x
X

بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023

برای شما به عنوان یک مدیر، چالش های مدیریت یک مجموعه به حد کافی زیاد و متفاوت است. بنابراین بیش از این ها خودتان را درگیر مسائل مربوط به کنترل تردد دستی و حضور و غیاب پرسنل و یا پرداختی های کارمندان بر این اساس نکنید. برای تهیه دستگاه حضور و غیاب اصلا به اندازه مجموعه و کسب و کارتان فکر نکنید. در هر بیزینس یا صنعتی که مشغول به کار هستید و یا حتی در مدارس و باشگاه ها و غیره بنا به نیازهای شما فراتکنو، دستگاه های حضور و غیاب مناسبی را به شما پیشنهاد می دهد.این مقاله راهنمای کوتاهی برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023 است. با من همراه باشید.

چرا هر مجموعه ای به یک دستگاه حضور و غیاب نیاز دارد ؟

دستگاه های حضور و غیاب، سیستم های مدیریتی کمکی هستند که در زمان و نیروی انسانی صرفه جویی می کنند. سیستم های هوشمند حضور و غیاب در پیگیری تردد پرسنل، برنامه ها و شیفت های کاری کمک بسیار خوبی برای مدیران و کارمندان خواهند بود. این فرآیند بخش هایی مانند نیروی انسانی، بخش مدیریت و حسابداری را از فعالیت های مربوط به برنامه ریزی های دستی رها می کند. این سیستم ها برای نظارت بر شروع کار، ساعات توقف و ساعات اتمام کار استفاده می شوند، و به مدیران مجموعه ها این امکان را می دهند که از ساعات کاری، دیر رسیدن ،خروج های زود هنگام و همینطور غیبت و مرخصی های کارمندان بصورت دقیق مطلع باشند. با خرید یک دستگاه حضور و غیاب، برای اطلاع دقیق از این موارد دیگر نیازی به حضور همیشگی شما در مجموعه نیست.

بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023

انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب سال 2023

در بازار دستگاه های متفاوت با ویژگی های مختلف و قیمت های متفاوت موجود است. دستگاه های حضور و غیاب از سیستم های تشخیصی مختلفی استفاده می کنند. دستگاه های حضور و غیاب رمزی از طریق تعریف یک کد شخصی برای پرسنل و وارد کردن کد توسط شخص عمل می کنند. این دستگاه ها امکان تقلب را برای پرسنل و وارد شوندگان خصوصا برای مجموعه های بزرگ فراهم می کنند.

دستگاه های حضور و غیاب کارتی از یک کارت سفید (RFID) استفاده می کنند. همچنان امکان تقلب در مجموعه هایی با پرسنل و ورودی های زیاد وجود دارد. هرچند شما می توانید با ثبت مشخصات پرسنلی کارمندان روی کارت ها تا حدود زیادی جلوی این امر را بگیرید.

این نوع از دستگاه های حضور و غیاب برای مجموعه های کوچک و متوسط می تواند انتخاب خوبی باشد.

دستگاه های حضور و غیاب با سیستم تشخیص چهره و اثر انگشت، امنیت بالا تر و امکان تقلب بسیار پایینی دارند. این دستگاه مناسب مدیریت مجموعه های بزرگ با پرسنل زیاد است. دستگاه های حضور و غیاب  با روش ترکیبی پیش رفته ترین نوع دستگاه کنترل تردد است. همچنین امکان تقلب در این سیستم تقریبا وجود ندارد. یکی از دلایل تفاوت قیمت دستگاه حضور و غیاب در همین ویژگی هاست.

برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023 علاوه بر شناخت انواع سیستم های حضور و غیاب هوشمند، این ویژگی ها را در نظر بگیرید.

  • سهولت استفاده

بهترین سیستم حضور و غیاب باید روش استفاده ساده ای داشته باشد. بطوری که برای همه پرسنل قابل یادگیری و استفاده باشد. حتی الامکان دارای سرویس دهی بی سر و صدا و شخصی به کارمندان باشد.

  • دربرگرفتن همه نیازهای زمانی

بهترین دستگاه حضور و غیاب باید همه ی نیازهای مربوط به زمان را پوشش دهد. علاوه بر زمان  ورود و خروج پرسنل، مدیریت PTO می تواند مورد توجه باشد. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید ردیابی شغلی انجام بدهید. به این صورت که مدت زمان حضور کارمندان در پروژه های خاصی را ثبت کنید.

بهترین سیستم کنترل تردد، به شما این اجازه را می دهد که به کارمندان بر اساس زمان مفید کاری پرداخت مالی داشته باشید.

علاوه بر این ها به کیفیت ساخت، زمان سنجی دقیق و گزینه های منعطف برای پیگیری زمان کاری کارمندان و توانایی کار با نرم افزارهای حقوق و دستمزد دقت کنید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023 کدام است؟

بهترین دستگاه حضور و غیاب 2023

دستگاه حضور و غیاب مدل UF100

یکی از با کیفیت ترین سیستم های حضور و غیاب برای 2023 است. این مدل از جمله دستگاه هایی است که از هر چهار روش رمز عبور، تشخیص چهره ، اثر انگشت و کارت استفاده می کند. البته که این دقت در تشخیص و کیفیت از برند شناخته شده فراتکنو انتظار می رفت. این دستگاه ظرفیت تشخیص 2000 اثر انگشت، 2000کارت و 1500 چهره را دارد. گزینه بسیار مناسب و پیشنهادی برای انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب کارآمد و عالی است. و یکی از پرفروش ترین دستگاه های حضور غیاب فراتکنو است.

دستگاه حضور و غیاب مدل UF302

دستگاه حضور و غیاب Uface302  دارای صفحه نمایش لمسی است. این دستگاه مانند مدل قبلی با هر چهار روش تشخیص کارت، اثر انگشت، رمز عبور و تشخیص چهره کار می کند. کیفیت بسیار بالایی دارد. این مدل فراتکنو به دلیل صفحه نمایش لمسی از قیمت بالاتری برخوردار است. یک انتخاب عالی و شاید بهترین انتخاب دستگاه کنترل تردد است. دارای 3000 ظرفیت تعریف چهره، 4000 اثر انگشت و 10000 تشخیص کارت است. دارای خروجی رله و سخنگوی فارسی است. و تشخیص بسیار سریع و کمتر از 5 دهم ثانیه دارد. کارت مورد استفاده این دستگاه همانند مدل پیشین، از کارت های RFID است. اطلاعات هر پرسنل بر روی کارت های شخصی ثبت می شود و با قرار گرفتن کارت در مقابل سنسور، تردد توسط دستگاه ثبت می شود.

همچنین برند فراتکنو در کنار همه ی مدل های دستگاه حضور و غیاب خود دو نرم افزار رایگان هدیه می دهد که این نرم افزار ها شامل نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد می باشند. از طریق نرم افزار حضور و غیاب، تردد کارکنان و بررسی ساعات اضافه کاری ثبت می شود. با کمک نرم افزار حقوق و دستمزد قادر خواهید بود بر اساس ساعات کاری و اضافه کاری، حقوق کارمندان را محاسبه کنید.

دستگاه حضور و غیاب مدل MB2000

یکی از پیشرفته ترین دستگاه های حضور و غیاب که بصورت ترکیبی است. هر چهار روش مدل های قبلی را پشتیبانی می کند.دارای 100 هزار ظرفیت تردد است. ظرفیت تعریف 10000 کارت، 2000 چهره و 2000 اثر انگشت را دارد. سخن گوی فارسی دارد و شامل قابلیت خروجی رله است.

برای اطلاعات بیشتر قیمت و مشاهده انواع دستگاه های کنترل تردد،به فروشگاه اینصب مراجعه کنید.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟