اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس | اینصب
x
X

بررسی دلایل اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس

اگرچه مدت خیلی زیادی از حضور جدی ردیاب خودرو های پیشرفته نمی‌گذرد اما در همین مدت کم هم ردیاب‌ها راه خودشان را به بیشتر مشاغل باز کردن. مزیت‌های استفاده از ردیاب‌ها بقدری زیاد و مهم است که امروزه خیلی از مشاغل را بدون حضور این ابزار به ظاهر ساده و کوچک نمی‌شود تصور کرد. باور نمی‌کنید؟ تصور کنید از آمبولانس برای عملیات نجات خارج شدید، که هم زمان سارقان اقدام به دزدیدن ماشین اورژانس می‌کنند. و یا تصور کنید آمبولانس در حین انجام عملیات در یک مسیر پر ترافیک متوقف شده است.

اگر آمبولانس در حین جابجایی بیماران دچار نقص فنی و خرابی شود، چه اتفاقی می‌افتد؟  و درصورتیکه  آمبولانس در یک عملیات نیاز به نیروهای کمکی داشته باشد، چقدر طول می‌کشد تا نیروهای امداد کمکی محل دقیق شما را پیدا کنند؟ آیا امکان کم کردن زمان عملیات امداد وجود دارد؟ چقدر برای یک مدیر مهم است که بتواند با کابین آمبولانس در ارتباط باشد؟ و یا بطور مستقیم قادر به مدیریت کیفیت خدمات و رفتار پرسنل اورژانس باشد؟ اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس مطلبی است که در این مقاله به آن پرداختیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس

اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس

استفاده از ردیاب برای هر خودرویی لازم و ضروری است و در چندسال اخیر استفاده از این دستگاه برای امنیت بیشتر خودرو مورد استقبال مردم قرار گرفته است. باتوجه به مزایای زیاد ردیاب، چرا نباید این وسیله روی خودروهای امدادی و آمبولانس وصل شود؟ در ادامه چند دلیل برای اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس را برای شما توضیح خواهیم داد.

بهبود کیفیت خدمات رسانی در آمبولانس با ردیاب

کیفیت خدمات امداد و نجات در آمبولانس‌ها بصورت مستقیم با جان انسان‌ها در ارتباط است. خیلی خوب خواهد شد که اگر رفتار پرسنل اورژانس، سرعت عمل و تصمیمات آن‌ها از طریق یک تیم متخصص نظارت و بررسی شود و در صورت نقص در هر کدام از این بخش‌ها قبل از اینکه زمان مفید اقدام از دست برود، در لحظه تذکر داده شود و راهنمایی‌های لازم انجام شود. ردیاب خودرو یک وسیله کوچک است که در ماشین آمبولانس نصب می‌شود و امکان ارتباط با کابین و ردیابی آمبولانس را در تمام مسیر برای تیم مدیریت فراهم می‌کند. با نصب ردیاب آمبولانس شما در هر لحظه امکان نظارت بر خدمات تیم اورژانس را خواهید داشت و از این طریق کیفیت خدمات رسانی در آمبولانس بر اساس استانداردهای موجود بهبود خواهد یافت.

کاهش زمان اقدام با نصب ردیاب در آمبولانس

برای یک آمبولانس و تیم اورژانس، مهم‌ترین فاکتور کاهش زمان عکس العمل و اقدام برای عملیات است. با نصب ردیاب بر روی خودرو آمبولانس از چند طریق امکان کاهش زمان عکس العمل برای شما فراهم می‌شود. تیم پشتیبانی بر روی سیستم خود دائما به مسیرهای منتهی به موقعیت بیمار و موقعیت شما بر روی نقشه دسترسی دارد. از این طریق انتخاب مسیرهای کم ترافیک و یا مسیرهای جایگزین در صورتی که در ترافیک گیر کرده باشید، به راحتی امکان پذیر است.

همچنین تیم پشتیبانی با وجود ردیاب، امکان برقراری ارتباط با کابین و بیمار را قبل از رسیدن آمبولانس دارد. و این موضوع به تیم پشتیبانی و مدیران امکان بررسی اطلاعات اولیه بیمار و گزارش این اطلاعات به تیم اورژانس را می‌دهد. این آمادگی قبل از شروع عملیات، سرعت عمل تیم اورژانس را تا حد خوبی افزایش می‌دهد. اما اهمیت نصب ردیاب برای خودرو آمبولانس به همین موارد ختم نمی‌شود.

کاهش احتمال سرقت آمبولانس

بعد از اینکه آمبولانس به ردیاب خودرو مجهز شد. شما این امکان را دارید که به عنوان تیم پشتیبان و یا مدیر عملیات در هر لحظه از موقعیت دقیق آمبولاس با خبر باشید. به هنگام اقدام سارقان به سرقت آمبولانس، شما آلارم خطر دریافت می‌کنید.  در صورت موفقیت سارقان و سرقت آمبولانس، با ردیاب خودرو در کوتاه‌ترین زمان ممکن، موفق به یافتن خودرو آمبولانس خواهید شد. یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوب ردیاب‌های خودرو امکان تعیین محدوده جغرافیایی و سرعت مجاز است. ممکن است در هنگام تلاش برای اقدام به موقع برای بیمار، از سرعت مجاز خارج شده و با خطر واژگونی و یا تصادف مواجه شوید. با نصب ردیاب برای آمبولانس در صورت خروج از محدوده سرعتی و یا جغرافیایی شما و تیم پشتیبان آلارم خطر را دریافت می‌کنید.

کاهش زمان اعزام نیروهای کمکی

در خیلی از عملیات‌ها، نیروهای اورژانس احتیاج به نیروهای کمکی دارند. ردیاب خودرو به شما این امکان را می‌دهد که از طریق ارسال آدرس دقیق نیروهای اورژانس برای تیم کمکی و انتخاب کوتاه‌ترین و بهترین مسیر منتهی به موقعیت، زمان رسیدن نیروهای کمکی را تا حد خوبی کاهش دهید.

اهمیت نصب ردیاب برای خودروهای امدادی

 اطمینان از وضعیت فنی آمبولانس

زمان وقوع حوادث و اعزام خودرو آمبولانس برای عملیات مشخص نیست. به همین دلیل تعمیرات به موقع خودرو و اطمینان همیشگی از وضعیت فنی مناسب آمبولانس بسیار مهم است. خرابی و مشکلات فنی پیش بینی نشده‌ی  یک خودرو آمبولانس می‌تواند با جان بیماران بازی کند. درصورتیکه از ردیاب خودرو به خوبی می‌توان برای بررسی وضعیت سلامت آمبولانس و جلوگیری از خرابی خودرو در حین عملیات استفاده کرد. ردیاب با گزارش مشکلات فنی خودرو آمبولانس به شما  به عنوان تیم پشتیبانی و مدیریت، امکان می‌دهد همیشه در صحنه حادثه با بهترین و مطمئن‌ترین تجهیزات حاضر باشید.

 کاهش هزینه های آمبولانس

نصب ردیاب از چه طریقی به مدیریت هزینه‌ها کمک می‌کند؟ سه روش کلی برای مدیریت هزینه‌ها با کمک نصب ردیاب برای آمبولانس وجود دارد. استفاده از ردیاب‌های خودرو مجهز به سنسور سوخت برای کاهش مصرف سوخت با ردیاب خودرو بسیار کارآمد است. از طرفی ردیاب آمبولانس، با انتخاب مسیرهای کوتاه‌تر و اجتناب از ترافیک‌های سنگین به میزان زیادی مصرف سوخت آمبولانس را کنترل کرده و کاهش می‌دهد. و به غیر از این تعمیرات به موقع خودرو و جلوگیری از خرابی‌های جدی آمبولانس هم یکی دیگر از روش‌های کاهش هزینه‌های ناوگان امداد است.

سخن آخر

در این مقاله به دلایل مهمی برای نصب ردیاب برای خودروهای امدادی و آمبولانس‌ها اشاره کردیم. باتوجه به این موارد نباید اهمیت نصب ردیاب برای آمبولانس را نادیده گرفت و لازم است در اولین فرصت نسبت به خرید و نصب آن اقدام کنید. چنانچه برای انتخاب یک ردیاب خوب نیاز به راهنمایی دارید، با کارشناسان ما در اینصب تماس بگیرید تا در این زمینه به شما مشاوره بدهند.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟