب خودرو یک وسیله کوچک است که در ماشین آمبولانس نصب می شود و امکان ارتباط با کابین و ردیابی آمبولانس را در تمام مسیر برای تیم مدیریت فراهم می کند. با نصب ردیاب آمبولانس شما در هر لحظه امکان نظارت بر خدمات تیم اورژانس را خواهید داشت. و از این طریق کیفیت خدمات رسانی در آمبولانس بر اساس استانداردهای موجود بهبود خواهد یافت.

کاهش زمان اقدام با نصب ردیاب در آمبولانس

برای یک آمبولانس و تیم اورژانس مهم ترین فاکتور کاهش زمان عکس العمل و اقدام برای عملیات است. با نصب ردیاب بر روی خودرو آمبولانس از چند طریق امکان کاهش زمان عکس العمل برای شما فراهم می شود. تیم پشتیبانی بر روی سیستم خود دائما به مسیر های منتهی به موقعیت بیمار و موقعیت شما بر روی نقشه دسترسی دارد. از این طریق انتخاب مسیر های کم ترافیک و یا مسیر های جایگزین در صورتی که در ترافیک گیر کرده باشید، به راحتی امکان پذیر است. و این نکته به خوبی زمان رسیدن به موقعیت هدف را کاهش می دهد.

همچنین تیم پشتیبانی با وجود ردیاب، امکان برقراری ارتباط با کابین و بیمار را قبل از رسیدن آمبولانس دارد. و این موضوع به تیم پشتیبانی و مدیران امکان بررسی اطلاعات اولیه بیمار و گزارش این اطلاعات به تیم اورژانس را می دهد. این آمادگی قبل از شروع عملیات، سرعت عمل تیم اورژانس را تا حد خوبی افزایش می دهد. اما اهمیت نصب ردیاب برای خودرو آمبولانس به همین موارد ختم نمی شود.

سایر مزیت های نصب ردیاب برای آمبولانس

خب تا اینجا به دو مورد از مهمترین کاربرد های نصب ردیاب بر روی آمبولانس اشاره کردیم . اما نصب ردیاب برای آمبولانس مزیت های دیگری هم دارد.

  •  کاهش احتمال سرقت آمبولانس

بعد از اینکه آمبولانس به ردیاب خودرو مجهز شد. شما این امکان را دارید که به عنوان تیم پشتیبان و یا مدیر عملیات در هر لحظه از موقعیت دقیق آمبولاس با خبر باشید. به هنگام  اقدام سارقان به سرقت آمبولانس شما آلارم خطر دریافت می کنید. و در صورت موفقیت سارقان و سرقت آمبولانس، با ردیاب خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به یافتن خودرو آمبولانس می شوید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب ردیاب های خودرو امکان تعیین محدوده جغرافیایی و سرعت مجاز است. ممکن است در هنگام تلاش برای اقدام به موقع برای بیمار، از سرعت مجاز خارج شده و با خطر واژگونی و یا تصادف مواجه شوید. با نصب ردیاب برای آمبولانس در صورت خروج از محدوده سرعتی و یا جغرافیایی شما و تیم پشتیبان آلارم خطر را دریافت می کنید.

  • کاهش زمان اعزام نیروهای کمکی

در خیلی از عملیات ها، نیروهای اورژانس احتیاج به نیروهای کمکی دارند. ردیاب خودرو به شما این امکان را می دهد که از طریق ارسال آدرس دقیق نیروهای اورژانس برای تیم کمکی و انتخاب کوتاه ترین و بهترین مسیر منتهی به موقعیت، زمان رسیدن نیروهای کمکی را تا حد خوبی کاهش دهید.

ردیاب مناسب ترین وسیله برای آمبولانس

  •  اطمینان از وضعیت فنی آمبولانس

زمان وقوع حوادث و اعزام خودرو آمبولانس برای عملیات مشخص نیست. به همین دلیل تعمیرات به موقع خودرو و اطمینان همیشگی از وضعیت فنی مناسب آمبولانس بسیار مهم است. خرابی و مشکلات فنی پیش بینی نشده ی  یک خودرو آمبولانس می تواند با جان بیماران بازی کند. درصورتیکه از ردیاب خودرو به خوبی می توان برای بررسی وضعیت سلامت آمبولانس و جلوگیری از خرابی خودرو در حین عملیات استفاده کرد. ردیاب با گزارش مشکلات فنی خودرو آمبولانس به شما  به عنوان تیم پشتیبانی و مدیریت،امکان می دهد همیشه در صحنه حادثه با بهترین و مطمعن ترین تجهیزات حاضر باشید.

  •  کاهش هزینه های آمبولانس

نصب ردیاب از چه طریقی به مدیریت هزینه ها کمک می کند؟  سه روش کلی برای مدیریت هزینه ها با کمک نصب ردیاب برای آمبولانس وجود دارد. استفاده از ردیاب های خودرو مجهز به سنسور سوخت، هزینه های مصرف سوخت را به میزان زیادی کاهش می دهد. از طرفی ردیاب آمبولانس، با انتخاب مسیر های کوتاه تر و اجتناب از ترافیک های سنگین به میزان زیادی مصرف سوخت آمبولانس را کنترل کرده و کاهش می دهد. و به غیر از این تعمیرات به موقع خودرو و جلوگیری از خرابی های جدی آمبولانس هم یکی دیگر از روش های کاهش هزینه ها ی ناوگان امداد است.

اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس، به قدری مهم و کارآمد است که توصیه می کنیم در اولین فرصت خودروهای آمبولانس را به ردیاب مجهز کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟